W 2011 roku wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Policja szuka Sabiny Konradt i apeluje o pomoc

Autor:
ms
Źródło:
tvn24.pl
Sabina Konradt 12 lat temu wyszła z domu w Wiązowie (powiat strzeliński) i ślad po niej zaginął
Sabina Konradt 12 lat temu wyszła z domu w Wiązowie (powiat strzeliński) i ślad po niej zaginąłGoogle Maps
wideo 2/5
Google MapsSabina Konradt 12 lat temu wyszła z domu w Wiązowie (powiat strzeliński) i ślad po niej zaginął

25-letnia Sabina Konradt w sierpniu 2011 roku wyszła z domu w Wiązowie (woj. dolnośląskie) i ślad po niej zaginął. Policjanci wciąż próbują rozwikłać sprawę, teraz także przy wykorzystaniu nowych technik kryminalistycznych. Niedawno ponownie przeczesali wytypowany teren i apelują do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej kobiety o kontakt z policją. Sabina Konradt dziś miałaby 37 lat.

Od zaginięcia Sabiny Konradt, mieszkanki miejscowości Wiązów w powiecie strzelińskim na Dolnym Śląsku, minęło niemal 12 lat. Do dzisiaj nie udało się ustalić przyczyn i okoliczności, w jakich zaginęła. Jeśli żyje, dzisiaj ma 37 lat.

Jak informuje policja, kobieta ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania 1 sierpnia 2011 roku o godzinie 16.

Miała wtedy - jak przypominają mundurowi - 170 centymetrów wzrostu, szczupłą sylwetkę, proste, farbowane włosy do ramion w kolorze ciemnego blondu, okrągłą twarz, małe, przylegające uszy i mały nos. Na jej barku i prawym przedramieniu znajdowała się blizna po oparzeniu. W chwili zaginięcia była ubrana w granatowe jeansy, czerwoną bluzę, różowy polar i pomarańczowe, sportowe buty.

Sabina Konradt 12 lat temu wyszła z domu w Wiązowie (powiat strzeliński) i ślad po niej zaginąłKPP Strzelin

Przeszukali tereny, które sprawdzali ponad dekadę temu

Policjanci podkreślają, że mimo upływu lat nie ustają w poszukiwaniach. Prowadzą działania śledcze przy wykorzystaniu dostępnych i nowych technik kryminalistycznych.

Czytaj też: Ania zniknęła w 1995 roku, rodzina mówi o nowym tropie. "Powiedział, że prawie 30 lat bił się z myślami"

31 maja mundurowi z psem tropiącym po raz kolejny przeszukali kilka wytypowanych miejsc na terenie gminy Wiązów. - Rejon ten był już dokładnie przeszukiwany jeszcze w 2011 roku tuż po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu kobiety. Jednak tym razem początkowy etap poszukiwań koncentrował się na lądzie, następnie gruntownej kontroli został poddany dolny odcinek rzeki Oława - relacjonuje aspirant Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji z Strzelinie.

Policjanci nie ustają w poszukiwaniach kobietyKPP Strzelin

Policja prosi o pomoc

- Choć od zaginięcia Sabiny Konradt minęło tyle lat, to w dalszym ciągu zagadka jej zaginięcia nie została rozwiązana. Kobieta uznana za zaginioną nadal jest poszukiwana - podkreśla Porębski.

Czytaj też: Policja o nowym tropie w sprawie zaginięcia Ani Jałowiczor

Policjanci apelują do każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na temat zaginionej, o kontakt z policją. Wszelkie informacje dotyczące Sabiny Kondrat i jej obecnego miejsca pobytu należy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie tel. 47 87 232 17, oficera dyżurnego tel. 47 87 232 00 i 47 87 232 22, lub powiadomić najbliższą jednostkę policji.

W ostatnich dniach poszukiwania były prowadzone z użyciem psa tropiącegoKPP Strzelin
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ms

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Strzelin

Pozostałe wiadomości