Pijany jechał na hulajnodze, uderzył w kosz na śmieci. Zapłaci za to 4,5 tysiąca złotych

Autor:
mm/gp
Źródło:
tvn24.pl
Włocławek (woj. kujawsko-pomorskie)
Włocławek (woj. kujawsko-pomorskie)Google Earth
wideo 2/5
Google EarthWłocławek. Pijany jechał na hulajnodze, spowodował kolizję

We Włocławku (województwo kujawsko-pomorskie) 31-letni kierujący hulajnogą wjechał w kosz na śmieci. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Został ukarany mandatami w łącznej kwocie 4500 złotych.

W czwartek, 30 czerwca, około godziny 19 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem elektrycznej hulajnogi przy ulicy Bojańczyka we Włocławku.

- Po dotarciu na miejsce mundurowi ustalili, że 31-latek, jadąc hulajnogą elektryczną ulicą Bojańczyka, postanowił zjechać na lewą stronę i wjechać na chodnik. Tam, w wyniku utraty panowania nad pojazdem, uderzył w kosz na śmieci - poinformował sierżant sztabowy Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Prowadził po pijanemu

Mężczyzna został zabrany do szpitala na badania, gdzie okazało się, że nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci sprawdzili jego trzeźwość. Badanie wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Za spowodowanie kolizji 31-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych. Dodatkowo za kierowanie hulajnogą elektryczną w stanie nietrzeźwości włocławianin otrzymał kolejny mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości