Sylwester z TVN, TVN7 i TVN24. Sprawdź program

Autor:
mbl/adso
Źródło:
TVN, tvn24.pl
Sylwester z TVN24
Sylwester z TVN24TVN24
wideo 2/7
TVN24Sylwester z TVN24

Z powodu pandemii COVID-19 noc sylwestrowa 2020/2021 będzie inna niż wszystkie. TVN proponuje maraton filmowy z polskimi i międzynarodowymi hitami. TVN7 zaprasza na "Szczęśliwą Siódemkę", czyli sylwestrową noc z gwiazdami, a TVN24 na "Domówkę ze Szkłem Kontaktowym". Bogatą ofertę mają także discovery+ i tvn24.pl.

Wobec trudnej sytuacji epidemicznej w kraju i zagrożenia koronawirusem bezpieczną formą na spędzenie sylwestra jest pozostanie w domu. Tego wieczora TVN zaproponuje widzom maraton filmowy. 31 grudnia wieczorem na ekranie zagoszczą kolejno:

20:05 - "Nigdy w życiu!" 22:05 - "Pieniądze to nie wszystko" 00:05 - "American Pie II" 02:00 - "Świadek koronny"

CZYTAJ TAKŻE: Nowe obostrzenia. Oto, co trzeba wiedzieć >>>

Sylwester z TVN24

W TVN24 pokażemy, jak świat wita nowy rok. Widzowie i intarnauci mogą włączyć się do akcji, przesyłając zdjęcia i życzenia na kontakt24@tvn24.pl. O 23.59 na żywo 2021 rok powitają Monika Tomasik i Mateusz Walczak.

ZOBACZ WIĘCEJ NA TVN24.PL: Co robić w sylwestrową noc?

Wcześniej, od godziny 21 do północy na widzów czeka "Domówka ze Szkłem Kontaktowym". Wystąpią gospodarze programu, Tomasz Sianecki i Katarzyna Kwiatkowska, a ich gośćmi będą: Katarzyna Kasia i Grzesiek Markowski, Michał Kempa i Wojciech Fiedorczuk, Tomasz i Szymon Jachimkowie, Wojciech Zimiński i Artur Andrus oraz Henryk Sawka, Krzysztof Daukszewicz i Marek Przybylik.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

Domówka sylwestrowa ze "Szkłem kontaktowym" w TVN24
Domówka sylwestrowa ze "Szkłem kontaktowym" w TVN24TVN24

"Szczęśliwa Siódemka - sylwestrowa noc z gwiazdami"

Sylwestrowy wieczór widzowie TVN7 będą mogli spędzić z gwiazdami stacji. Celebryci "Zakochanych po uszy", "Hotelu Paradise", "19+" i "BrzydUli" podsumują 2020 rok i porozmawiają o postanowieniach na nowy rok. Start 31 grudnia o godz. 22.10.

W "Szczęśliwej Siódemce" wystąpią:

"Zakochani po uszy": Michał Meyer Kasia Grabowska

"BrzydUla" Julia Kamińska Filip Bobek Paulina Kondrak

TVN7
W sylwestrową noc na TVN7 wystąpią m.in. gwiazdy "BrzydUli"TVN7

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi Pan Lektor Marietta Witkowska Maciej Kindler Viola Nowasielska Magda Jankowska Beata Postek Anna Matyasek Ivan Yevtushenko Łukasz Karpiński

"19+": Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał Malwina Roczniok

Przygotowania do sylwestra z TVN7
Przygotowania do sylwestra z TVN7TVN

Koncerty, filmy, dokumenty

Player.pl na noc sylwestrową poleca kolekcję filmową "najlepsze polskie kino" i serialową "kryminalne seriale i programy". W serwisie można znaleźć też archiwalne koncerty, m.in Qeenu, Led Zeppelin, Franka Sinatry czy Beyonce.

Ciekawe propozycje oferuje serwis discovery+, dostępny w pakiecie Start VOD w Playerze. Znajdziemy tam setki produkcji Discovery, które można włączyć o każdej porze. Wyjątkowe dokumenty discovery+ Originals, które można obejrzeć tylko na Playerze, to na przykład "Największa tajemnica Mount Everest" czy "Estonia – katastrofa na morzu".

W pierwszym z filmów zespół alpinistów wyrusza w ekscytującą podróż w celu rozwiązania tajemnicy George'a Mallory'ego i Andrew Irvine'a, dwóch odkrywców, którzy zginęli podczas wyprawy na szczyt Mount Everest w 1924 roku. Drugi dokument dotyczy promu Estonia, który wypłynął w ostatni rejs 26 lat temu. W katastrofie zginęło wtedy ponad 850 osób.

Filmy, seriale, programy, sport na żywo. Oglądaj w PLAYER.PL >>>

Reportaże i podsumowania tylko na tvn24.pl

Autorskie materiały i reportaże będzie można znaleźć na portalu tvn24.pl. To między innymi rozmowy "Bez polityki" Piotra Jaconia, podsumowanie roku 2020 "Faster, harder, Sznajder" Michała Sznajdera oraz podsumowujący komentarz Konrada Piaseckiego. W "Alarmie dla Ziemi" Kamila Rachwalska przedstawiła katastrofy pandemicznego roku i promyk nadziei przy tych wielu negatywnych informacjach.

Na portalu życzenia dla Polaków złożyli także między innymi Jurek Owsiak, Janusz Panasewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcin Gortat, Anna Wyszkoni, Grzegorz Skawiński, Muniek Staszczyk, a także bracia z zespołu Pectus: Tomasz i Marek Szczepanikowie.

Autor:mbl/adso

Źródło: TVN, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości