TVN24 | Kultura i styl

Krążące od lat plotki potwierdzone. A$AP Rocky o Rihannie: miłość mojego życia

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw//rzw
Źródło:
GQ, NME, BBC News

Amerykański raper A$AP Rocky potwierdził krążące od lat plotki, dotyczące jego związku z Rihanną. W wywiadzie opublikowanym na łamach magazynu "GQ", określił Barbadoskę jako "tę jedyną". 

A$AP Rocky - jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiego rapu - udzielił wywiadu magazynowi "GQ", w którym potwierdził krążące od lat pogłoski, że spotyka się z Rihanną.

Po raz pierwszy o relacji gwiazd mówiono w 2013 roku, gdy Rocky był supportem Barbadoski podczas jej światowej trasy "Diamonds World Tour" (jednym z przystanków tej trasy była Gdynia, gdzie Rihanna zagrała 7 lipca 2013 r.). W tym samym czasie Rihanna wystąpiła w teledysku do piosenki "Fashion Killa".

"Miłość mojego życia" - powiedział raper o Rihannie w rozmowie z dziennikarzem "GQ" Simonem Hinem.

Słuchaj podcastu Tomasza-Marcina Wrony w TVN24 GO

"Zaczął promienieć niczym nastolatek, którego ukochana zaakceptowała zaproszenie na studniówkę"

"Rocky wie, że prawdopodobnie nie powinien rozmawiać o Rihannie, jednej z największych gwiazd popu, która ma na koncie ogromny sukces jako biznesmenka w świecie mody i urody, kulturowy huragan piątej kategorii, jednak nie mógł się powstrzymać. Jak tylko podjąłem jej temat, zaczął promienieć niczym nastolatek, którego ukochana zaakceptowała zaproszenie na studniówkę. Praktycznie jakbym słyszał anielski śpiew" - pisze Hine.

Raper wyjaśnił, że robili wszystko, aby nie dać się razem sfotografować paparazzim. Potwierdził, że ostatnio byli z Rihanną pochłonięci wspólną pracą nad jego nową muzyką. Powiedział, że materiał na nowy album "All Smiles" nagrywał latem ubiegłego roku, gdy podróżowali z ukochaną z Los Angeles do Nowego Jorku. Była to wyprawa autobusem, w którym zainstalowane było m.in. studio nagraniowe. Zaznaczył, że Rihanna miała wpływ na to, co fani usłyszą na nowym krążku.

Hine przypomina, że para została wspólnie sfotografowana podczas wizyty na Barbadosie w okolicach Bożego Narodzenia ubiegłego roku. Z Barbadosu pochodzi ojciec rapera, który wyemigrował do Stanów Zjednoczonych.

Autor:tmw//rzw

Źródło: GQ, NME, BBC News

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości