Informacje
 • Do gorącego stycznia przywykliśmy, ale dziś czeka nas najcieplejszy jak dotąd dzień

  15-01-2020 06:25 Pogoda na dziś
  Pogoda na poniedziałek 24.02 Foto: PAP/EPA/ROBERT GHEMENT | Video: tvnmeteo.pl

  Pogoda na dziś szykuje nam komfort termiczny lub ciepło - termometry pokażą maksymalnie 12 stopni Celsjusza. Lokalne może powiać silniejszy wiatr. Biomet w całym kraju będzie korzystny.

  Środa zapowiada się w całym kraju pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 12 st. C na Pomorzu Zachodnim. Pogoda na dziś może przynieść miejscami silniejszy wiatr. Na ogół będzie słaby i umiarkowany wiatr, ale na północy w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę. Powieje z południowego zachodu.

  >>>TOMASZ WASILEWSKI O ŚRODOWEJ KULMINACJI CIEPŁA>>>

  Warunki biometeo

  Na południu wilgotność będzie oscylować w granicach 50 procent. Powyżej tej wartości wzrośnie w kierunku północnym. Na wschodzie odczujemy komfort termiczny, a na pozostałym obszarze kraju - ciepło. Biomet będzie korzystny w całym kraju.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu, w porywach osiągnie do 40 km/h. Ciśnienie waha się, po południu osiągnie 1009 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie 10 st. C. Południowo-zachodni umiarkowany wiatr w porywach powieje z prędkością do 45 km/h. Ciśnienie waha się, po południu 1008 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr, który w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie waha się, po południu osiągnie 1015 hPa.

  Pogoda Wrocław

   

  Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach osiągnie do 40 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, po południu osiągnie 1005 hPa.

  Pogoda Kraków

  Słonecznie. Temperatura wyniesie maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu, w porywach osiągnie do 35 km/h. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 998 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....