Na mizarze w Bohonikach pochowano mężczyznę, którego ciało znaleziono niedaleko granicy. Nie wiadomo, kim był i jak się nazywał

Autor:
tm//rzw
Źródło:
tvn24.pl
Bohoniki. Na mizarze spoczął mężczyzna, którego ciało znaleziono na terenie gminy Kuźnica (materiał z 18 listopada 2021 roku)
Bohoniki. Na mizarze spoczął mężczyzna, którego ciało znaleziono na terenie gminy Kuźnica (materiał z 18 listopada 2021 roku)TVN24
wideo 2/3
TVN24Bohoniki. Na mizarze spoczął mężczyzna, którego ciało znaleziono na terenie gminy Kuźnica

Jako NN - z powodu nieustalenia tożsamości - pochowany został w czwartek mężczyzna, którego ciało znaleziono w październiku na terenie gminy Kuźnica (Podlaskie). Spoczął na muzułmańskim cmentarzu w Bohonikach. Na tej samej nekropolii kilka dni wcześniej, w poniedziałek, odbył się pogrzeb 19-letniego Syryjczyka, który utonął w granicznej rzece Bug. 

W czwartek na mizarze (muzułmańskim cmentarzu) w Bohonikach pochowany został mężczyzna, które ciało znaleziono 22 października na terenie gminy Kuźnica. - Jego tożsamość nie została ustalona - mówi nam Wojciech Piktel, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

- Wiemy tylko tyle, że ten ciemnoskóry mężczyzna miał około 30 lat - uzupełnia w rozmowie z tvn24.pl Maciej Szczęsnowicz, przewodniczący Zarządu Muzułmańskiej Gminy Wyznaniowej Bohoniki.

Zmarły miał około 30 lat. Spoczął na cmentarzu w BohonikachTVN24

W poniedziałek na mizarze spoczął też 19-letni Syryjczyk

Był to już drugi taki pogrzeb na cmentarzu w Bohonikach. W poniedziałek (15 listopada) pochowano tu Ahmada al-Hasana 19-letniego Syryjczyka, którego ciało wyłowiono 20 października z granicznej rzeki Bug.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Jego poszukiwania rozpoczęły się po tym, jak dzień wcześniej Straż Graniczna zatrzymała 22-letniego Syryjczyka, który stwierdził, że w przekraczaniu Bugu towarzyszył mu inny mężczyzna.

Mężczyzna został pochowany jako NNTVN24
Pogrzeb odbył się na mizarze w Bohonikach

Autor:tm//rzw

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Raporty:
Pozostałe wiadomości