Programy

Kandydaci do Sejmu i Senatu startujący z Krakowa

Programy

Aktualizacja:
Wybory odbędą się w niedzielę
Wybory odbędą się w niedzielętvn24
wideo 2/35

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listy kandydatów do Sejmu startujących z okręgów w Krakowie - nr 12, 13 oraz listę kandydujących do Senatu z krakowskich okręgów nr 30, 31, 32 i 33.

13 października wybierzemy 460 posłów do Sejmu i 100 senatorów do Senatu. Zobacz, kto kandyduje do Sejmu i Senatu z Krakowa i okolic. Oto listy wszystkich zarejestrowanych kandydatów. Lokale wyborcze będą otwarte w Krakowie w godzinach 7-21.

Okręg wyborczy nr 12 [Kraków] - Kandydaci do Sejmu

Okręg wyborczy nr 12 obejmuje część województwa małopolskiego, w tym obszary powiatów: chrzanowskiego, myślenickiego, oświęcimskiego, suskiego, wadowickiego.

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy PSL

1. BRYNKUS Józef, Wadowice, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

2. KAŁA Józef, Polanka Wielka, inżynier hutnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. HERBUT Dawid Julian, Kalwaria Zebrzydowska, policjant, nie należy do partii politycznej

4. ZAWADZKI Grzegorz Roman, Jawiszowice, górnik, nie należy do partii politycznej

5. DĘBIŃSKA Maria, Juszczyn, rolnik, nie należy do partii politycznej

6. GOŁĄB Katarzyna, Radocza, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

7. BOLEK Magdalena, Babice, inżynier energetyk, nie należy do partii politycznej

8. BEDRA Renata Barbara, Jawiszowice, monter elektroniki samochodowej, nie należy do partii politycznej

9. MICHALEC Sylwia, Bachowice, specjalista zarządzania kryzysowego, nie należy do partii politycznej

10. SIKORA Marek Andrzej, Biertowice, projektant grafiki, nie należy do partii politycznej

11. HYJEK Ewa Maria, Myślenice, pedagog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. PAJĄK Dorota, Ponikiew, ekonomista, nie należy do partii politycznej

13. JAKUBOWSKI Tomasz Marek, Wadowice, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. KIERPIEC Daniel Józef, Kęty, prawnik, nie należy do partii politycznej

15. GÓRECKI Andrzej, Stanisław Górny, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. MOTYKA Miłosz Maksymilian, Tokarnia, inżynier ochrony środowiska, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 2 - KW Prawo i Sprawiedliwość

1. BOCHENEK Rafał Paweł, prawnik, nie należy do partii politycznej

2. POLAK Marek Władysław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. BIERNAT Zbigniew Stanisław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. FILIPIAK Ewa Maria, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. KOZIK Krzysztof Janusz, inżynier górnik górnictwo podziemne, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. HAJOS Sławomir Paweł, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. KUROWSKI Władysław Michał, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

8. STARZEC Zbigniew Władysław, wyższy urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. GIBAS Iwona Józefa, specjalista do spraw zarządzania i organizacji, nie należy do partii politycznej

10. KASPROWSKI Wojciech Marcin, politolog, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

11. MAJKA Jolanta Maria, ogrodnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. KACZYŃSKI Filip Roman, politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. ŚWIERKOSZ Grażyna, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

14. KASPRZYCKA Stanisława Marzena, dyrektor szkoły, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. TROJANOWSKA Grażyna, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. DUDA Roman Wincenty, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

Lista nr 3 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz, dyrektor finansowy, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata, pedagog, nie należy do partii politycznej

3. ZAWADA Tomasz Leszek, programista aplikacji, członek partii politycznej: Lewica Razem

4. BROŻEK Dominika Maria, grafik, nie należy do partii politycznej

5. JEZIERSKI Paweł Stanisław, politolog, nie należy do partii politycznej

6. KOWALÓWKA Michał Grzegorz,dyrektor marketingu, członek partii politycznej: Lewica Razem

7. RAUCH Jan Zbigniew, lekarz dentysta, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

8. STASIK Iwona Ewa, pracownik ds. produktów finansowych, członek partii politycznej: Razem

9. FILIPEK Magdalena, instruktor nauki jazdy, członek partii politycznej: Twój Ruch

10. KUC Maria Teresa, pedagog, nie należy do partii politycznej

11. JANUSZYK Władysław, politolog, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

12. LEGOŃ Natalia Joanna, menadżer zawartości serwisów internetowych, członek partii politycznej: Lewica Razem

13. GUGULSKI Jarosław Marek, nauczyciel, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

14. TYMAN Agnieszka, kucharz, członek partii politycznej: Lewica Razem

15. KAJDAS Dorota Ewa, nauczyciel, nie należy do partii polityczne

16. JAGLARZ Jakub Jerzy, kierowca samochodu dostawczego, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 4 - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

1. WILCZYŃSKI Bartosz, inżynier automatyki i robotyki, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. KRAWCZYK Emil Piotr, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Korwin

3. CHMIEL Dariusz Bogdan, technik telekomunikacji, członek partii politycznej: Liga Polskich Rodzin

4. KUMANEK Grzegorz Jan, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Korwin

5. BAJER Marcin Jakub, informatyk, nie należy do partii politycznej

6. CURZYDŁO Jerzy, magazynier, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. SALAWA Marta, Świątniki Górne, technik administracji, nie należy do partii politycznej

8. CZACHUR Adam Aleksander, Libiąż, technik mechanik, członek partii politycznej: Korwin

9. SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata, Myślenice, nauczycielka, nie należy do partii politycznej

10. URBAŃSKA Anna Katarzyna, Grzechynia, technik administracji, nie należy do partii politycznej

11. MREŃCA Tomasz, Inwałd, magazynier, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. BANET Piotr Paweł, Bielsko-Biała, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

13. SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna, Alwernia, technik optyk, nie należy do partii politycznej

14. JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta, Kraków, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

15. ZASŁONA-POLAK Katarzyna, Trzebinia, kelner, nie należy do partii politycznej

16. KŁECZEK Tomasz, Trzebinia, mechanik maszyn i urządzeń, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista nr 5 - KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

1. NIEDZIELA Dorota, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. SOWA Marek Jan, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. POTOCKI Adam Kajetan, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. STYCZEŃ Adam Tomasz, menadżer ochrony zdrowia, nie należy do partii politycznej

5. KLINOWSKI Mateusz Michał, wykładowca akademicki, nie należy do partii politycznej

6. WĄTROBA Ewa Beata, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

7. CHOWANIEC Michał, przedstawiciel medyczny, członek partii politycznej: Nowoczesna

8. LUBAŃSKI Adam Jarosław, politolog, członek partii politycznej: Partia Zieloni

9. WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena, higienistka stomatologiczna, członek partii politycznej: Nowoczesna

10. SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka, ekonomista, członek partii politycznej: Nowoczesna

11. BRÓZDA Marcin, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Nowoczesna

13. ARKIT Szymon Tadeusz, inspektor pracy, nie należy do partii politycznej

14. KLAJA Tomasz Zygmunt, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

15. MIRANOWICZ Maria Wiesława, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

16. ŻABA Tadeusz, inż. automatyk, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 13 [Kraków] - kandydaci do Sejmu

Okręg wyborczy nr 13 obejmuje część województwa małopolskiego, w tym obszary powiatów: krakowskiego, miechowskiego, olkuskiego oraz miasta na prawach powiatu: Kraków.

