Kandydaci PSL w wyborach do Sejmu (okręgi nr 1-20)

TVN24

Wybory do parlamentu 2019: kandydaci PSL w wyborach do Sejmu - lista kandydatów (okręgi nr 1-20)tvn24
wideo 2/36

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listę kandydatów do Sejmu startujących z listy numer 1 - Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe. Kandydaci z okręgów nr 1-20.

ZOBACZ TEŻ > Wybory do Sejmu. Lista nr 1 KW PSL (okręgi nr 21-41)

Okręg wyborczy nr 1 [Legnica]

1. ŻUK Stanisław Adam, menedżer, nie należy do partii politycznej

2. SAMBORSKI Tadeusz, emeryt - historyk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. SZCZĘSNA Mariola, wyższy urzędnik samorządowy - burmistrz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. ROJEK Andrzej, lekarz- specjalista ortopedii, nie należy do partii politycznej

5. LASKOWSKI Stanisław, przedstawiciel władzy samorządowej - wicestarosta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. JURKOWSKI Artur Andrzej, wyższy urzędnik samorządowy - wójt, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. RAK Zofia, emeryt - nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. PIOTROWSKI Wiktor Marian, emeryt - lekarz, nie należy do partii politycznej

9. BRZOZOWSKA Bożena Maria, radca prawny, nie należy do partii politycznej

10. BURDYNA Olga, emeryt - kucharz, nie należy do partii politycznej

11. WRONA Maria, emeryt - rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. STANKIEWICZ Cecylia Ewa, emeryt - menedżer, nie należy do partii politycznej

13. SADOWSKI Roman Edward, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. GRZYB Stanisław, emeryt - przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. MATYS Waldemar Andrzej, lekarz dentysta, członek partii politycznej: Stronnictwo Demokratyczne

16. SALATA Romuald Piotr, emeryt - górnik, nie należy do partii politycznej

17. KRASOWSKI Marcin Karol, informatyk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. TUCHOWSKA Kazimiera Zofia, emeryt - technik rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. IMIELSKI Mariusz Janusz, emeryt - policjant, członek partii politycznej: Stronnictwo Demokratyczne

20. ŁASICA Bartosz, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. OTROCIUK Barbara, księgowa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. BUKAT Eugenia, technolog zbiorowego żywienia, nie należy do partii politycznej

23. GNAT Stanisław, robotnik budowlany, nie należy do partii politycznej

24. SUPIERZ Leszek Józef, menedżer, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 2 [Wałbrzych]

1. GANCARZ Paweł Jarosław, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. KOŁT Józef, rolnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. KWIATKOWSKA Ewa Daniela, radca prawny, nie należy do partii politycznej

4. KUCZEK Magdalena Dorota, hotelarz, nie należy do partii politycznej

5. RUDNICKI Jarosław Jerzy, ekonomista, nie należy do partii politycznej

6. BONIECKA Joanna Bogna, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. SOKOŁOWSKA Maria, emeryt, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. DZIENDZIEL Wacław Alojzy, zootechnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. MAZUR Paweł Mariusz, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. UBIK Jarosław Marian, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. WIERZBICKA-BARA Danuta Maria, artysta plastyk, nie należy do partii politycznej

12. KOWALSKA Sylwia Edyta, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

13. KARCH Izabela Maria, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. SULIKOWSKA Natalia Weronika, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej

15. KYCIA Radosław, logistyk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. LONGAWA Stanisław Tadeusz, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 3 [Wrocław]

1. PROTASIEWICZ Jacek, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

2. ZEGAN Maciej Adam, strażnik miejski, nie należy do partii politycznej

3. BRONOWICKA Joanna Barbara, kierownik podmiotu leczniczego, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. DUDA Grzegorz Tomasz, historyk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. SOCHA Jan, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. MALEC Tomasz Stanisław, technik mechanik, nie należy do partii politycznej

7. LECH Ryszard, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

8. SZYDEŁKO Witold, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

9. LITWIN Ewa Grażyna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

10. KURYŚ Hieronim Stanisław, trener sportu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. WARCHOLIŃSKI Marek, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. KWIATKOWSKA-KORCZAK Janina, pracownik naukowy, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

