Znaleziono ciała pięciorga dzieci. Matka rzuciła się pod pociąg

TVN24 | Świat

Autor:
pp/dap
Źródło:
Reuters, BBC

Niemiecka policja odkryła ciała pięciorga dzieci w mieszkaniu w mieście Solingen na zachodzie kraju. Matka dzieci wczesnym popołudniem rzuciła się pod pociąg w Duesseldorfie. Jak poinformowała policja, kobieta przeżyła, odniosła jednak poważne obrażenia.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

Ciała pięciorga dzieci policja znalazła w mieszkaniu w dzielnicy Hasseldelle w Solingen w zachodnich Niemczech.

Do tragedii doszło w mieszkaniu bloku w SolingenPAP/EPA/SASCHA STEINBACH

Ciała odkryto w mieszkaniu w bloku, przed którym po południu można było zobaczyć liczne wozy policyjne i karetki.

W prywatnym mieszkaniu w mieście Solingen w zachodnich Niemczech znaleziono ciała pięciorga dzieciPAP/EPA/SASCHA STEINBACH

Gazeta "Bild" przekazała, że babcia dzieci zadzwoniła na policję z informacją, że jej córka, która miała 27 lat, zabiła pięcioro swoich dzieci i była poza domem z kolejnym dzieckiem. Policja następnie odkryła w mieszkaniu martwe dzieci w wieku jednego roku oraz dwóch, trzech, sześciu i ośmiu lat.

- Po południu dostaliśmy zgłoszenie o znalezieniu ciał pięciorga dzieci w jednym z mieszkań. W tej chwili podejrzewamy, że stoi za tym ich 27-letnia matka - przekazał rzecznik policji w Wuppertal Stefan Weiand.

Kobieta rzuciła się pod pociąg

Wczesnym popołudniem matka dzieci rzuciła się pod pociąg w Duesseldorfie, niedaleko Solingen. Jak poinformowała policja, kobieta przeżyła, odnosząc poważne obrażenia - Obecnie znajduje się w szpitalu - oświadczył rzecznik policji.

W mieszkaniu bloku odnaleziono ciała pięciorga dzieciPAP/EPA/SASCHA STEINBACH

Szóste dziecko kobiety, 11-letni syn, przebywał bezpieczny w domu babci.

Autor:pp/dap

Źródło: Reuters, BBC

Źródło zdjęcia głównego: PAP/EPA/SASCHA STEINBACH