TVN24 | Białystok

Włamał się do baru, przygotował sobie kebaba i zjadł

TVN24 | Białystok

Autor:
ib/gp
Źródło:
KPP Kolno
Monitoring nagrał włamywacza wewnątrz lokalu
Monitoring nagrał włamywacza wewnątrz lokaluKPP Kolno
wideo 2/9
KPP KolnoMonitoring nagrał włamywacza wewnątrz lokalu

Kamery monitoringu jednego z lokali gastronomicznych w Kolnie (Podlaskie) zarejestrowały włamanie i kradzież produktów spożywczych i elektronarzędzi. Złodziej się jednak nie spieszył. Zanim uciekł z łupem, przygotował sobie kebaba i zjadł na miejscu.

Zgłoszenie o włamaniu kolneńscy policjanci otrzymali w piątek 24 września. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca wszedł przez okno do budynku, a następnie, niszcząc płyty gipsowe, dostał się do lokalu gastronomicznego.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Kebab na miejscu

- Łupem włamywacza padły elektronarzędzia, pieniądze oraz produkty spożywcze. Właściciel budynku oraz baru oszacowali straty na ponad sześć i pół tysiąca złotych. Sprawca wpadł, bo jego poczynania zarejestrowały kamery monitoringu. Na jednym z nagrań widać jak włamywacz przygotowuje sobie kebaba z produktów znajdujących się w barze i zjada w lokalu - informuje Ewa Zabłocka, oficer prasowy policji w Kolnie.

Nastolatek przygotował sobie kebabKPP Kolno

Na nagraniu i stopklatkach udostępnionych przez policję widać jak włamywacz krząta się po lokalu, a potem opuszcza go z siatkami pełnymi towaru. Po wyjściu na zewnątrz złodziej musiał zbierać jeszcze napoje z ziemi po tym, jak wypadły mu z ręki.

Złodziejowi łup wypadł z rąkKPP Kolno

Przeglądając nagrania monitoringu policjanci rozpoznali 17-latka, znanego im już z wcześniejszych konfliktów z prawem. Trzy dni później chłopak został zatrzymany i trafił do aresztu. Zgromadzone dowody pozwoliły przedstawić mu zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat więzienia.

Autor:ib/gp

Źródło: KPP Kolno

Źródło zdjęcia głównego: KPP Kolno

Pozostałe wiadomości