TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - poniedziałek 16.05. W niektórych miejscach mocno się zachmurzy

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Poniedziałek 16.05 upłynie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem, które od zachodniej części kraju stopniowo będzie wzrastać. Termometry wskażą maksymalnie od 16 do 25 stopni Celsjusza.

W poniedziałek małe i umiarkowane zachmurzenie od zachodu będzie wzrastać do dużego. Temperatura maksymalna osiągnie od 16 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 21 st. C w centrum kraju, do 25 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z kierunku północno-zachodniego, na zachodzie skręcając na południowy.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w większości kraju wyniesie około 70 procent. Mieszkańcy większości regionów odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne wszędzie okażą się neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie 20 st. C. Wiatr będzie północno zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1005 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Powieje północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 22 st. C. Wiatr będzie północno zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Powieje południowo wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 22 st. C. Wiatr będzie północno zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 991 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości