Po tygodniu poszukiwań odnaleziono zaginioną w rezerwacie 31-latkę. Była uwięziona w błocie

Źródło:
Independent, CBS News
Borderland State Park obok North Easton w Massachusets
Borderland State Park obok North Easton w Massachusets
Borderland State Park obok North Easton w Massachusets

Pochodząca ze stanu Massachusetts Emma Tetewsky, która tydzień temu zaginęła, została odnaleziona przez spacerowiczów. Kobieta była uwięziona w błocie, gdzie według policji miała przebywać kilka dni.

Jak przekazała we wtorek w komunikacie policja ze Stoughton w stanie Massachusetts, po tygodniu poszukiwań udało się odnaleźć 31-letnią Emmę Tetewsky. Kobietę w poniedziałek wieczorem w rezerwacie Borderland State Park odnaleźli turyści, którzy usłyszeli jej krzyk. 31-latka uwięziona była w błocie. "Emmę odnaleźli turyści, którzy nie byli w stanie dotrzeć do niej o własnych siłach bez pomocy. Powiadomili policję w Easton i pokierowali funkcjonariuszy do miejsca, gdzie się znajdowała" - przekazała policja.

ZOBACZ TEŻ: Odnaleziony po 8 latach od zaginięcia. Rodzina przekazała, w jakim jest stanie

31-latka uwięziona w błocie trafiła do szpitala

Początkowo policjanci mogli jedynie usłyszeć kobietę, lecz nie mogli jej zlokalizować. Ostatecznie udało się to i przy pomocy quadów, przedzierając się przez gęste zarośla i bagna, funkcjonariusze dotarli do Tetewsky i uwolnili ją. "Emma była przytomna i została zabrana karetką do miejscowego szpitala na obserwację" - wskazano.

Zaginięcie Emmy zgłosiła 26 czerwca jej rodzina, ponieważ kobieta nie wróciła dzień wcześniej do domu. W momencie zaginięcia nie miała przy sobie telefonu. O pomoc w jej odnalezieniu poproszono lokalnych mieszkańców. "Dziękujemy wszystkim. Opinia publiczna nigdy nie straciła nadziei, że zostanie ona bezpiecznie zlokalizowana. Nie udałoby się tego zrobić bez pomocy ludzi" - podkreśliła policja ze Stoughton.

ZOBACZ TEŻ: Zaginął jako 17-latek podczas spaceru z psami. Został odnaleziony po ośmiu latach

Autorka/Autor:pb//am

Źródło: Independent, CBS News

Źródło zdjęcia głównego: Stoughton Police/twitter