TVN24 | Kultura i styl

"Estonia – katastrofa na morzu" pierwszą produkcją discovery+ w ofercie Playera

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Serial dokumentalny "Estonia – katastrofa na morzu" będzie dostępny w ofercie Start VOD w PlayerzePlayer
wideo 2/3
PlayerSerial dokumentalny "Estonia – katastrofa na morzu" będzie dostępny w ofercie Start VOD w Playerze

Pięcioodcinkowy serial dokumentalny "Estonia – katastrofa na morzu" jest pierwszą oryginalną produkcją discovery+ dostępną w ofercie Start VOD w Playerze. To opowieść o jednym z najtragiczniejszych wydarzeń morskich w historii powojennej Europy, którego przyczyna do dziś owiana jest tajemnicą.

28 września 1994 r. statek pasażerski M/S Estonia zatonął w drodze z Tallina do Sztokholmu. Zginęły 852 osoby. Był to najgorszy wypadek morski w Europie od czasów II wojny światowej. 26 lat później rodziny ofiar oraz ocalali wciąż szukają odpowiedzi na to, co naprawdę wydarzyło się tej pamiętnej wrześniowej nocy. W serialu dokumentalnym "Estonia – katastrofa na morzu" Discovery ujawnia nowe fakty dotyczące tej tragedii. Nową produkcję discovery+ Originals można obejrzeć tylko w Playerze!  

Dwa tysiące godzin produkcji. Serwis discovery+ dostępny dla polskich użytkowników

"Estonia – katastrofa na morzu" pierwszą produkcją discovery+ dostępną w ofercie PlayeraTVN

Filmy, seriale, programy, sport na żywo. Oglądaj w PLAYER.PL

"Estonia – katastrofa na morzu" zabiera widzów za kulisy jednego z najtragiczniejszych wydarzeń morskich w historii powojennej Europy, a którego przyczyna do dziś owiana jest tajemnicą. Przy użyciu nowych technologii ekipa podejmuje próbę dotarcia do wraku, aby udokumentować części, które nie zostały uwzględnione w poprzednich raportach. Trafia na dużą dziurę w kadłubie, która do tej pory nie została opisana w żadnej z ekspertyz. Powstaje pytanie, czy te doniesienia mogą podważyć oficjalny raport norweskiej Komisji Badań Wypadków (Accident Investigation Board).

Discovery uruchamia globalny serwis streamingowy. Sprawdź, gdzie oglądać

"Estonia – katastrofa na morzu" to seria discovery+ Originals, która wraz ze startem discovery+ w Polsce, stała się dostępna w Playerze!

Dostęp do kolekcji discovery+ możliwy jest już od pakietu Start VOD w Playerze.

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN