TVN24 | Katowice

Wszedł na pocztę bez maseczki, zrzucił towar z lady i pobił pracownicę

TVN24 | Katowice

Autor:
mag/gp
Źródło:
TVN24 Katowice
Pobicie pracownicy poczty w Zabrzu - nagranie z monitoringu
Pobicie pracownicy poczty w Zabrzu - nagranie z monitoringuśląska policja
wideo 2/11
śląska policjaPobicie pracownicy poczty w Zabrzu - nagranie z monitoringu

Awantura zaczęła się od tego, że ktoś zwrócił mu uwagę na brak maseczki. Wtedy wpadł w furię, zrzucił towar z lady, a potem pobił pracownicę. Policja w Zabrzu publikuje nagranie i szuka napastnika.

Do zdarzenia doszło w Zabrzu przy ulicy Hermisza 10 w dniu 5 listopada 2021 roku. Policja teraz publikuje nagranie z monitoringu, ponieważ napastnik nie został ustalony.

OGLĄDAJ TVN24 NA TVN24 GO >>>

"Została przez niego kilka razy uderzona w twarz"

Jak relacjonuje zabrzańska policja - widać to także na nagraniu - mężczyzna wszedł do agencji pocztowej. Tam zwrócono mu uwagę, że nie ma maseczki. Wtedy miał zrzucić stojący na ladzie towar.

Na filmie widzimy, jak mężczyzna wychodzi z poczty. Za nim wybiega pracownica agencji. Próbuje ona ująć sprawcę zdemolowania stoiska. Dalej nagranie pokazuje brutalny atak mężczyzny na kobietę. Widać, jak bije ją po głowie. - Została przez niego kilka razy uderzona w twarz - podaje policja.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci Komisariatu II Policji w Zabrzu. - Jeżeli rozpoznają Państwo osoby na zdjęciach, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 8543 610, 47 8543 611 lub najbliższą jednostką Policji tel. alarm. 112. Gwarantujemy anonimowość - apelują.

Autor:mag/gp

Źródło: TVN24 Katowice

Źródło zdjęcia głównego: śląska policja

Pozostałe wiadomości