TVN24 | Pomorze

Niebezpieczne wyprzedzanie. "Nadjeżdżający z naprzeciwka traktor musiał zjechać na pobocze"

TVN24 | Pomorze

Autor:
MAK,
jw
Źródło:
TVN24
Wyprzedzał na DK15
Wyprzedzał na DK15 dariusz/ Kontakt 24
wideo 2/5
dariuszjaszyk/ Kontakt 24Wyprzedzał na DK15

Kierowca bmw jechał "niesamowicie szybko" i zaczął wyprzedzać sznur samochodów. - Nadjeżdżający z naprzeciwka traktor musiał zjechać na pobocze, podobnie jak jadące przede mną auto dostawcze - opisuje pan Dariusz, który udostępnił nagranie ze zdarzenia.

Do niebezpiecznego wyprzedzania doszło w poniedziałek po godzinie 14 na drodze krajowej nr 15 między miejscowością Strzelno a Inowrocławiem (woj. kujawsko-pomorskie). Nagranie ze zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

- Jadę krajową "15", widzę w lusterku osobowe bmw pędzące niesamowicie szybko. Za chwilę obserwuję, jak wyprzedza moje auto i inne samochody. Nadjeżdżający z naprzeciwka traktor musiał zjechać na pobocze, podobnie jak jadące przede mną auto dostawcze, w innym razie to bmw zderzyłoby się z tym traktorem - opisuje mężczyzna.

"Przelała się czara goryczy i postanowiłem upublicznić nagranie"

Pan Dariusz dodaje, że widział, jak kierowca dalej wyprzedzał też inne auta.

- Widziałem wiele razy podobne sytuacje na drodze, ale tym razem przelała się czara goryczy i postanowiłem upublicznić nagranie. Trzeba nagłaśniać i apelować do kierowców na drodze o zachowanie rozsądku i ostrożności - mówi.

Mężczyzna dodaje, że żałuje, że nie zapamiętał numerów rejestracyjnych bmw. - Wtedy mógłbym zgłosić to na policję - powiedział.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE>>

Do zdarzenia doszło w pobliżu miejscowości Strzelno

Autor:MAK, jw

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24

Pozostałe wiadomości