13. KUCHARSKA Aleksandra Anna, urzędnik, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

14. KUŹMICZ Łukasz Maciej, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. GROCHOLSKI Bartosz Krystian, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. MACAŁA Łukasz Michał, Wrocław, pracownik logistyki, nie należy do partii politycznej

17. SZULC Joanna Alicja, Jelenia Góra, biotechnolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. FURDYNA Jolanta Stanisława, prawnik, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

19. ZALEWSKI Karol Henryk, teolog, nie należy do partii politycznej

20. BUBNICKA Barbara Maria, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

21. KOWALSKI Arkadiusz Rafał, inżynier mechanik, nie należy do partii politycznej

22. MAJOCHA Elżbieta Marta, instruktor amatorskiego ruchu artystycznego, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

23. SOŁTYS Jacek Jan, inżynier rolnictwa, nie należy do partii politycznej

24. ADAMCZYK-POGORZELEC Bożena Maria, historyk, nie należy do partii politycznej

25. BARTOSZEWICZ Urszula Agnieszka, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

26. PAWNUK Emilia Maria, inżynier budownictwa, nie należy do partii politycznej

27. MRÓZ-MOŻDŻONEK Joanna Róża, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

28. ŁOPATKA Mirosław Mieczysław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 4 [Bydgoszcz]

1. KURZAWA Dariusz, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. SIKORA Krzysztof Gustaw, fizyk, nie należy do partii politycznej

3. ŚMIGIELSKA Klaudia, technik farmaceutyczny, nie należy do partii politycznej

4. KOZŁOWSKA Zofia Władysława, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. NAWROT Jadwiga Władysława, biegły rewident, nie należy do partii politycznej

6. BIERNACKI Jan Kazimierz, sadownik, nie należy do partii politycznej

7. KOSZOWSKI Franciszek, inżynier zootechniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. ANKIEWICZ-JASIŃSKA Ewa Teresa, inżynier telekomunikacji, nie należy do partii politycznej

9. KAPUSTA Zbigniew Piotr, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. MIŁOWSKI Tomasz Edmund, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. SOBIECHOWSKA Hanna Jadwiga, inspektor ochrony danych osobowych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. PAZDERSKA Aleksandra Beata, specjalista do spraw logistyki, nie należy do partii politycznej

13. RÓŻAŃSKI Krzysztof Janusz, specjalista administracji publicznej, nie należy do partii politycznej

14. BAGNEROWSKI Tomasz, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. SANKOWSKI Paweł Maksymilian, nauczyciel fizyki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. STANEK Aleksandra Maria, księgowy, nie należy do partii politycznej

17. URBAŃSKI Łukasz Cyprian, inżynier zootechniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. PROCHOWNIK Wiesława Stanisława, lekarz dentysta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. ROWIŃSKI Grzegorz Czesław, pedagog, nie należy do partii politycznej

20. PAWLINA Henryk, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. SŁOMA Jarosław Jan, nauczyciel przysposobienia obronnego, nie należy do partii politycznej

22, ŁĄCZNA Kamila Tatiana, animator kultury, nie należy do partii politycznej

23. SUPERCZYŃSKI Jacek, nauczyciel muzyki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. MES Ewa Monika, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 5 [Toruń]

1. SZRAMKA Paweł, specjalista do spraw logistyki, nie należy do partii politycznej

2. SOSNOWSKI Zbigniew, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. DZIĘCIOŁ Janusz Andrzej, socjolog, nie należy do partii politycznej

4. ZAKRZEWSKA Edyta Lidia, inżynier zootechniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. KIERZKOWSKA Ewa Sławomira, zawodowy działacz organizacji pozarządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. KACZAN Damian Rafał, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

7. OKRUCIŃSKI Marcin, adwokat, nie należy do partii politycznej

8. KICIAK-KUCHARSKA Magdalena, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. GROSS Andrzej Ignacy, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. NAJBERG Jarosław Przemysław, psycholog, nie należy do partii politycznej

11. STANISZEWSKI Sławomir Franciszek, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. KUBCZAK-KOSICKA Anna Maria, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. KUBACKI Bartosz Damian, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. RACHUBIŃSKA Marzena Ewa, zarządca nieruchomości, nie należy do partii politycznej