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy PSL

1. ŚCIGAJ Agnieszka, socjolog, nie należy do partii politycznej

2. KEMPF Piotr Marek, inżynier leśnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. PATENA Marta Elżbieta, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

4. WANTUCH Łukasz Mariusz, prawnik, nie należy do partii politycznej

5. PUŁKA Jerzy, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. STACH Beata Katarzyna, technik mechanik obróbki skrawaniem, członek partii politycznej: Stronnictwo Demokratyczne

7. SZCZOCZARZ Bartłomiej Andrzej, technik budownictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. ZIELNIK-PIELKA Joanna Małgorzata, lekarz, nie należy do partii politycznej

9. LĘCZNAROWICZ Elżbieta Janina, konsultant, nie należy do partii politycznej

10. GAJĘCKA Jolanta Anna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

11. KLEMPA Przemysław Zbigniew, prawnik, członek partii politycznej: Stronnictwo Demokratyczne

12. PASZKOT Marzena Iwona, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. APOSTOŁ Marian, prawnik, nie należy do partii politycznej

14. OKRAJEK Włodzimierz Wiktor, pracownik administracji samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. POBĘDZA Czesław Maciej, rolnik, nie należy do partii politycznej

16. MITKA Katarzyna Helena, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. FLOREK Marcin Grzegorz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Stronnictwo Demokratyczne

18. KURTYKA Halina Ewa, specjalista do spraw organizacji usług gastronomicznych, hotelarskich i turystycznych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. SŁAWOMIRSKI Radosław Paweł, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Liga Polskich Rodzin

20. STRUTYŃSKI Łukasz Andrzej, prawnik, nie należy do partii politycznej

21. SOSENKO Krzysztof Jan, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. PASTERNAK Janusz Mariusz, technik budownictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. DRWAL Dawid Marek, kierownik działu w lokalu gastronomicznym, nie należy do partii politycznej

24. SZWED Barbara Ewa, pracownik cywilny wojska, nie należy do partii politycznej

25. MACHNIK Grzegorz Józef, technik elektryk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

26. WÓJCIK Adam Bernard, inżynier transportu drogowego, nie należy do partii politycznej

27. DZIEDZIC Stanisław, Kraków, kulturoznawca, nie należy do partii politycznej

28. PROKOP-STASZECKA Anna Barbara, Kraków, lekarz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 2 - KW Prawo i Sprawiedliwość

1. WASSERMANN Małgorzata Ewa, adwokat, nie należy do partii politycznej

2. TERLECKI Ryszard Iwon, wykładowca akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. ADAMCZYK Andrzej Mieczysław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. BUBULA Barbara Ewa, filolog polski, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. OSUCH Jacek Piotr, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. ĆWIK Piotr Krzysztof, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. DUDA Elżbieta, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. ŚWIERCZEK Krzysztof, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. GAMROT Piotr Tadeusz, dyrektor domu kultury, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. ZIOBRO Jan Paweł, ekonomista, członek partii politycznej: Solidarna Polska

11. PODOSEK Adam Piotr, lekarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. DANIOŁ Ewa, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. DOPART Bogusław Jan, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

14. SERAFIN Piotr Karol, ekonomista, nie należy do partii politycznej

15. NOWAK Stanisław Andrzej, strażak, nie należy do partii politycznej

16. STANOWSKA-CICHOŃ Bogusława Maria, filolog polski, nie należy do partii politycznej

17. KUŚ Rafał Andrzej, informatyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. FRANKIEWICZ Krystyna Anna, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. BUDKOWSKA Anna Maria, filozof, nie należy do partii politycznej

20. KAŁUŻA Szymon Franciszek, technik wiertnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21. KACZMARCZYK Magdalena Maria, student, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. FIRLEJ Paweł Jacek, adwokat, nie należy do partii politycznej

23. PĘK Bogdan Marek, mgr inż. zootechniki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. KOSECKA Justyna Natalia, wyższy urzędnik państwowy, nie należy do partii politycznej

25. GĘGOTEK Zbigniew, chemik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26. GRUSZKA Stanisław Piotr, inż. chemik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

27. BĘTKOWSKA Monika, menadżer, nie należy do partii politycznej

28. GOWIN Jarosław Adam, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Lista nr 3 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

