TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - wtorek 23.11. W nocy nawet -7 stopni, za dnia lokalne opady śniegu i silniejszy wiatr

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 23.11

Pogoda jutro, czyli wtorek 23.11, przyniesie różne rodzaje opadów. Spadnie deszcz, deszcz ze śniegiem oraz śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 8 stopni Celsjusza.

W nocy Polska pozostanie w zasięgu wyżu z centrum w rejonie Irlandii, w zimnym powietrzu pochodzenia arktycznego. Noc z poniedziałku na wtorek (22/23.11) przyniesie pochmurną aurę z większymi przejaśnieniami. Na południu wystąpią słabe opady deszczu i śniegu z deszczem, które będą stopniowo zanikać. Nad ranem prognozuje się opady deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu na Pomorzu, Warmii i Suwalszczyźnie. Temperatura minimalna wyniesie od -7 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez -2 st. C w centrum kraju, do 0 st. C na Wybrzeżu i Podkarpaciu. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany, na północy okresami dość silny wiatr.

Pogoda na jutro - wtorek 23.11

Wtorek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami, na południu z rozpogodzeniami. Na północy, wschodzie i w centrum Polski popada słaby deszcz i deszcz ze śniegiem do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na Podlasiu wystąpią słabe opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 st. C na Suwalszczyźnie, przez 4 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Zachodni wiatr, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinie na wschodzie kraju.

Prognoza pogody na wtorek 23.11
Prognoza pogody na wtorek 23.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - wtorek 23.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na północy i północnym wschodzie kraju, w pozostałych regionach neutralne.

Warunki biometeo we wtorek 23.11
Warunki biometeo we wtorek 23.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 4 st. C. Zachodni wiar będzie umiarkowany i dość silny. W południe barometry pokażą 1008 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami. Nad ranem przelotne opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 0 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1020 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał umiarkowanie i dość silnie. W południe na barometrach zobaczymy 1019 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr z zachodu będzie wiał umiarkowanie i dość silnie. Ciśnienie w południe osiągnie 1012 hPa. 

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy -2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. O północy barometry pokażą 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr zachodni, będzie wiał umiarkowanie i dość silnie. W południe na barometrach zobaczymy 1010 hPa. 

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami i zanikającymi przelotnymi opadami deszczu. Termometry pokażą 0 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie umiarkowane i duże. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny. W południe ciśnienie osiągnie 998 hPa. 

Warunki drogowe we wtorek 23.11
Warunki drogowe we wtorek 23.11tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości