Serwisy społecznościowe

Serwisy społecznościowe

Konfetti przy wpisach o trzęsieniu ziemi. Facebook: kontekst był niefortunny

We wpisach indonezyjskich użytkowników Facebooka, którzy po niedzielnym trzęsieniu ziemi informowali o tym, że są bezpieczni, publikowały się animacje z balonami i konfetti. - Jest nam przykro z powodu tego, że to się pojawiało w tym niefortunnym kontekście - powiedziała rzeczniczka firmy Lisa Stratton. Tłumaczyła, że zawinił niedopracowany algorytm.

Spice Girls znowu razem

Spice Girls znowu razem. Victoria Beckham, Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell i Melanie Brown znalazły się na jednym zdjęciu, co wywołało falę spekulacji nt. powrotu słynnego girlsbandu.

Córeczka pozowała do zdjęcia. Tuż za nią śmiercionośny wąż

Mrożący krew w żyłach moment uchwycony w kadrze. Australijka robiła swojej córce zdjęcie nieświadoma, że za plecami dwulatki zaczaił się śmiertelnie niebezpieczny wąż. Pseudonaja textilis jest najgroźniejszym gatunkiem węży w Australii i jednym z najbardziej jadowitych na świecie.

Facebook będzie największym cmentarzem świata

W 2098 Facebook stanie się największym cmentarzem świata - prognozują naukowcy. Jeśli serwis drastycznie nie zmieni swej polityki, wtedy właśnie liczba kont osób zmarłych przewyższy żyjących.

Książę George jako nastolatek i dorosły mężczyzna

Książę George bez wątpienia jest najbardziej uroczym członkiem rodziny królewskiej. Chociaż syn księżnej Kate i księcia Williama ma dopiero 2 lata, to niektórzy już zastanawiają się, jak będzie wyglądał, kiedy dorośnie. Ciekawość zainteresowanych zaspokoili naukowcy z Wielkiej Brytanii.