Ciekawostki

Adrian Makar zwycięzcą "Mam talent". "Nie zawiedź siebie, to będziesz królem życia"

Ciekawostki

Adrian Makar zwycięzcą "Mam talent"
TVNAdrian Makar podczas występu w "Mam talent"

Adrian Makar, 15-letni wokalista, wygrał "Mam talent". Chłopiec podbił serca widzów i zgarnął 300 tys. złotych nagrody.

Adrian Makar - wychowanek Domu Dziecka w Dubience - w finałowym odcinku programu zaśpiewał piosenkę Josha Grobana "You raise me up". Występ pochwaliła Małgorzata Foremniak.

- Piękny występ, znacznie lepszy niż ostatni twój pokaz. Przede wszystkim nie zawiedź siebie, to będziesz królem życia - powiedziała aktorka.

Adrian Makar: nie spodziewałem się wygranej. Inni byli lepsi ode mnie
Adrian Makar: nie spodziewałem się wygranej. Inni byli lepsi ode mnietvn24

Egurrola: Jestem z ciebie dumny, że dotrzymałeś słowa

- Najlepszy twój występ ze wszystkich, które widziałam. Jak będziesz robił takie postępy, jak będziesz sobie brał do serca tak asertywnie (uwagi), to będą z ciebie ludzie - powiedziała po występie Adriana Agnieszka Chylińska. - Po półfinale podszedłeś do mnie i powiedziałeś: panie Agustinie proszę się nie martwić, w finale będzie lepiej. Dzisiaj było fantastycznie. Jestem z ciebie dumny, że dotrzymałeś słowa - skomentował Agustin Egurrola.

Występ Adriana Makara w "Mam talent"
Występ Adriana Makara w "Mam talent"TVN

10 finalistów "Mam talent"

Konkurentami Adriana Makara byli: Adrian Lipiński "Lipskee" - tancerz z Gdańska Krzysztof i Jan - 17-latkowie z Warszawy, którzy przedstawili akrobatyczny pokaz modeli samolotów Alter Trio - akrobaci, studenci Politechniki Warszawskiej Acroart - także akrobaci, małżeństwo z Zielonej Góry Mateusz Guzowski - 17-letni wokalista z Pisarzowic Berenika Nienadowska - tancerka pole dance z Wrocławia Lowzar - zespół młodych tancerzy z Białegostoku Julia Olędzka - 20-letnia wokalistka ze Świecia Łukasz Świrk - 29-latek z Wadowic, który przedstawiał pokaz gimnastyki siłowej.

Z dziesiątki finalistów została trójka: Adrian Makar, Berenika Nienadowska i Mateusz Guzowski. Po zliczeniu głosów widzów 7. "Mam talent" okazało się, że program wygrał 15-letni wokalista. Chłopiec otrzymał w nagrodę 300 tys. złotych.

"Odczarowałam stereotyp tańca na rurze"
"Odczarowałam stereotyp tańca na rurze"tvn24

Więcej na stronie "Mam talent" TVN

Autor: ktom/kka / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości