Szkło kontaktowe

Osiemnastka "Szkła kontaktowego", cz.2

25 stycznia 2023 roku "Szkło kontaktowe kończy 18 lat. Z tej okazji w Teatrze 6. piętro odbyło się wyjątkowe przedstawienie, w którym wystąpili wszyscy znani z ekranu TV "Szklarze". Niespodzianką wieczoru był wspólny występ Grzegorza Markowskiego ze "Szkła kontaktowego" i Grzegorza Markowskiego z zespołu "Perfect". Druga część urodzinowego programu. 

 

ZOBACZ PIERWSZĄ CZĘŚĆ URODZINOWEGO "SZKŁA KONTAKTOWEGO"

 

Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński, Katarzyna Kasia, Katarzyna Kwiatkowska, Artur Andrus, Michał Kempa, Wojciech Fiedorczuk, Robert Górski, Marek Przybylik, Szymon Jachimek i Tomasz Jachimek, Grzegorz Markowski, Krzysztof Daukszewicz, Henryk Sawka i Jerzy Iwaszkiewicz – to drużyna "Szkła kontaktowego". Różnorodny zespół stworzony z wybitnych osobowości ze świata kultury i dziennikarstwa codziennie na żywo komentuje wydarzenia społeczne, polityczne, kulturalne i sportowe na antenie TVN24. 

 

Twórcą programu był Grzegorz Miecugow, publicysta, pisarz i dziennikarz. W parze z Tomaszem Sianeckim tworzyli "ulubioną parę" widzów. To jeden z najdłużej emitowanych programów w historii polskiej telewizji.

26.01.2023
Długość: 41 min