TVN24 | Kultura i styl

Amber Heard korzystała z kosmetyków, by zakryć siniaki? "Ten zestaw korektorów powstał po rozwodzie"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
kkow//mro
Źródło:
tvn24.pl/insider.com
Amber Heard miała zaatakować Johnn'ego Deppa szklaną butelką. Głos zabrał lekarz gwiazdora
Amber Heard miała zaatakować Johnn'ego Deppa szklaną butelką. Głos zabrał lekarz gwiazdoraShutterstock
wideo 2/2
ShutterstockAmber Heard miała zaatakować Johnn'ego Deppa szklaną butelką. Głos zabrał lekarz gwiazdora

Producent kosmetyków Milani zajął stanowisko w głośnym procesie pomiędzy Johnny'm Deppem i Amber Heard. Firma przekonuje, że kosmetyki, których była żona gwiazdora miała używać do ukrywania siniaków, pojawiły się na rynku w 2017 roku. Zarzuty, które Amber przedstawia wobec swojego męża dotyczą lat 2014-2016.

Przed sądem w Wirginii od 11 kwietnia toczy proces o zniesławienie między Johnny'm Deppem a Amber Heard. Była żona gwiazdora Hollywood oskarża Deppa o stosowanie przemocy. Ślady, które miały świadczyć o tym, że były mąż Heard był wobec niej agresywny, aktorka miała tuszować korektorami marki Milani. - Usłyszycie zeznania Amber o tym, jak musiała mieszać różne kolory na różne dni (kiedy pojawiły się siniaki) i jak ich używała, aby je zakryć - zapowiadał w sądzie adwokat Heard, J. Ben Rottenborn.

Firma Milani zarzuca jednak Amber kłamstwo i przekonuje, że nie mogła ona korzystać z kosmetyków sygnowanych ich logiem do zakrywania siniaków po pobiciu przez Johnny'ego Deppa. W opublikowanym na platformie TikTok filmiku firma poinformowała, że produkt Milani Conceal + Perfect All In One Concealer Kit, który miała wykorzystywać Amber, pojawił się na rynku w 2017 roku, a sprawa stosowania przemocy dotyczy lat 2014-2016. - Niech nagranie pokaże, że nasz zestaw do korekty został wprowadzony na rynek w 2017 roku - brzmi wpis pod filmikiem zamieszczonym w internecie.

@milanicosmetics You asked us… let the record show that our Correcting Kit launched in 2017! #milanicosmetics ♬ International Super Spy - dylan

Johnny Depp i Amber Heard na sali sądowej

Wytoczony przez Johnny'ego Deppa proces ruszył 11 kwietnia 2022 roku. Aktor oczekuje od swojej byłej żony zadośćuczynienia w wysokości 50 milionów dolarów po tym, jak konsekwencje udzielonego przez nią w 2018 roku wywiadu miały bezpośrednio negatywnie odbić się na karierze aktora. Batalia między Deppem i Heard jest nazywana "najgłośniejszym procesem dekady". Wydarzenia z sali sądowej są transmitowane w amerykańskiej telewizji.

Czytaj także: Depp kontra Heard przed sądem. Prawnicy pokazali wiadomości tekstowe

Autor:kkow//mro

Źródło: tvn24.pl/insider.com

Pozostałe wiadomości