1. GDULA Maciej Roman, socjolog, nie należy do partii politycznej

2. GOSEK-POPIOŁEK Daria Iwona, kierowniczka domu kultury, członek partii politycznej: Lewica Razem

3. LIPIŃSKA-PIEKARSKA Joanna Olszyna, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

4. KRÓL Józef Stanisław, technik elektryk, nie należy do partii politycznej

5. DROPEK Magdalena, dziennikarka, nie należy do partii politycznej

6. KUBAŃSKA Magdalena Bronisława, księgowa, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

7. BIELAWSKA Barbara Ewa, członek partii politycznej: Lewica Razem

8. TRZYBIŃSKI Marek, emeryt, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

9. SZYMAŃSKA Monika Anna, psycholog, członek partii politycznej: Lewica Razem

10. PLEBAŃCZYK Piotr, politolog, nie należy do partii politycznej

11. HAŃDEREK Joanna Ewa, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

12. ŚRODA Piotr Andrzej, elektronik, nie należy do partii politycznej

13. BERYT Alicja Joanna, grafik komputerowy DTP, członek partii politycznej: Lewica Razem

14. FRENKIEL Monika Iwona, dziennikarka, nie należy do partii politycznej

15. KAWĘCKA Dorota Zuzanna, specjalistka ds. pozyskiwania funduszy, członek partii politycznej: Lewica Razem

16. BURZAWA Mateusz Ryszard, religioznawca, członek partii politycznej: Lewica Razem

17. WOLAŃSKA Katarzyna Anna, politolog, nie należy do partii politycznej

18. IVCHENKO Olesia, psycholog, członek partii politycznej: Lewica Razem

19. IDZIK Tomasz Grzegorz, student, nie należy do partii politycznej

20. GULIŃSKA Anna Małgorzata, prezeska, nie należy do partii politycznej

21. MODZELEWSKI Bartłomiej Jakub, pedagog, nie należy do partii politycznej

22. GROBLER Piotr Paweł, specjalista ds. pozyskiwania funduszy, nie należy do partii politycznej

23. ZIELENIEWSKI Rafał Roman, informatyk, członek partii politycznej: Polska Partia Socjalistyczna

24. JAŚKOW Adam Stanisław, specjalista analityk, nie należy do partii politycznej

25. GALENT Marcin, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne, członek partii politycznej: Lewica Razem

26. TEKIEL Paulina Agnieszka, sekretarz sądowy, nie należy do partii politycznej

27. GAŁKA Kinga, technik hotelarstwa, nie należy do partii politycznej

28. LEŚNIAK Tomasz Marek, politolog, nie należy do partii politycznej

Lista nr 4 - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

1. BERKOWICZ Konrad Szczepan, programista, członek partii politycznej: Korwin

2. KUPIEC Kamil Dawid, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

3. KRZYSZTONEK Jakub Artur, kustosz biblioteczny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. BOCHEŃCZAK Bartosz Sebastian, ekonomista, członek partii politycznej: Korwin

5. GOLONKA Wojciech Jerzy, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

6. MOSZKOWICZ Tomasz, handlowiec, nie należy do partii politycznej

7. MASZTAFIAK Gabriela, student, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

8. WOCH Józef, inżynier elektronik, nie należy do partii politycznej

9. PAPIEŻ Stanisław, dziennikarz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. ŁUKASZEWSKA-BAUMAN Joanna, grafik komputerowy, członek partii politycznej: Korwin

11. BARTOSZ Piotr Paweł, technik informatyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. WALKIEWICZ Michał, architekt, nie należy do partii politycznej

13. DROZD Bartłomiej, wykwalifikowany pracownik ochrony, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14. TRZAJNA Tomasz Krzysztof, fizjoterapeuta, nie należy do partii politycznej

15. ŁOPACIŃSKA Barbara, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

16. CZOSNOWSKA Aleksandra, pedagog, nie należy do partii politycznej

17. MONTICELLI Krzysztof Jan, uczeń, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18. ZAJĄC Grzegorz Lucjan, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

19. SOBIENIOWSKI Miłosz Stanisław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

20. SMOROŃ Anna Józefa, instruktor tańca, nie należy do partii politycznej

21. ADAMCZYK Jakub Jan, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

22. DZIADOSZ Jagoda, technik laboratoryjny, nie należy do partii politycznej

23. PĘCZEK Janina, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

24. HOJDA Iwona Katarzyna, bibliotekoznawca, nie należy do partii politycznej

25. DYMANUS Aldona Anna, specjalista ds. gospodarki nieruchomości, nie należy do partii politycznej

26. PĘDZIWIATR Grzegorz Miłosz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

27. KULIŃSKA Lucyna Michalina, pracownik naukowy, nie należy do partii politycznej

Lista nr 5 - KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

1. KOWAL Paweł Robert, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

2. LIPIEC Grzegorz Cezary, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. MISZALSKI Aleksander Jan, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. GĄDEK Lidia Stanisława, lekarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. MAREK Dorota, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. RAŚ Ireneusz Jacek, historyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. LASSOTA Józef, poseł, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. SONIK Bogusław Andrzej, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. WODYŃSKA Marta Agnieszka, menadżer, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

10. MAZUR Artur, dyrektor handlowy, członek partii politycznej: Zieloni

11. SZCZEPAŃSKA Alicja Anna, policjant, nie należy do partii politycznej

12. DYNA Władysław Andrzej, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. SZCZOTKOWSKI Dariusz, socjolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. NOWAK Edyta Liliana, pielęgniarka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. ULMANIEC Zbigniew Tomasz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. BUCZKOWSKI Andrzej, politolog, nie należy do partii politycznej

17. ZNAMIROWSKI Michał Kazimierz, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. PIEKAREK Sebastian Joachim, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. MAJCHER-LEGAWIEC Urszula Elżbieta, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

20. BARTYZEL Janusz Jan, manager, nie należy do partii politycznej

21. GRABARCZYK Piotr Łukasz, specjalista ds. mediów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

22. WĘGRZYN Ewelina Teresa, politolog, członek partii politycznej: Nowoczesna

23. PILCH-KOCJAN Marzena Dorota, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. DOMAŃSKI Andrzej Jan, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

25. BAJOREK Emil Krzysztof, przewodnik miejski po Krakowie, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

26. IWANICKA Maria, kolejarz, nie należy do partii politycznej

27. STRZELECKA Maria Małgorzata, orientalista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

28. MEYSZTOWICZ Jerzy Witold, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Nowoczesna

Lista nr 6 - KW Prawica

1. ŻÓŁTEK Stanisław Józef,matematyk, członek partii: Kongres Nowej Prawicy

2. AONDO-AKAA Bawer, teolog, członek partii: Prawica Rzeczypospolitej

3. KRZCIUK Tomasz Andrzej, politolog, członek partii: Kongres Nowej Prawicy

4. KOWACKA Barbara Magdalena, technik wiertnik, nie należy do partii politycznej

5. JAJTE-PACHOTA Jerzy Michał, ekonomista, członek partii: Kongres Nowej Prawicy

6. GANKIEWICZ Ewa Franciszka, emeryt, nie należy do partii politycznej

7. CZARNEK Norbert Jerzy, programista, członek partii: Kongres Nowej Prawicy

8. WĘDZICHA Aneta Agnieszka, kasjerka, nie należy do partii politycznej

9. SIERANT Maciej Zbigniew, technik wiertnik, członek partii: Kongres Nowej Prawicy

10. FĄFARA Katarzyna Beata, księgowa, nie należy do partii politycznej

11. ŻMIGRODZKI Stanisław Michał, inżynier mechanik, członek partii: Kongres Nowej Prawicy

