Fakty po Faktach

Maciej Gdula, Władysław Teofil Bartoszewski, dr Paweł Grzesiowski, dr Michał Sutkowski, prof. Aleksander Bobko, prof. Ireneusz Krzemiński

Ta obietnica Prawa i Sprawiedliwości, że zbudujemy Polskę dla wszystkich, jest niespełniona, bo zawsze to jest Polska przeciwko komuś. Podobało mi się na tych konwencjach to, że jest przekonanie, że trzeba Polskę raczej posklejać – mówił w "Faktach po Faktach" Maciej Gdula (Lewica), komentując konwencje wyborcze i obietnice kandydatów na prezydentów – Roberta Biedronia, Władysława Kosiniaka-Kamysza i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. - Nie może być tak, że będziemy mieli kontynuacje prezydenta jednej partii, który się kompletnie nie interesuje tym gorszym sortem. Polacy to jest jeden naród - dodawał Władysław Teofil Bartoszewski (PSL-Koalicja Polska).

W dalszej części programu dr Paweł Grzesiowski – immunolog, ekspert ds. zakażeń i dr Michał Sutkowski – prezes Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Warszawie, rozmawiali o tym, jak polskie służby i szpitale są przygotowane na koronawirusa. Na koniec niedzielnego wydania "Faktów po Faktach" o kampanię wyborczą i o to, czy obawa przed zagrożeniem koronawirusem może wpłynąć na wynik wyborów Piotr Marciniak pytał byłego senatora PiS profesora Aleksandra Bobko (Uniwersytet Rzeszowski) i profesora Ireneusza Krzemińskiego (Uniwersytet Warszawski).