Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi w sport.tvn24.pl

EPAIgrzyska czas zaczynać

17 dni, prawie trzy tysiące sportowców, miliony przed ekranami. Sport.tvn24.pl zaprasza do śledzenia serwisu specjalnego poświęconego XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi. Znajdziecie w nim m.in. najświeższe informacje z aren olimpijskich, ciekawostki, sylwetki zawodników i szczegółowy terminarz.

Igrzyska w Soczi ruszają 7 lutego, u nas olimpijskie serce już bije. Serwis specjalny sport.tvn24.pl będzie żył 24 godziny, budził się razem ze sportowcami i wcale nie zasypiał po ostatnich konkurencjach.

Znajdziecie u nas najnowsze informacje o wydarzeniach, nie zabraknie relacji "na żywo". Pierwsze już w sobotę - z biegu łączonego z udziałem Justyny Kowalczyk, a potem z kwalifikacji do niedzielnego konkursu skoków. Niedzielę z kolei rozpoczniemy wielkim szlagierem olimpijskiego kalendarza - prestiżowym i niezwykle spektakularnym zjazdem mężczyzn.

I dużo więcej...

Przez 17 dni znajdziecie u nas wszystko, co jest potrzebne do kibicowania sportowcom w Soczi - szczegółowy terminarz, sylwetki zawodników, materiały wideo i galerie zdjęć. Pokażemy też Soczi 2014 od kuchni, czyli od strony trybun i wioski olimpijskiej.

Igrzyska potrwają do 23 lutego. Liczymy głównie na skoczków i Justynę Kowalczyk, ale czym byłyby igrzyska bez niespodzianek, sensacji, ale i dramatów. Wszystkie najważniejsze i te mniej ważne momenty ZIO 2014 w sport.tvn24.pl.

KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO SERWISU SPECJALNEGO SPORT.TVN24.PL

Autor: kcz / Źródło: sport.tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: EPA

Pozostałe wiadomości