Ciekawostki

Trzy koty na scenie, czyli "jedyne rozsądne wystąpienie" podczas szczytu G20

Ciekawostki

Koty na szczycie G20
TwitterKoty na szczycie G20

Do nietypowej sytuacji doszło na szczycie najbogatszych państw świata G20. Obecni na miejscu reporterzy nagrali trzy koty, które wbiegły na scenę. "Obama i Putin całkowicie przyćmieni" - komentują ironicznie internauci nagrania, które trafiły do sieci.

Podczas niedzielnego wieczoru w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się zabawne nagrania ze szczytu G20. Będący na miejscu reporterzy i operatorzy zarejestrowali, jak podczas przerwy na scenę, na której występują przedstawiciele najbogatszych państw świata, beztrosko wbiegają trzy koty.

W pierwszym momencie na podeście pojawiają się dwa zwierzaki. Jeden z kotów podbiega do doniczki i wącha kwiaty, a po chwili wraz ze swoim towarzyszem opuszcza scenę. Kilka sekund później wchodzi trzeci kot, który próbuje dogonić swoich poprzedników.

catwalk #G20 #G20Turkey pic.twitter.com/7nnjSSJcVk— Perlite Ore (@pertasperlite) listopad 15, 2015

Udostępniane w sieci nagrania z przymrużeniem oka komentują internauci. "Obama i Putin całkowicie przyćmieni przez trzy koty" - napisał jeden z użytkowników serwisu Twitter. "Te koty są dla bezpieczeństwa" - dodał inny.

@OnlineMagazin @rafalplichta @davnch I to było jedyne rozsądne wystąpienie.— Magdalena Bak (@Ossala_fr) listopad 15, 2015

@DuncanCStone @laRossa05 Myślałem , że tam nawet mysz się nie prześlizgnie...A tu co???— Janusz Zawadzki (@Janusz2544) listopad 15, 2015

@DuncanCStone These cats are for security - they have Nano cameras on them :D— Gray Cardinal (@GrayCardinal1) listopad 15, 2015

Szczyt

Trwający od niedzieli szczyt G20 potrwa do poniedziałku. Odbywa się on w Antalyi w południowo-zachodniej Turcji. W szczycie uczestniczą przedstawiciele najbogatszych państw świata m.in. Barack Obama, Władimir Putin i Angela Merkel. Do G20 należy 19 państw i Unia Europejska.

Autor: kl / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Twitter

Pozostałe wiadomości