Brad Pitt wskazał "dwóch najprzystojniejszych mężczyzn na świecie". Ma powód, by się tym interesować

Autor:
kkow//az
Źródło:
tvn24.pl, Independent, People

W rozmowie z magazynem "Vogue" Brad Pitt został zapytany między innymi o to, których mężczyzn uważa za najprzystojniejszych na świecie. Wskazał Paula Newmana i swojego przyjaciela George'a Clooneya. Pitt ma teraz szczególny powód, by się interesować kwestiami męskiej urody, bo zainspirowany przez byłe partnerki, rozpoczął nowy biznes.

Brad Pitt często wskazywany jest jako jeden z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. W 1995 roku gwiazdor otrzymał od magazynu "People" tytuł "Sexiest Man Alive".

Tym razem laureat Oscara z 2020 roku w rozmowie z magazynem "Vogue" sam został zapytany, kogo obdarzyłby takim tytułem. W pierwszej kolejności Brad Pitt wymienił zmarłego w 2008 roku Paula Newmana, dwukrotnego zdobywcę Oscara, znanego między innymi z takich filmów, jak "Butch Cassidy i Sundance Kid", "Żądło" czy "Kolor pieniędzy". Pitt dodał, że Newman w piękny sposób się starzał. A oprócz tego "według wszystkich doniesień był naprawdę wyjątkowym, szczodrym, ciepłym, szczerym człowiekiem".

Paul NewmanShutterstock

Brad Pitt i George Clooney

Jako drugiego kandydata do tytułu "najprzystojniejszy mężczyzna świata" Pitt półżartem wskazał George'a Clooneya. Obu aktorów od lat łączy przyjacielska więź. Niejednokrotnie obaj pozwalali sobie w publicznych wypowiedziach na uszczypliwości i żarty. W 2020 roku Clooney zdradził, że Brad Pitt potajemnie wysłał list do jego sąsiadów w Lake Como, mówiąc im, aby zwracali się do Clooneya, używając imienia Danny'ego Oceana, postaci z serii filmów "Ocean's", w którą Clooney wcielił się w trzech produkcjach .

W 2021 roku George Clooney zrewanżował się swojemu przyjacielowi. Gwiazdor pojawił się w skeczu promującym konkurs, którego zwycięzca w nagrodę poleciałby do domu Clooneya w Lake Como, aby spędzić czas z nim i jego żoną Amal Clooney. Reklama zawierała scenę, w której w pokoju Clooneya widać porozwieszane na ścianach plakaty z wizerunkiem Brada Pitta oraz poduszki z jego twarzą. Wytypowanie go teraz w kategorii "najpiękniejszy mężczyzna świata" może być kolejną rundą w potyczce.

Clooney i Pitt wielokrotnie spotykali się na wielkim ekranie. W ciągu ostatnich lat wystąpili razem w aż siedmiu produkcjach. Między innymi w filmach z serii "Ocean’s" i w "Niebezpiecznym umyśle".

George Clooney z żoną AmalPAP/EPA

Brad Pitt promuje nową linię kosmetyków

Kwestia męskiej urody może być w ostatnim czasie interesująca dla Pitta, stworzył bowiem linię wegańskich kosmetyków dla mężczyzn Le Domaine Skincare. Zainspirowały go do tego byłe partnerki. - Aniston (Jenifer - przyp. red.) cały czas wysyła mi kosmetyki. Jeszcze nie wypróbowałem jej szamponu, ale regularnie dostaję od niej paczki. Zna się na tym, więc jej ufam. Paltrow (Gwyneth - przyp. red.) też jest w tym dobra. Czasem dzwonię do niej z prośbą o radę i dopiero wtedy podejmuję decyzję. Szczerze powiedziawszy, uważam się za "turystę" w świecie pielęgnacji. Zazwyczaj używałem tego, co w swoich kosmetyczkach miały moje partnerki. Sugerowały, że coś mi powinno służyć, a ja wierzyłem im na słowo - opowiadał w rozmowie z brytyjskim "Glamour"

Brad Pitt zaznacza, że chociaż jest właścicielem marki, to nie jest jej twarzą. Jest jednak siłą napędową przy tworzeniu produktów, które wykorzystują antyoksydanty pochodzące z winogron z winnicy Chateau Miraval - posiadłości, która została zakupiona przez Brada Pitta i Angelinę Jolie w 2008 roku za 28 milionów dolarów.

ZOBACZ TEŻ: Brad Pitt oskarża Angelinę Jolie o nielegalną sprzedaż ich wspólnej winnicy rosyjskiemu oligarsze

Autor:kkow//az

Źródło: tvn24.pl, Independent, People

Źródło zdjęcia głównego: Sebastian Reuter/Getty Images for Sony Pictures

Pozostałe wiadomości