Palił się przydomowy garaż, w środku znaleźli ciało 36-latki. Zarzut zabójstwa dla partnera kobiety

Autor:
mm/
tam
Źródło:
TVN24 Pomorze
Brześć Kujawski. Tragiczny pożar w przydomowym garażu
Brześć Kujawski. Tragiczny pożar w przydomowym garażu
wideo 2/3
Brześć Kujawski. Tragiczny pożar w przydomowym garażu

Prokuratura Rejonowa we Włocławku postawiła zarzut zabójstwa i spowodowania pożaru, który miał na celu zatarcie śladów zbrodni. To efekt pożaru przydomowego garażu w Brześciu Kujawskim (woj. kujawsko-pomorskie), gdzie strażacy odnaleźli ciało 36-latki. Podejrzanym jest partner kobiety.

Do pożaru doszło w piątek (3 lutego) po godzinie 18. W Brześciu Kujawskim palił się przydomowy garaż. W środku strażacy znaleźli ciało 36-letniej kobiety.

- Gdy dotarliśmy na miejsce pożar był już rozwinięty. Ogień objął garaż i zaczął częściowo wychodzić na jego dach. Nie wyszedł jednak poza obręb garażu. Było dosyć duże zadymienie - relacjonował młodszy brygadier Mariusz Bladoszewski z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej we Włocławku.

Prokuratura: zabił, a później zacierał ślady

Prokuratura Rejonowa we Włocławku wszczęła śledztwo w tej sprawie.

- Zatrzymano jedną osobę. Mężczyźnie postawiono dwa zarzuty, które dotyczą zabójstwa i spowodowanie pożaru, który miał na celu zatarcie śladów - powiedział prokurator Tomasz Chechła, zastępca Prokuratora Rejonowego we Włocławku.

Na miejsce wysłano osiem zastępów straży pożarnejKM PSP we Włocławku

Dodał, że podejrzany - partner kobiety - nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. - Sąd zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące wobec podejrzanego - przekazał Chechła.

Czytaj też: Paliło się mieszkanie, w środku znaleziono ciało mężczyzny. Prokuratura: prawdopodobne, że został zabity, a potem podpalony

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/ tam

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: KM PSP we Włocławku

Pozostałe wiadomości