Zgubiła kolczyk podczas przymierzania bluzki. Wezwała straż miejską

Autor:
bp/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Kraków (Małopolska)
Kraków (Małopolska)Google Earth
wideo 2/3
Google EarthKraków (Małopolska)

Przymierzając bluzkę, zgubiła diamentowy kolczyk i odjechała. Brak biżuterii kobieta zauważyła dopiero kilkadziesiąt kilometrów dalej. Z prośbą o pomoc zwróciła się do strażników miejskich.

Krakowscy strażnicy miejscy interweniowali w niedzielę po południu w jednym ze sklepów odzieżowych przy ulicy Grodzkiej w centrum Krakowa. Kobieta, która zadzwoniła na numer alarmowy straży, poprosiła o pomoc w odnalezieniu zgubionego kolczyka.

Przymierzała bluzkę, zgubiła kolczyk

Jak poinformowała w poniedziałek krakowska straż miejska, kobieta zgubiła biżuterię podczas przymierzania bluzki. Brak diamentowego kolczyka zauważyła po wyjeździe z miasta i pokonaniu kilkudziesięciu kilometrów.

Czytaj też: Okazał identyfikator wydany przez "smerfa Ciamajdę z upoważnienia Papy Smerfa". Nietypowe "pozwolenie" kierowcy meleksa

"Ponieważ wiozła swoje dziecko na obóz rehabilitacyjny, nie bardzo wiedziała co ma zrobić. W końcu zdecydowała się zadzwonić na 986" - czytamy w komunikacie straży miejskiej.

Coś połyskującego w przymierzalni. "To był kolczyk"

Funkcjonariusze weszli do sklepu, w którym wcześniej zakupy robiła kobieta i przeszukali przymierzalnie. "W jednej z nich, między ubraniami dostrzegli coś połyskującego. To był kolczyk" - opisują strażnicy na Facebooku. I dodają: "Gdy dyżurny zadzwonił do kobiety i poinformował ją o jego odnalezieniu, ta nie posiadała się ze szczęścia. Ustalono, że po zakończeniu obozu rehabilitacyjnego jej dziecka, przyjedzie na komendę odebrać zgubę".

Kobieta zorientowała się, że zgubiła element biżuterii, będąc kilkadziesiąt kilometrów od KrakowaStraż Miejska Miasta Krakowa
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:bp/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Straż Miejska Miasta Krakowa

Pozostałe wiadomości