"Wejście wojsk białoruskich na terytorium Ukrainy grozi mu utratą władzy"01:18Dyskusja w "Faktach po Faktach" o Łukaszence i udziale Białorusi w wojnie.
Ukraiński wywiad: zobaczyliśmy styl nowego dowódcy Rosjan00:45"Wie, że samoloty lecą i z nich można zrzucać rakiety".
"Rosjanie prawdopodobnie legną na trzecim etapie wojny"01:23Gen. Bogusław Pacek i Jarosław Kociszewski z fundacji Stratpoints w "Tak jest".
"Sprawcy zbrodni muszą być ukarani"01:58W stolicy Słowacji odbyło się we wtorek spotkanie Grupy Wyszehradzkiej.
"Jest taki spokój. Wszyscy rozumieją, że to chyba już początek końca Putina"00:59Serhij Kiral, zastępca mera Lwowa, w rozmowie z TVN24 BiS.
Zawiozła synka do przedszkola, zginęła w drodze do pacjentówOksana Leontiewa leczyła dzieci z nowotworem krwi. Gdy jechała do pracy, doszło do ostrzału.
Kanada wyśle żołnierzy do Polski. Pomogą szkolić Ukraińców00:53Poinformowała minister obrony Kanady Anita Anand po spotkaniu w Warszawie z szefem MON Mariuszem Błaszczakiem.
Nissan wycofuje się z Rosji i sprzedaje udziały za jedno euro. Zostawia sobie furtkę do powrotu00:35Japończycy o swojej decyzji poinformowali dzień po śmiercionośnym ataku rakietowym rosyjskiego wojska na ukraińskie miasta.
"Rozpaczliwa sytuacja" Rosji, Chiny "mogą stanowić olbrzymie zagrożenie dla nas wszystkich"01:05Szef brytyjskiej agencji wywiadowczej GCHQ o Rosji i Chinach.
"Putin cały czas ma nadzieję, że tę wojnę wygra"01:03Wojciech Konończuk z Ośrodka Studiów Wschodnich komentował najnowszą fazę rosyjskiej agresji przeciwko Ukrainie.
Bukareszteńska Dziewiątka: podtrzymujemy nasze zobowiązania01:08Oświadczenie Bukareszteńskiej Dziewiątki oraz Czarnogóry i Macedonii Północnej.
Ile Rosja ma rakiet? "Putin wie, że nie może podtrzymać ataków o takim nasileniu przez długi czas"00:52Twierdzą eksperci z Instytutu Studiów nad Wojną (ISW).
"Путін геть!», «Геть фашизм!». Маніфестація перед посольством Росії у Варшаві01:28У понеділок увечері перед посольством Росії у Варшаві відбулася демонстрація. Це була реакція на ранкові ракетні обстріли Росією низки міст у більшості областей України. Протестувальники мали з собою прапори України, Польщі, Євросоюзу та Білорусі.
Czeski kontrwywiad: jest ryzyko rosyjskich akcji wywrotowych"Takie ataki są częścią standardowego arsenału Rosji przeciwko krajom zachodnim".
Przewrót pałacowy na Kremlu? "Juliusz Cezar też był zaskoczony"00:52Dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych Sławomir Dębski w "Rozmowie Piaseckiego" w TVN24.
Analityk: Putin sam przyznał się do zbrodni wojennej00:27Analiza Rusłana Lewijewa z projektu Conflict Intelligence Team.
W "drugiej fali ataku" Rosja wystrzeliła prawie 30 rakiet01:24W tvn24.pl relacjonujemy wydarzenia z i wokół Ukrainy.
"Putin w tej chwili jest doprowadzony do stanu, w jakim nie był absolutnie nigdy"00:52Dyskusja w "Kropce nad i".