15. SŁOWIK Sławomir, nauczyciel wychowania fizycznego, nie należy do partii politycznej

16. BARYŁO Angelika Monika, nauczyciel historii, nie należy do partii politycznej

17. OWCZARZ Andrzej, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. WARSZAWSKA Danuta Ewa, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. MAMROT Przemysław, pedagog, nie należy do partii politycznej

20. MATUSZEWSKA Marika Katarzyna, spedytor, nie należy do partii politycznej

21. ŁUCZAK Tomasz, lekarz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. PASTUSZKA Anna, nauczyciel przedmiotów zawodowych rolniczych i leśnych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. KWAPIŃSKI Witold, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. BUDZIŃSKA Joanna, nauczyciel wychowania początkowego, nie należy do partii politycznej

25. CZARNECKI Krzysztof, pedagog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

26. BARANOWSKI Krzysztof, wyższy pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 6 [Lublin]

1. ŁOPATA Jan Zbigniew, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. KOS Marek, lekarz medycyny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. SMOLARZ Henryk Józef, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. KAPUSTA Grzegorz Krzysztof, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. KRZĘCIO Dariusz Maksymilian, kryminolog, nie należy do partii politycznej

6. RZETELSKI Piotr Sławomir, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. RODZIK Zenon Jerzy, ekonomista, nie należy do partii politycznej

8. SZYSZKO Grzegorz Stanisław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

9. KOPEĆ Marek, dyrektor w instytucjach usług wyspecjalizowanych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. KOŁODZIEJCZYK Dariusz Stanisław, politolog, nie należy do partii politycznej

11. NIEZGODA Marceli Mateusz, inżynier technologii żywności, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. KUCHARCZYK Karolina, rolnik, nie należy do partii politycznej

13. DUDZIŃSKA Edyta Agnieszka, nauczyciel historii, nie należy do partii politycznej

14. BEDNARSKI Jerzy Włodzimierz, lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. GRZYWACZEWSKA Anna, dyrektor do spraw administracyjnych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. SZMIDT Anna, nauczyciel języka obcego, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. FRANCZAK Eliza Agata, terapeuta zajęciowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. CHOCHOWSKI Krzysztof Kamil, urzędnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. STANIBUŁA Daniel, lekarz - specjalista medycyny rodzinnej, nie należy do partii politycznej

20. PIĄTEK Marlena, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

21. MISIASZEK Magdalena, dyrektor rozwoju biznesu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. KASPRZAK Renata Jolanta, lekarz medycyny, nie należy do partii politycznej

23. DRĄŻYK-ŚWITAJ Urszula Monika, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

24. BUJAK Małgorzata, ogrodnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

25. WDOWIAK Magdalena Maria, pracownik administracyjny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

26. WILK Jacek Andrzej, zootechnik, nie należy do partii politycznej

27. RUDNIK Henryk Jan, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

28. KOT Barbara, rolnik, nie należy do partii politycznej

29. ODROBIŃSKA Aneta, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

30. SŁOWIK Daniel, dyrektor wykonawczy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 7 [Chełm]

1. SACHAJKO Jarosław, ekonomista, nie należy do partii politycznej

2. BRATKOWSKI Arkadiusz Tomasz, nauczyciel przedmiotów zawodowych technicznych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. LITWINIUK Przemysław, radca prawny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. RÓŻYŃSKI Wiesław Marian, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. SMAL Kazimierz, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. ROMAŃCZUK Andrzej, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. SZYMALA Anna, dyrektor marketingu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. KOWALCZYK Jan Franciszek, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. WIŚNIEWSKA Anna, nauczyciel przedmiotów zawodowych technicznych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. SUSZCZYŃSKI Sławomir Jan, dyrektor generalny, nie należy do partii politycznej

11. MALESA Marzena Jolanta, nauczyciel historii, nie należy do partii politycznej

12. CZUBA Agnieszka Renata, pracownik administracyjny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. PIWKO Karolina, dietetyk, nie należy do partii politycznej

14. WYPYCH Teodora, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

15. STANIBUŁA Ryszard Zbigniew, lekarz weterynarii, nie należy do partii politycznej

16. FORNAL Mirosława Teresa, farmaceuta, nie należy do partii politycznej

17. KAMIŃSKA Irena, kasjer bankowy, nie należy do partii politycznej

18. NOWAK Teresa, kasjer bankowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. KOCZKODAJ Bartosz, pracownik centrum obsługi telefonicznej, nie należy do partii politycznej

20. DZIUBA Anna Bożena, socjolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. SIEMAKOWICZ Grzegorz, kierownik biblioteki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. WILBIK Marek, rolnik, nie należy do partii politycznej

23. NOSEK Sławomir Paweł, opiekun w domu pomocy społecznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. ZIELIŃSKI Janusz, właściciel małego sklepu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 8 [Zielona Góra]

1. FEDAK Jolanta Beata, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. ŚWIREPO Jan, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. GROC Artur Dariusz, producent telewizyjny, nie należy do partii politycznej

4. KRÓL Roman Stanisław, pedagog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. HARĘŹLAK Wioleta Elżbieta, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

6. TOMCZYSZYN Stanisław, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. PLEWA Zofia Teresa, technik rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. KACZMAREK Jarosław Józef, zootechnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. KOŁODZIEJ Zbigniew Jan, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. CZEREPKO Iwona Agnieszka, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

11. CHINALSKA Anna, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. DĘBICKA Anna Wiesława, choreograf, nie należy do partii politycznej

13. KUMOR-PILARCZYK Izabela Ewa, menadżer, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. HALASZ Marek, przedstawiciel władz samorządowych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. KULCZYŃSKI Sławomir, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. OLEJNICZAK Mirosław Wojciech, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. WRÓBLEWSKI Dariusz Jerzy, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. GEMBARA Andrzej Janusz, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. SOŁTYS Antoni Józef, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

20. STAROSTA Waldemar Henryk, technolog żywności, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. SZUMNA Wanda Elżbieta, doradca zawodowy, nie należy do partii politycznej

22. KOMAR Anna Sylwia, filolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. BRYSZEWSKA Krystyna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

24. MEJZA Łukasz, Łagów, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 9 [Łódź]

1. BIŃCZYCKA Elżbieta, teatrolog, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

2. SIEMIŃSKI Henryk Stanisław, historyk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. MAJEWSKI Eugeniusz Paweł, technik mechanik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. GŁADYSZ Ewa Małgorzata, inż. rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. GRALEWSKA-JAGIEŁŁO Irena, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. ZABOROWSKA-GORZKIEWICZ Klaudia Czesława, kierownik projektu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. PIONTEK Marcin Tomasz, ekonomista, nie należy do partii politycznej

8. KULESZKA Agata, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

9. BEDNAREK Maksymilian Patryk, ekonomista, nie należy do partii politycznej

10. KACPRZYCKI Adam Tomasz, doradca inwestycyjny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. LIPSKI Bartłomiej, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

12. JACKIEWICZ Jerzy Andrzej, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. OLEKSIEWICZ Monika Dorota, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. MATYSIAK Michał, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. WOJCIECHOWSKI Adam Grzegorz, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. MIELCZAREK Witold Adam, oficer sił zbrojnych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. KASPRZYK-KOSTRZEWA Anna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

18. PIEKIELNY Piotr Witold, strażnik miejski, nie należy do partii politycznej

19. JĘDRASIK Krzysztof Piotr, ekonomista, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 10 [Piotrków Trybunalski]

1. KLIMCZAK Dariusz, historyk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. ŁUCZKOWSKI Tomasz, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

3. JĘDRASZEK Teresa Małgorzata, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. OŚCIK Elżbieta Teresa, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. MAJEWSKI Henryk, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. KĄCKI Bogdan, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. CZECHOWSKA Krystyna, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. FIRST Agnieszka Teresa, budownictwo ogólne inż. budownictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. WYSZOGRODZKI Zbigniew Stanisław, specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. GRAŁEK Bożena Maria, nauczyciel przedszkola, nie należy do partii politycznej

11. GÓRSKA Alicja Bogusława, kucharz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. OLSZEWSKA Grażyna Marianna, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. WALCZYK Jacek Bogdan, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. ŁOŚ Stanisław, mechanik pojazdów samochodowych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. ROBAK Barbara Danuta, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. PAZUREK Damian Piotr, specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. SKORUPA Ewelina, historyk sztuki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. MAZUR Marek Marian, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 11 [Sieradz]

1. BEJDA Paweł Jan, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. ZIĘBA-GZIK Jolanta, pedagog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. NOWAK Adam Paweł, inspektor ochrony przeciwpożarowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. NAWROCKA Elżbieta Renata, inżynier technologii żywności, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. JAROTA Bogdan Ryszard, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. WOŹNIAK Tomasz, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. STASIAK Zbigniew Marek, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. PACHOLSKI Michał Tomasz, inżynier geodeta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. KRAWCZYK Marek Jan, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. BEDNAREK Ewa, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. JANKOWSKI Marek, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. KARNISZEWSKI Andrzej, doradca rolniczy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. PLEWIŃSKI Paweł Krzysztof, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. TERKA Michał Waldemar, syndyk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. KACZOROWSKA Maria, ekonomista, nie należy do partii politycznej

16. ŁABĘDZKI Marcin, olnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. BŁACH Alina, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. ŻÓRAW Andrzej, Walichnowy, doradca zawodowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. KRAWCZYK Ewa Anna, Stemplew, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

20. ROMANOW-PRZYBYLAK Justyna Agnieszka, Zgierz, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. MORGA Agnieszka, Stara Brzeźnica, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. CZUPRYNIAK Danuta, Brodnia Górna, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. GRZEGORY Adam, Łaźniki, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. STĘPIEŃ Andrzej Paweł, Przywóz, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 12 [Kraków]

1. BRYNKUS Józef, Wadowice, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

2. KAŁA Józef, Polanka Wielka, inżynier hutnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. HERBUT Dawid Julian, Kalwaria Zebrzydowska, policjant, nie należy do partii politycznej

4. ZAWADZKI Grzegorz Roman, Jawiszowice, górnik, nie należy do partii politycznej

5. DĘBIŃSKA Maria, Juszczyn, rolnik, nie należy do partii politycznej

6. GOŁĄB Katarzyna, Radocza, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

7. BOLEK Magdalena, Babice, inżynier energetyk, nie należy do partii politycznej

8. BEDRA Renata Barbara, Jawiszowice, monter elektroniki samochodowej, nie należy do partii politycznej

9. MICHALEC Sylwia, Bachowice, specjalista zarządzania kryzysowego, nie należy do partii politycznej

10. SIKORA Marek Andrzej, Biertowice, projektant grafiki, nie należy do partii politycznej

11. HYJEK Ewa Maria, Myślenice, pedagog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. PAJĄK Dorota, Ponikiew, ekonomista, nie należy do partii politycznej

13. JAKUBOWSKI Tomasz Marek, Wadowice, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. KIERPIEC Daniel Józef, Kęty, prawnik, nie należy do partii politycznej

15. GÓRECKI Andrzej, Stanisław Górny, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. MOTYKA Miłosz Maksymilian, Tokarnia, inżynier ochrony środowiska, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 13 [Kraków]

1. ŚCIGAJ Agnieszka, socjolog, nie należy do partii politycznej

2. KEMPF Piotr Marek, inżynier leśnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. PATENA Marta Elżbieta, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

4. WANTUCH Łukasz Mariusz, prawnik, nie należy do partii politycznej

5. PUŁKA Jerzy, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. STACH Beata Katarzyna, technik mechanik obróbki skrawaniem, członek partii politycznej: Stronnictwo Demokratyczne

7. SZCZOCZARZ Bartłomiej Andrzej, technik budownictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. ZIELNIK-PIELKA Joanna Małgorzata, lekarz, nie należy do partii politycznej

9. LĘCZNAROWICZ Elżbieta Janina, konsultant, nie należy do partii politycznej

10. GAJĘCKA Jolanta Anna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

11. KLEMPA Przemysław Zbigniew, prawnik, członek partii politycznej: Stronnictwo Demokratyczne

12. PASZKOT Marzena Iwona, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. APOSTOŁ Marian, prawnik, nie należy do partii politycznej

14. OKRAJEK Włodzimierz Wiktor, pracownik administracji samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. POBĘDZA Czesław Maciej, rolnik, nie należy do partii politycznej

16. MITKA Katarzyna Helena, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. FLOREK Marcin Grzegorz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Stronnictwo Demokratyczne

18. KURTYKA Halina Ewa, specjalista do spraw organizacji usług gastronomicznych, hotelarskich i turystycznych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. SŁAWOMIRSKI Radosław Paweł, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Liga Polskich Rodzin

20. STRUTYŃSKI Łukasz Andrzej, prawnik, nie należy do partii politycznej

21. SOSENKO Krzysztof Jan, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. PASTERNAK Janusz Mariusz, technik budownictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. DRWAL Dawid Marek, kierownik działu w lokalu gastronomicznym, nie należy do partii politycznej

24. SZWED Barbara Ewa, pracownik cywilny wojska, nie należy do partii politycznej

25. MACHNIK Grzegorz Józef, technik elektryk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

26. WÓJCIK Adam Bernard, inżynier transportu drogowego, nie należy do partii politycznej

27. DZIEDZIC Stanisław, Kraków, kulturoznawca, nie należy do partii politycznej

28. PROKOP-STASZECKA Anna Barbara, Kraków, lekarz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 14 [Nowy Sącz]

1. NOWOGÓRSKA Urszula Teresa, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. KOLBRECKA Józefa, bibliotekarz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. TUMIDAJEWICZ Iwona Agnieszka, animator kultury, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. KRYGOWSKI Anatol, fryzjer, nie należy do partii politycznej

5. PÓŁCHŁOPEK Małgorzata Krystyna, inżynier budownictwa, nie należy do partii politycznej

6. KIEŁBASA Katarzyna Maria, radca prawny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. BARAN Grzegorz, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. PALUCH Przemysław Marcin, inżynier leśnik, nie należy do partii politycznej

9. BIAŁOŃ Maria Barbara, emeryt, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. BARNA Andrzej, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. JANUS Mirosław Stanisław, Nowy Targ, betoniarz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. BĄK Maria, księgowa, nie należy do partii politycznej

13. POPŁAWSKA Irena Barbara, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. GRABSKA Wioletta Dorota, specjalista do spraw marketingu, nie należy do partii politycznej

15. FILAS Krzysztof, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

16. TYLKA Maria, emeryt, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. RAPCIAK Hubert Jan, technik budownictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. WÓJCIAK Małgorzata, krawcowa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. CZARNECKI Rafał Marcin, programista, nie należy do partii politycznej

20. PASOŃ Stanisław Wojciech, technik mechanizacji rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 15 [Tarnów]

1. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin, lekarz medycyny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. KORDULA Joanna Ewa, księgowa, nie należy do partii politycznej

3. SORYS Stanisław Andrzej, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. DROŻDŻAK Ryszard, inżynier środowiska, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. GAWEŁ Marcin Stanisław, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. KAMIŃSKI Bogusław, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. DUDA Grzegorz, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. SKALAK Anna Teresa, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. BIEDROŃ Adam Roman, blacharz lakiernik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. ŁAKOMA Maria Stefania, rolnik, nie należy do partii politycznej

11. ZALEWSKI Marian Józef, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

12. DĄBROŚ Stella Józefa, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

13. ŻAK Tadeusz Kazimierz, szewc, nie należy do partii politycznej

14. POWROŹNIK Magdalena Anna, agent ubezpieczeniowy, nie należy do partii politycznej

15. CHMIELA Artur Piotr, budowlaniec, nie należy do partii politycznej

16. MYŚKÓW-SKOCZEK Beata Maria, lekarz medycyny, nie należy do partii politycznej

17. TOKARCZYK-KOZIOŁ Małgorzata Anna, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. MIKOS Marcin Krzysztof, specjalista zdrowia publicznego, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 16 [Płock]

1. ZGORZELSKI Piotr, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. ORLIŃSKI Mirosław Adam, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. WOJNAROWSKI Konrad, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. SZCZEPANKOWSKI Zenon, nauczyciel fizyki i astronomii, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. WRÓBLEWSKA Maria Bożena, Sanniki, nauczyciel przedszkola, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. RZYMOWSKI Jerzy, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. SIEROCKA Iwona, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. LEWANDOWSKI Łukasz, prezes, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. RYZIŃSKI Jacek, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. SOSNOWSKI Michał, prezes, nie należy do partii politycznej

