Serwisy społecznościowe

Serwisy społecznościowe

We wpisach indonezyjskich użytkowników Facebooka, którzy po niedzielnym trzęsieniu ziemi informowali o tym, że są bezpieczni, publikowały się animacje z balonami i konfetti. - Jest nam przykro z powodu tego, że to się pojawiało w tym niefortunnym kontekście - powiedziała rzeczniczka firmy Lisa Stratton. Tłumaczyła, że zawinił niedopracowany algorytm.

Spice Girls znowu razem. Victoria Beckham, Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell i Melanie Brown znalazły się na jednym zdjęciu, co wywołało falę spekulacji nt. powrotu słynnego girlsbandu.

Mrożący krew w żyłach moment uchwycony w kadrze. Australijka robiła swojej córce zdjęcie nieświadoma, że za plecami dwulatki zaczaił się śmiertelnie niebezpieczny wąż. Pseudonaja textilis jest najgroźniejszym gatunkiem węży w Australii i jednym z najbardziej jadowitych na świecie.

W 2098 Facebook stanie się największym cmentarzem świata - prognozują naukowcy. Jeśli serwis drastycznie nie zmieni swej polityki, wtedy właśnie liczba kont osób zmarłych przewyższy żyjących.

Książę George bez wątpienia jest najbardziej uroczym członkiem rodziny królewskiej. Chociaż syn księżnej Kate i księcia Williama ma dopiero 2 lata, to niektórzy już zastanawiają się, jak będzie wyglądał, kiedy dorośnie. Ciekawość zainteresowanych zaspokoili naukowcy z Wielkiej Brytanii.