Jednym skokiem uchroniła auto przed złodziejem. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

TVN24

Aktualizacja:

Mieszkanka Atlanty szybsza niż złodziej zwyciężyła w plebiscycie na najlepsze wideo tygodnia, zdobyła 30 procent waszych głosów. Na drugie miejsce wskoczył dog niemiecki na kolanach u swojego pana z 22 procentami głosów. Donald Trump i Andrzej Duda oglądający pokaz najnowszego myśliwca F-35 zebrali 14 procent waszych głosów i stanęli na trzecim miejscu podium.

Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pltvn24

1. Mieszkanka Atlanty szybsza niż złodziej

Wskoczyła do samochodu przez boczne okno i w ten sposób uniemożliwiła przestępcy kradzież auta. Całe zdarzenie nagrały kamery stacji benzynowej. - Nie było czasu do namysłu. Jedyne, co miałam w głowie, to to, że nie dam się okraść. Nie wierzyłam, że to się dzieje, że on próbuje zrobić coś takiego! - komentowała właścicielka samochodu, mieszkanka Atlanty.

2. Wielki pies, którego nie da się nie zauważyć

Niecodzienny obrazek z meczu drużyny bejsbolowej z Waszyngtonu. Kibice w jednym z sektorów mogą siedzieć ze swoimi psami, ale dog niemiecki na kolanach właściciela to zdecydowanie rzadki widok. - Pytanie: kto kogo przyprowadził na ten mecz? - tak sytuację podsumował komentator telewizyjny.

3. Donald Trump i Andrzej Duda oglądają pokaz F-35

Po podpisaniu polsko-amerykańskiej deklaracji o współpracy w zakresie obronności prezydenci Andrzej Duda i Donald Trump wraz ze swoimi żonami oglądali pokaz możliwości najnowszego wielozadaniowego myśliwca F-35 przelatującego nad Białym Domem.

Autor: JZ//now / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]