11. SZUSTAKIEWICZ Wojciech, inżynier rolnictwa, nie należy do partii politycznej

12. DURCZAK KUŹMIŃSKA Katarzyna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

13. DERLUKIEWICZ Anna, dyrektor do spraw administracyjnych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. KOPER Karolina Agnieszka, pracownik samorządowy, nie należy do partii politycznej

15. RZESZOTARSKI Piotr Łukasz, kierownik muzeum, nie należy do partii politycznej

16. MIRGOS-KILANOWSKA Nina, przedstawiciel władz publicznych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. SOSIŃSKA-OSIECKA Agata Ewa, prezes, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. APTEWICZ Elżbieta Urszula, specjalista bankowości, nie należy do partii politycznej

19. SMOLIŃSKA Anna, politolog, nie należy do partii politycznej

20. KOMINEK Tomasz, dyrektor departamentu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 17 [Radom]

1. MALISZEWSKI Mirosław Wojciech, rolnik-ogrodnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. GRABOWSKI Dariusz Maciej, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Polska Nas Potrzebuje

3. JAWORSKA Bogusława Janina, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. DUSZYK Adam Benon, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. FIDOS Robert Sylwester, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. DOBOSZ Robert, technik mechanik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. MALEC Ewa, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. NALEWAJKO Irena, technik ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. JAROSZEK-NOWAK Ilona Dorota, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. DUDEK Jadwiga, rolnik, nie należy do partii politycznej

11. ŚLIFIRCZYK Mirosław, manager, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. STOLARCZYK Agnieszka Barbara, pielęgniarka, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. WĘGRZECKA Maria Agnieszka, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. GĄSIOROWSKA Barbara Elżbieta, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

15. SINIARSKA Karolina Zofia, rolnik, nie należy do partii politycznej

16. REJCZAK Krzysztof Leszek, informatyk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. GUMOWSKI Ireneusz, oligofrenopedagog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. GOŁĄBEK Zbigniew, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 18 [Siedlce]

1. SAWICKI Marek Wacław, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. BORKOWSKI Krzysztof Wawrzyniec, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. JÓŹWIAK Beata, radny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. KOWALCZYK Rafał Józef, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. STOPA Dariusz Zbigniew, pracownik administracji samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. NATKOWSKI Paweł Rafał, inżynier informatyk, nie należy do partii politycznej

7. KRUPIŃSKI Marian, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. JASTRZĘBSKI Stanisław, weterynarz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. CHCIAŁOWSKI Marek, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. BODIO Bartłomiej Jarosław, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. TARKOWSKA Anna, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. CZYŻ Dorota, nauczyciel języka polskiego, nie należy do partii politycznej

13. KOZERA Mariusz, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. ZEMBROWSKA Justyna, pracownik administracji samorządowej, nie należy do partii politycznej

15. SOPEL-SEREJA Lidia, nauczyciel historii, nie należy do partii politycznej

16. NALEWKA Kamil, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. ZAWISTOWSKI Marcin, specjalista administracji publicznej, nie należy do partii politycznej

18. SZURNICKA Ewa, urzędnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. KACZYŃSKA Beata Marta, urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

20. KANIA Krystian, inżynier informatyk, nie należy do partii politycznej

21. SAŁATA Magdalena Maria, pracownik administracji samorządowej, nie należy do partii politycznej

22. KOŁODZIEJSKI Cezary, prezes, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. KELLEHER Hanna Bożenna, językoznawca, nie należy do partii politycznej

24. POSTEK Michał, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 19 [Warszawa]

1. BARTOSZEWSKI Władysław Teofil, historyk, nie należy do partii politycznej

2. OJER Anna Małgorzata, ekonomista, nie należy do partii politycznej

3. STANISZKIS Joanna Maria, nauczyciel matematyki, nie należy do partii politycznej

4. STELMAŃSKA Izabela, dyrektor departamentu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. HELWING Stanisław Piotr, manager, nie należy do partii politycznej

6. WĄSOWICZ Michał Janusz, radca prawny, nie należy do partii politycznej

7. RAKIEL-CZARNECKA Walentyna, menedżer artystyczny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. FLIS-KUCZYŃSKA Halina, dziennikarz, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

