Świat

Zamordował, ciało wyrzucił do rzeki, a następnie zjadł świąteczny obiad. Dostał dożywocie

Świat

sxc.huSkazany twierdził, że chciał jedynie obezwładnić ofiarę

Manzar Juma został skazany na dożywocie po tym jak w święta Bożego Narodzenia zamordował swoją partnerkę, wyrzucił jej ciało do rzeki, a następnie zjadł świąteczny obiad z rodziną.

29-letni Manzar Juma zamordował swoją partnerkę, matkę trójki dzieci, Ruby Love w trakcie kłótni. Po morderstwie wyrzucił ciało do kanału Grand Union w Southall, w Anglii. Jej szczątki zostały znalezione w Boże Narodzenie przez mężczyznę spacerującego z psem.

W trakcie postępowania przesłuchano sąsiadów, którzy widzieli skazanego w trakcie czyszczenia samochodu i wyrzucania rzeczy Ruby. Para tkwiła w burzliwym związku przez cztery lata.

Twierdzi, że był w szoku

Sam skazany w trakcie postępowania twierdził, że nie pamięta szczegółów tego, co działo się po zamordowaniu Ruby i że był w szoku. Wie jedynie, że miała go ona sprowokować wygłaszając nieprzychylne komentarze na temat jego matki, która zmarła na raka, gdy miał 9 lat.

Dodał jednocześnie, że nie miał zamiaru zabić Ruby. Chciał ją jedynie obezwładnić, rzucając na ziemię i wyjmując nóż z jej ręki.

Po wyrzuceniu ciała do rzeki, Juma przyjechał do domu swojego brata i zjadł świąteczny obiad ze swoją rodziną. Wydając wyrok, sędzia określił zachowanie skazanego jako "tchórzliwe i samolubne".

Autor: kag/roody / Źródło: London Evening Standard

Źródło zdjęcia głównego: sxc.hu