Informacje
 • Do gorącego stycznia przywykliśmy, ale dziś czeka nas najcieplejszy jak dotąd dzień

  15-01-2020 06:25 Pogoda na dziś
  Pogoda na poniedziałek 24.02 Foto: PAP/EPA/ROBERT GHEMENT | Video: tvnmeteo.pl

  Pogoda na dziś szykuje nam komfort termiczny lub ciepło - termometry pokażą maksymalnie 12 stopni Celsjusza. Lokalne może powiać silniejszy wiatr. Biomet w całym kraju będzie korzystny.

  Środa zapowiada się w całym kraju pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 12 st. C na Pomorzu Zachodnim. Pogoda na dziś może przynieść miejscami silniejszy wiatr. Na ogół będzie słaby i umiarkowany wiatr, ale na północy w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę. Powieje z południowego zachodu.

  >>>TOMASZ WASILEWSKI O ŚRODOWEJ KULMINACJI CIEPŁA>>>

  Warunki biometeo

  Na południu wilgotność będzie oscylować w granicach 50 procent. Powyżej tej wartości wzrośnie w kierunku północnym. Na wschodzie odczujemy komfort termiczny, a na pozostałym obszarze kraju - ciepło. Biomet będzie korzystny w całym kraju.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu, w porywach osiągnie do 40 km/h. Ciśnienie waha się, po południu osiągnie 1009 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie 10 st. C. Południowo-zachodni umiarkowany wiatr w porywach powieje z prędkością do 45 km/h. Ciśnienie waha się, po południu 1008 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr, który w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie waha się, po południu osiągnie 1015 hPa.

  Pogoda Wrocław

   

  Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach osiągnie do 40 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, po południu osiągnie 1005 hPa.

  Pogoda Kraków

  Słonecznie. Temperatura wyniesie maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu, w porywach osiągnie do 35 km/h. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 998 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami kilka cieplejszych dni, ale zimno jeszcze na chwilę wróci....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...