Arkadius: żyłem w swojej iluzji, która nie miała nic wspólnego z życiem realnym

Bez polityki

Arkadius: żyłem w swojej iluzji, która nie miała nic wspólnego z życiem realnym

Po bardzo krótkim czasie okazało się, że to, co ja robiłem bez większej pomocy infrastruktury biznesowej, to było coś strasznego - mówił Arkadius. W programie "Bez polityki" w TVN24 GO przyznał, że życie wyglądało fajnie na tabloidach, pokazach, "ale tak naprawdę poza kulisami było zabójcze". Projektant mody przypomniał, że miał pokazy na całym świecie, których było 30 w ciągu pięciu lat. - To bardzo odbiło się na moim zdrowiu. Coraz częściej czułem się zmęczony, niewyspany, zagubiony wewnętrznie - powiedział, wskazując, że zapotrzebowanie na jego twórczość była tak ogromna i to go wypaliło. Jak wskazał, w pewnym momencie przejrzał na oczy, "że jest to biznes, w którym otacza się wieloma osobami, które niekoniecznie są szczere i mają dobre intencje". - Żyłem w swojej iluzji, która nie miała nic wspólnego z życiem realnym - dodał. Arkadius wskazał, że "dzięki Bogu wyskoczył z tego wszystkiego i odnalazł siebie jako człowiek". - Mimo tego, że nie mam całej tej otoczki show-biznesu, wiem, kim jestem - dodał. Gość Piotra Jaconia opowiedział o śmierci swojego partnera Michaela, który bardzo mu pomógł na początku kariery artysty. Jak wyznał, "to był główny powód, dlaczego zdecydował się zostawić Wielką Brytanię i zacząć życie w nowym miejscu".

Opis programu

Poważna rozmowa bez polityki? Czy w kraju, w którym wszystko wydaje się polityczne, jest to w ogóle możliwe? Dziennikarz TVN24 Piotr Jacoń uważa, że warto próbować. Do dyskusji zaprasza wybitne postacie ze świata kultury, nauki, biznesu, a nawet polityki. To osoby z pierwszych stron gazet, o których często wiemy tak naprawdę niewiele. Skąd wzięły się ich poglądy, co je ukształtowało, jak zaczynali swoje kariery, co ich inspiruje i pasjonuje? O tym w cyklu rozmów "Bez polityki" tylko w TVN24 GO.

 

Piotr Jacoń - dziennikarz i prezenter programów informacyjnych. W listopadzie 2004 roku rozpoczął pracę w TVN24. Od 20 sierpnia 2007 jest gospodarzem programu "Dzień po dniu". W 2021 roku ukazał się jego reportaż "Wszystko o moim dziecku". Wydał również książkę "My, trans" opisującą problemy osób transpłciowych i ich bliskich.

14.07.2024
Data premiery: 2024
Kraj produkcji: Polska