12. KOWALSKA Maria Janina, handlowiec, nie należy do partii politycznej

13. KUŹNIARSKI Piotr Władysław, kierowca ciężarówki, nie należy do partii politycznej

14. GIBAŁA Jolanta Maria, emeryt, nie należy do partii politycznej

15. KOT Monika Izabela, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

16. SIERANKIEWICZ Andrzej, emeryt, nie należy do partii politycznej

17. KOWALSKI Dawid Paweł, kucharz, nie należy do partii politycznej

18. SZATAN Jarosław Kazimierz, przedstawiciel handlowy, członek partii: Kongres Nowej Prawicy

Lista nr 8 - KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

1. JAKUBIAK Marek, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

2. ROKOSZ-KUCZYŃSKI Gniewomir Gwidon, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

3. BATKO Jerzy Leszek, rolnik, nie należy do partii politycznej

4. PRZEWŁOCKA Anna Agnieszka, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

5. GRZYBEK Marta Barbara,przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

6. KAMIŃSKA Wioleta Barbara, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

7. LORENC Andrzej Jan, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

8. ŚWIAT Grażyna Zofia, mgr inż. towaroznawca, nie należy do partii politycznej

9. SZCZEPAŃSKI Dawid Łukasz, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

10. WNĘK Dorota Maria, ekonomistka, nie należy do partii politycznej

11. KUCIA Maciej Paweł, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

12. SUDER Stanisława Agata, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

13. CZURYŁO Grzegorz Andrzej, oficer sił zbrojnych RP, nie należy do partii politycznej

14. LEŚNIAK Marianna, ekonomistka, nie należy do partii politycznej

15. KORASZEWSKI Bogusław Stanisław, inżynier mechanik, nie należy do partii politycznej

16. WAWRZYNEK Anna Małgorzata, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

17. CICHOSZ Adam, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

18. WYSKOWSKI Laura Beata, artysta projektant, nie należy do partii politycznej

19. NAHIRNY Krzysztof Jan, taksówkarz, nie należy do partii politycznej

20. KLIMEK Joanna Elżbieta, ekonomistka, nie należy do partii politycznej

21. GRODNY Szymon Zbigniew, inżynier energetyk, nie należy do partii politycznej

22. KASPERCZYK Beata Joanna, ekonomistka, nie należy do partii politycznej

23. BARAN Piotr Paweł, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

24. KONDRACIUK Alicja, aktorka, nie należy do partii politycznej

25. ORAMUS Tomasz Artur, elektronik, nie należy do partii politycznej

26. MALLY Grażyna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

27. SROGA Marlena Magdalena, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

28. GOWIN Grzegorz Jacek, trener sportu, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 30 [Kraków] - kandydaci do Senatu

Obejmuje powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski, wadowicki.

1. KOŹBIAŁ Maciej Józef, przedsiębiorca, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii: Platforma Obywatelska RP

2. PAJĄK Andrzej Michał, inżynier metalurg, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 31 [Kraków] - kandydaci do Senatu

Powiaty: krakowski, miechowski, olkuski.

1. BARGIEŁ Janusz Lucjan, politolog, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, członek partii: Sojusz Lewicy Demokratycznej

2. PĘK Marek, prawnik, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 32 [Kraków] - kandydaci do Senatu

Zasięg: część obszaru miasta na prawach powiatu Kraków: Dzielnica II, Dzielnica III, Dzielnica IV, Dzielnica XIV, Dzielnica XV, Dzielnica XVI, Dzielnica XVII, Dzielnica XVIII.

1. DUDA Jan Tadeusz, nauczyciel akademicki, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, nie należy do partii politycznej

2. FEDOROWICZ Jerzy Feliks, aktor, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 33 [Kraków] - kandydaci do Senatu

Zasięg: część obszaru miasta na prawach powiatu Kraków: Dzielnica I, Dzielnica V, Dzielnica VI, Dzielnica VII, Dzielnica VIII, Dzielnica IX, Dzielnica X, Dzielnica XI, Dzielnica XII, Dzielnica XIII.

1. KLICH Bogdan Adam, lekarz medycyny, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii: Platforma Obywatelska RP

2. KOMAREWICZ Rafał Paweł, lekarz stomatolog, zgłoszony przez KWW RAFAŁA KOMAREWICZA, nie należy do partii politycznej

3. MAZUR Krzysztof Wojciech, nauczyciel akademicki, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, nie należy do partii politycznej

Autor: mart / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości