"Nietypowy krok" śledczych. Szukają podejrzanego o napaść na tle seksualnym

Źródło:
Metropolitan Police, The Independent
Ealing, dzielnica Londynu
Ealing, dzielnica LondynuGoogle Earth
wideo 2/3
Ealing, dzielnica LondynuGoogle Earth

Londyńska policja apeluje o pomoc w identyfikacji mężczyzny, podejrzanego o dokonanie napaści na tle seksualnym na studentce pod koniec lat siedemdziesiątych. W komunikacie prasowym władze przyznały, że nie udało się go do tej pory zidentyfikować "pomimo wszczęcia szeroko zakrojonego dochodzenia". Media piszą o "nietypowym kroku" śledczych.

Londyńska Metropolitan Police (Met) zdjęcie mężczyzny podejrzanego o dokonanie napaści na tle seksualnym opublikowała na swojej stronie internetowej w środę. Fotografia została wykonana pod koniec lat 70., a do samej napaści miało dojść na terenie akademika w Ealing, dzielnicy Londynu, pod koniec 1977 lub na początku 1978 roku, kiedy ofiara miała 19 lat - wskazała policja w komunikacie prasowym, dodając, że zgłoszenie o napaści otrzymała na początku 2023 roku.

Policja apeluje o pomoc w identyfikacji mężczyznyMetropolitan Police

W jego dalszej części wskazano, że "pomimo wszczęcia szeroko zakrojonego dochodzenia, mężczyzna, który według funkcjonariuszy może mieć na imię Gary, pozostaje niezidentyfikowany". Policja zaapelowała o pomoc w identyfikacji "w nadziei, że ktoś, kto rozpoznaje mężczyznę, powie nam, kim jest i gdzie przebywa". Apel policji przekazał szereg brytyjskich mediów, w tym "Independent", który publikację zdjęcia podejrzanego nazwał "nietypowym krokiem" śledczych.

ZOBACZ TEŻ: Molestował reporterkę telewizji podczas wejścia na żywo. Zatrzymała go policja

Autorka/Autor:wac//mro

Źródło: Metropolitan Police, The Independent

Źródło zdjęcia głównego: Metropolitan Police