Media: Justin Timberlake opuścił policyjny areszt. Postawiono mu jeden zarzut

Aktualizacja:
Źródło:
CNN, ABC News
Justin Timberlake otrzymał tytuł doktora
Justin Timberlake otrzymał tytuł doktoraTwitter/@jtimberlake, Twitter/@LacketyLac
wideo 2/2
Justin Timberlake otrzymał tytuł doktoraTwitter/@jtimberlake, Twitter/@LacketyLac

Justin Timberlake został zatrzymany we wtorek tuż po północy - poinformowała stacja ABC News, powołując się na funkcjonariuszy policji. Po spędzeniu nocy w areszcie stanął przed sądem, gdzie postawiono mu zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości - informuje CNN.

Media ujawniają coraz więcej szczegółów zatrzymania popularnego wokalisty. Wiadomo, że doszło do niego we wtorek tuż po północy w Sag Harbor - co potwierdził stacji CNN rzecznik miejscowej policji. Sag Harbor to oddalona o ponad sto kilometrów od Nowego Jorku miejscowość na Long Island, w okolicach szczególnie lubianych przez znanych, bogatych i wpływowych nowojorczyków. Timberlake miał się zatrzymać w tamtejszym hotelu American. Jak twierdzi CNN opuścił go na krótko przed zatrzymaniem. Według cytowanego przez stację prawnika 43-letniego artysty, Timberlake miał nie zatrzymać się na znaku stopu, jak również nie trzymał się też swojego pasa ruchu. Jak relacjonowały media noc spędził w izbie zatrzymań komisariatu policji w Sag Harbor.

ZOBACZ TEŻ: Aktor Steve Buscemi pobity na ulicy. Policja zatrzymała sprawcę

Justin Timberlake zatrzymany pod Nowym Jorkiem

We wtorek przed południem miejscowego czasu Justin Timberlake stanął przed sądem, który zadecydował o wypuszczeniu go bez kaucji. Ciąży na nim jeden zarzut DWI (Driving While Intoxicated - prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości - czyli pod wpływem alkoholu bądź innych substancji - red.). Został zwolniony z aresztu bez wyznaczania kaucji. Kolejny raz ma stawić się przed sądem 26 lipca - twierdzi CNN.

Justin Timberlake Jamie McCarthy/WireImage/Gettyimages

Jak relacjonują media Justin Timberlake ma zaplanowane w przyszłym tygodniu dwa koncerty w metropolii.

Justin Timberlake to amerykański piosenkarz i aktor, który popularność zyskał jako członek popularnego boys bandu 'N Sync. Jako artysta solowy wydał pięć bestselerowych albumów, zyskując miano "Księcia Popu" i jednego z najbardziej wpływowych artystów swojej generacji. Jest wykonawcą takich hitów, jak m.in. "Cry Me A River", "Rock Your Body" czy "Can't Stop the Feeling!" i laureatem 10 nagród Grammy. Wystąpił w ponad 20 filmach. Od 2007 związany jest z aktorką Jessicą Biel, mają dwóch synów. Timberlake jest doktorem prestiżowej amerykańskiej uczelni muzycznej Berklee College of Music w Bostonie. 

ZOBACZ TEŻ: Doktor Justin Timberlake. Piosenkarz pokazał dyplom

Autorka/Autor:am

Źródło: CNN, ABC News

Źródło zdjęcia głównego:  Jamie McCarthy/WireImage/Gettyimages