9. ZAWŁOCKI Juliusz Jakub, geograf, nie należy do partii politycznej

10. SAWICKI Emil Krzysztof, student, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. STRĄK Michał Stanisław, dyrektor wykonawczy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. BOGIEL Teresa Maria, prezes, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. MASŁOWSKI Wiktor Zbigniew, lekarz, nie należy do partii politycznej

14. ŁUKASIEWICZ Adam Krzysztof, politolog, nie należy do partii politycznej

15. WASILEWSKA Lucyna Gertruda, prezes, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. PŁOWICZ Marcin Tomasz, pedagog, nie należy do partii politycznej

17. BIELSKI Karol Tomasz, dyrektor wykonawczy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. DYDUCH Janusz, nauczyciel akademicki - nauki techniczne, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. GARSTKA Tatiana Joanna, prezes, nie należy do partii politycznej

20. ŁAZARSKI Roman, prawnik, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

21. PANAS Anna Józefa, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. WYSZYŃSKA Teresa Maria, inżynier zootechniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. GRUDOWSKA Agata Zofia, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. RUTKOWSKA Mirosława, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

25. MARECKI Marek Antoni, lekarz, nie należy do partii politycznej

26. MAZUREK Aleksander Paweł, farmaceuta, nie należy do partii politycznej

27. OWCZARSKI Piotr Krzysztof, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

28. KOZUBEK Elżbieta Barbara, nauczyciel akademicki - nauki techniczne, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

29. MISIEJKO Karolina, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

30. PASTEWKA Małgorzata Halina, architekt, nie należy do partii politycznej

31. NOWOSIELSKI Kamil Ernest, naczelnik kierownik wydziału, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

32. WIECZOREK Katarzyna Agata, dyrektor departamentu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

33. GOŁOTA Bożenna Jolanta, pozostali operatorzy urządzeń energetycznych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

34. CZAPLICKI Zbigniew, dziennikarz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

35. WRÓBLEWSKI Andrzej Wojciech, technik mechanik, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

36. MAZUREK Jerzy, historyk, nie należy do partii politycznej

37. CHOIŃSKA Alicja Elżbieta, reżyser teatralny, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

38. SZYMANEK Piotr Ludomir, radca prawny, nie należy do partii politycznej

39. TYSZCZUK Sebastian Adrian, archeolog, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 20 [Warszawa]

1. MORDAK Robert Dariusz, architekt, nie należy do partii politycznej

2. ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. STEFANIAK Jakub Łukasz, dziennikarz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. PETELICKA Agnieszka Beata, ekonomista, nie należy do partii politycznej

5. ŚWIERCZ Artur Mateusz, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej

6. BIERNACKA Magdalena, Nasielsk, dyrektor departamentu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. OLEKSIAK Emilia, Tłuszcz, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. GRAJDA Dariusz Grzegorz, Celestynów, prezes, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. GALIŃSKI Piotr Stanisław, Natolin, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. MAŁOLEPSZY Karol Andrzej, Wołomin, doradca zawodowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. POZOREK Artur, Jabłonna, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. BUSZTA Krystian Stanisław, Nowe Grochale, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

13. SUDOMIRSKI Marek Szczepan, Nadma, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

14. SZYNKIEWICZ Ewa, Czersk, rolnik upraw polowych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. LITWIŃCZUK Zdzisław Czesław, Warszawa, prezes, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

16. NASIADKA Ilona, Warszawa, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. CIEPIELEWSKA Joanna Katarzyna, Wołomin, prawnik, nie należy do partii politycznej

18. DOMINIAK Michał Adam, Grądy, technik leśnik, nie należy do partii politycznej

19. ŁUKASIŃSKA Maryla Barbara, Izabelin C, animator kultury, nie należy do partii politycznej

20. OKUROWSKA Małgorzata, Grodzisk Mazowiecki, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

21. SOSIN Daniel Krzysztof, Warszawa, architekt, nie należy do partii politycznej

22. PIEKUT Damian Marek, Legionowo, trener sportu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. RYŚ-FERENS Erwina Lilia, Warszawa, nauczyciel wychowania fizycznego, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. BORKOWSKI Łukasz Jan, Kajetany, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

Autor: tmw / Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Magazyny:
Raporty: