Kandydaci KO w wyborach do Sejmu (okręgi nr 21-41)

[object Object]
Wybory do parlamentu 2019: kandydaci KO w wyborach do Sejmu - lista kandydatów (okręgi nr 21-41)tvn24
wideo 2/35

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy kandydatów do Sejmu, startujących z listy numer 5 - Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI. Kandydaci z okręgów nr 21-41.

Okręg wyborczy nr 21 [Opole]

1. ZEMBACZYŃSKI Witold Maciej, politolog, członek partii politycznej: Nowoczesna

2. KOSTUŚ Tomasz Tadeusz, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. BIEŃ Elżbieta Maria, kierownik działu w instytucji pomocy społecznej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. WILCZYŃSKI Ryszard Jan, pracownik administracji samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. JUREK Monika Małgorzata, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. MILLER Rajmund Tadeusz, lekarz medycyny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. WĘGRZYN Robert, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. ZIÓŁKO Zbigniew Józef, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. NOWAK Artur, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

10. GOC Tadeusz Franciszek, inżynier górnik, nie należy do partii politycznej

11. TRZEPIZUR Janusz Roman, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. NIEDŹWIEDŹ Joanna Krystyna, pracownik ochrony zdrowia, nie należy do partii politycznej

13. OŻÓG Monika, historyk sztuki, nie należy do partii politycznej

14. BESZ-JANICKA Małgorzata Ewa, inżynier ochrony środowiska, nie należy do partii politycznej

15. SULIKOWSKI Adrian Marcin, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Partia Zieloni

16. KUBALAŃCA Leokadia Albina, ekonomista, nie należy do partii politycznej

17. MAŁEK Henryk Paweł, mechanik energetyk cieplny, nie należy do partii politycznej

18. GRABOWSKA-ŚWIĘS Grażyna, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Nowoczesna

19. RUDY Dragomir Antoni, historyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. MUC-KLIMEK Ewa Helena, inżynier produkcji, nie należy do partii politycznej

21. RACZYŃSKI Adam Piotr, specjalista ds. zarządzania, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

22. KAMPA Rafał Krzysztof, specjalista ds. akustycznych, nie należy do partii politycznej

23. GAJEWSKI Dariusz Piotr, rolnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. KAMIŃSKA Barbara Ewa, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 22 [Krosno]

1. FRYDRYCH Joanna Zofia, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. RZĄSA Marek Zdzisław, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. BLECHARCZYK Wojciech Aleksander, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

4. SZKOŁA Józef, inżynier geodeta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. WOŚ Adam, ekonomista, nie należy do partii politycznej

6. SAWICKA Ewa Stefania, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. PIKUL Antoni Stanisław, architekt, nie należy do partii politycznej

8. BALON Barbara Maria, ekonomista, członek partii politycznej: Nowoczesna

9. ZYCH Jan Władysław, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej

10. HOLCMAN Iwona Janina, lekarz medycyny, nie należy do partii politycznej

11. KARAŚ Roman Władysław, notariusz, nie należy do partii politycznej

12. RYZNAR Marian Jerzy, prawnik, nie należy do partii politycznej

13. KŁAK Krzysztof Józef, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. SŁOWIK Maria Anna, technolog żywienia, nie należy do partii politycznej

15. JUREK Michał Albert, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. WOTA Krzysztof Adam, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. KOSTKA Grażyna Dorota, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. KNAP Marzena Karolina, technik sterylizacji medycznej, nie należy do partii politycznej

19. BIAŁY Tomasz, operator urządzeń przemysłu szklarskiego, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. ZAWOJSKA Izabela Krystyna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

21. WOJAKOWSKI Dariusz Wojciech, socjolog, nie należy do partii politycznej

22. ZADWORNY Waldemar, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 23 [Rzeszów]

1. PONCYLJUSZ Paweł Janusz, technik ekonomista, nie należy do partii politycznej

2. GAWLIK Zdzisław, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. SKOWROŃSKA Krystyna, administratywista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. BUTRYN Renata Celina, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. KUBAS-HUL Teresa Krystyna, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. GDAŃSKI Józef, technik elektronik, nie należy do partii politycznej

7. PITRA Krzysztof Piotr, menedżer kultury, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. USTROBIŃSKI Marek Jerzy, inżynier budownictwa, nie należy do partii politycznej

9. KARYŚ Jakub Bartłomiej, reżyser, nie należy do partii politycznej

10. ZYCH Barbara, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

11. JURZYSTA Marcin, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

12. STĘPIEŃ Danuta Waleria, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. DERĘGOWSKI Marcin, informatyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. BĄK Dominik, doradca finansowy, członek partii politycznej: Nowoczesna

15. OŻÓG Krzysztof, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. KOPYTO Jakub Albert, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. LIPCZYŃSKI Krzysztof Romuald, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. KRAJEWSKA Aneta Anna, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. OMIETOŃSKA Jolanta Teresa, administratywista, członek partii politycznej: Partia Zieloni

20. KOLANO Jolanta Stanisława, technolog żywienia, nie należy do partii politycznej

21. OLCHAWA Artur Stanisław, pedagog, nie należy do partii politycznej

22. PRZYBYŁ Przemysław Wojciech, adwokat, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

23. SAWIC Ewa Maria, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. KANISZEWSKA Augustyna Maria, administratywista, nie należy do partii politycznej

25. OWSIANY Urszula Małgorzata, technik budownictwa, nie należy do partii politycznej

26. PŁODZIEŃ Janusz, technik produkcji drzewnej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

27. PALUCH Katarzyna, nauczyciel, członek partii politycznej: Inicjatywa Polska

28. ROGOWSKA Anna Jolanta, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Nowoczesna

29. ŻMUDA Dariusz, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

30. PAZDAN Paweł Leopold, socjolog, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 24 [Białystok]

1. TYSZKIEWICZ Robert, wydawca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. TRUSKOLASKI Krzysztof, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. KAMIŃSKA Bożena, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. BORYSEWICZ Maciej Andrzej, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. CZYKWIN Eugeniusz, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

6. DEN Jolanta, leśnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz, prawnik, nie należy do partii politycznej

8. CIEŚLIK Leszek Stanisław, radca prawny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. ŁAWROWSKA Joanna Dorota, adwokat, nie należy do partii polityczne

10. NOWAK Tadeusz Zenon, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Partia Zieloni

11. ZWOLIŃSKA Bożena Teresa, samorządowiec, nie należy do partii politycznej

12. PIORUNEK Jacek, radca prawny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. GUTOWSKI Mateusz Damian, pedagog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. RAŚ Andrzej, zootechnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. ROSZKOWSKA Halina, nauczyciel języka polskiego, nie należy do partii politycznej

16. ŻERO Franciszek Krzysztof, pracownik administracyjny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. DOLIWA Stanisław Adam, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. SASINOWSKA Dorota, monter, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. KARASZEWSKA Katarzyna, pedagog, członek partii politycznej: Nowoczesna

20. SAMUL Marek, lekarz weterynarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

21. PYRKO Paulina, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej

22. TALKOWSKI Bronisław, emeryt, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

23. SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta, historyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. TARGOŃSKI Łukasz, informatyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

25. ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja, urzędnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

26. KARCZEWSKA Wioletta Maria, nauczyciel języka obcego, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

27. MALINOWSKA Beata, pracownik administracyjny, członek partii politycznej: Nowoczesna

28. CIMOSZEWICZ Tomasz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 25 [Gdańsk]

1. NEUMANN Sławomir Arkadiusz, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. WAŁĘSA Jarosław Leszek, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. POMASKA Agnieszka Dominika, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. ADAMOWICZ Piotr, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

5. CHMIEL Małgorzata, inżynier architekt, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. SARNOWSKI Józef Leon, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. BOROWCZAK Jerzy Stanisław, technik mechanik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. WIDZ Piotr, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. BAUĆ Piotr Paweł, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Twój Ruch

10. BAGIŃSKI Piotr Wojciech, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. WÓJCIK Małgorzata Joanna, architekt, członek partii politycznej: Partia Zieloni

12. GANCAREWICZ Monika Katarzyna, ekonomistka, nie należy do partii politycznej

13. LISEK Krzysztof, dyplomata, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. SKONIECZNY Stefan Leon, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. MICHALSKI Jacek Wojciech, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. KACPROWICZ Beata Maria, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

17. KULAS Jan Edward, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. HANDKE-OWSIAK Alicja, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

19. CZYŻEWSKA Agata Anna, studentka, nie należy do partii politycznej

20. POBŁOCKA Natalia Zuzanna, mgr inż. architekt, członek partii politycznej: Nowoczesna

21. ŚLEDŹ Mariusz, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

22. MAJ Lucyna, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

23. REZMEROWSKI Roman Kazimierz, mgr inż. rolnictwa, nie należy do partii politycznej

24. LIEDER Ewa, ekonomistka, członek partii politycznej: Nowoczesna

Okręg wyborczy nr 26 [Słupsk]

1. NOWACKA Barbara Anna, informatyczka, członek partii politycznej: Inicjatywa Polska

2. PLOCKE Kazimierz Florian, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. KONWIŃSKI Zbigniew Marek, historyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna, maszynistka biurowa, nie należy do partii politycznej

5. BONNA Leszek Jacek, menager, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. AZIEWICZ Tadeusz, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. FURGO Grzegorz Witold, menager kultury, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. SZUMEŁDA Radomir, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

9. KWIECIEŃ Janina, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

10. WAWROWSKA Danuta Krystyna, radca prawny, członek partii politycznej: Nowoczesna

11. SZLAS Rafał Bogusław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

12. DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław, finansista, członek partii politycznej: Inicjatywa Polska

13. ŁUCZYCKA Krystyna, nauczyciel języka polskiego, nie należy do partii politycznej

14. DOMOZYCH Marika, student gospodarki przestrzennej, nie należy do partii politycznej

15. STRUK Andrzej Franciszek, technik mechanik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. SZCZYGIEŁ Karolina Justyna, towaroznawca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. MIELEWCZYK Iwona Teresa, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. SZROEDER Jaromir Jacek, pracownik muzeum - kustosz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. KALINOWSKA Jolanta Maria, politolog, członek partii politycznej: Socjaldemokracja Polska

20. WOJTUNIK Anna Monika, dyplomowany opiekun medyczny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

21. SINGER Elżbieta, doktor nauk ekonomicznych, nie należy do partii politycznej

22. RYCKIEWICZ Iwona Maria, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

23. BONDARENKO Adam, menager kultury, nie należy do partii politycznej

24. NAMYŚLAK Hubert Konrad, adwokat, nie należy do partii politycznej

25. SOPYŁŁO Tomasz Szczepan, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

26. SKÓRZYBÓT Igor, student filozofii, nie należy do partii politycznej

27. WITTBRODT Piotr Witold, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

28. DĄBKOWSKI Marek Artur, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 27 [Bielsko-Biała]

1. NYKIEL Mirosława, poseł na sejm RP, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. PĘPEK Małgorzata Anna, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. SUCHOŃ Mirosław Tadeusz, ekonomista, członek partii politycznej: Nowoczesna

4. MOLIN Andrzej Jan, matematyk, nie należy do partii politycznej

5. GŁOMBEK Edyta Teresa, główna księgowa, nie należy do partii politycznej

6. LAZAREK Gabriela Maria, fryzjer, członek partii politycznej: Partia Zieloni

7. MICHASIÓW Dariusz Stanisław, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. RYPLEWICZ Rafał Paweł, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. GIERTLER Łukasz Antoni, historyk, członek partii politycznej: Śląska Partia Regionalna

10. ŚLĘK Marcin Rafał, magister administracji, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. KASZOK Ewa, masarz, nie należy do partii politycznej

12. PIJANOWSKI Jerzy Marcin, inżynier leśnictwa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. KRZYŻAK Karolina Józefa, politolog, nie należy do partii politycznej

14. ŁUKOWICZ Beata Anna, księgowa, nie należy do partii politycznej

15. DESOŃ Bogdan Tomasz, muzyk, nie należy do partii politycznej

16. JAFERNIK Bronisław, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

17. PIEGZIK-IZYDORCZYK Dorota Maria, analityk medyczny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. TOMCZYKIEWICZ Maciej Tadeusz, adwokat, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 28 [Częstochowa]

1. LESZCZYNA Izabela Dorota, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. SZEWIŃSKI Andrzej, urzędnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. SALWIERAK Marta Maria, kierownik projektu, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. ROZPONDEK Halina Leokadia, bibliotekoznawca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. PODBIOŁ Gabriel Jan, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

6. URBAŃSKA Jolanta Małgorzata, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. KABUS Dominik Bogusz, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. MANISZEWSKA Marzena Monika, pielęgniarka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. STEFAŃCZYK Tomasz Artur, prezes, nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Partia Zieloni

10. BIERNAT Marcin, dyrektor handlowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. STASIAK-BETLEJEWSKA Renata Maria, nauczyciel akademicki - nauki techniczne, członek partii politycznej: Inicjatywa Polska

12. ŚWITAŁA Marcin, menedżer sportu, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. CIURA Edyta Wiesława, dyrektor generalny, nie należy do partii politycznej

14. LASECKI Jarosław Wacław, menedżer produktu, rolnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 29 [Katowice]

1. GOLBIK Marta Joanna, ekonomistka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. SZUMILAS Krystyna Maria, poseł, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. GŁOGOWSKI Tomasz Marian, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. KOBYLIŃSKI Paweł Bronisław, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. PSZONAK Marek Jan, sekretarz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, nie należy do partii politycznej

6. OLICHWER Tomasz Andrzej, filolog polski, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. MARCINIAK Jarosław Krzysztof, działacz społeczny, nie należy do partii politycznej

8. PINKAS Marek Andrzej, inżynier urządzeń cieplnych, zdrowotnych i ochrony powietrza, członek partii politycznej: Zieloni

9. GAWENDA Krzysztof Piotr, przedstawiciel władzy samorządowej, Radny Rady Miejskiej w Bytomiu, nie należy do partii politycznej

10. REWKOWSKI Tomasz, kierownik regionu sprzedaży, nie należy do partii politycznej

11. WYGODA Zbigniew Jacek, lekarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. RESPONDEK Norbert Jan, kierowca-mechanik pojazdów samochodowych, członek partii politycznej: Inicjatywa Polska
13. JUSZCZAK Natalia Roksana, technik ekonomista, nie należy do partii politycznej

14. NIERYCHŁO Ewa Anna, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej
15. KRONSTEDT Justyna Anna, inżynier ochrony środowiska, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. WIĘCKOWSKA Urszula Maria, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. DZIUK Jolanta Zdzisława, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. JODLIŃSKI Leszek Janusz, menedżer kultury, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 30 [Bielsko-Biała]

1. KRZĄKAŁA Marek Grzegorz, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. GADOWSKI Krzysztof Jan, mgr inż. transportu, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. LENARTOWICZ Gabriela Teresa, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. GASZKA Anna Małgorzata, nauczyciel historyk, nie należy do partii politycznej

5. GABRYŚ Bartłomiej Józef, nauczyciel akademicki-ekonomista, członek partii politycznej: Nowoczesna

6. PROFASKA Marek Bogusław, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

7. KANTOR Halina Maria, pedagożka, członek partii politycznej: Partia Zieloni

8. KOZIELSKI Mirosław Leszek, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

9. SERWATKA Grzegorz Sebastian, inżynier energetyk, nie należy do partii politycznej

10. DUŻY Mirosław Piotr, przedstawiciel władzy samorządowej - starosta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. KILJAŃCZYK Wojciech Piotr, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. SKOWRON Joanna Ewa, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

13. RZACZEK Beata Katarzyna, dyrektor placówki oświatowej, nie należy do partii politycznej

14. POLOK Olga Maria, urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

15. JELONEK Jerzy Mieczysław, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. PIEKOSZOWSKA Weronika Małgorzata, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

17. WŁASIEWICZ Gabriela Agnieszka, protetyk, nie należy do partii politycznej

18. DYBIEC Krzysztof Michał, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 31 [Katowice]

1. BUDKA Borys Piotr, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. KOŁODZIEJ Ewa Edyta, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. WÓJCIK Marek Krzysztof, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. ROSA Monika Anna, politolog, członek partii politycznej: Nowoczesna

5. KRÓL Wojciech Piotr, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. KOSZUTSKA Urszula Magdalena, psycholog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. GRAMATYKA Michał Sebastian, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. KOPEL Marek Stanisław, manager, nie należy do partii politycznej

9. BAINKA Marta Magdalena, studentka, członek partii politycznej: Śląska Partia Regionalna

10. ŚCIEBIOROWSKI Łukasz Andrzej, politolog, nie należy do partii politycznej

11. PIERZCHAŁA Elżbieta Apolonia, inżynier transportu, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. SOBIESZCZUK Przemysław, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. ZASADA-CHORAB Anna, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. KARCZ Bartosz Artur, radca prawny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. PALKA Michał Antoni, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. BEDNARZ Alina Irena, filolog języka nowożytnego, członek partii politycznej: Nowoczesna

17. SIWIEC-MAGIELNICKA Karina Bernardyna, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. WODARSKI Łukasz Wojciech, nauczyciel języka niemieckiego, nie należy do partii politycznej

19. KONTNY Danuta Maria, nauczyciel geografii, nie należy do partii politycznej

20. GOŚCINIAK Małgorzata Ewa, pracownik obsługi klienta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

21. KULIK Grażyna Danuta, księgowa, członek partii politycznej: Partia Zieloni

22. BŁASZCZYK-DOMAŃSKA Katarzyna Barbara, urzędnik państwowy, nie należy do partii politycznej

23. NOWOCIŃSKA Lesława Anna, nauczycielka języka polskiego, nie należy do partii politycznej

24. SZULC Krzysztof Adam, programista baz danych, członek partii politycznej: Śląska Partia Regionalna

Okręg wyborczy nr 32 [Katowice]

1. SAŁUGA Wojciech Paweł, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. DOLNIAK Barbara, prawnik, członek partii politycznej: Nowoczesna

3. BOCHENEK Mateusz Andrzej, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska R

4. NEMŚ Anna Ewa, poseł, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. WĘGRZYNOWICZ Marek Romuald, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. ŁAPAJ Bożena Irena, emeryt, nie należy do partii politycznej

7. KLIMEK Maciej Artur, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

8. KOSMALA-GĄSIOR Teresa Mieczysława, emeryt, nie należy do partii politycznej

9. ZAPART Marcin Jakub, student, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

10. SZCZEPANEK Paweł, dyrektor operacyjny, nie należy do partii polityczne

j
11. MILEJ Ryszard Tadeusz, prezes zarządu, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. SOCHACKI Jarosław Jacek, instruktor sportu, nie należy do partii politycznej

13. SOLIPIWKO Renata Janina, fizjoterapeuta, nie należy do partii politycznej

14. SKOTALCZYK Ewa Barbara, lekarz medycyny, członek partii politycznej: Partia Zieloni

15. JANECZEK Marcin Bernard, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. OCHĘDUSZKO-LUDWIK Małgorzata Agata, urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

17. LIEGMANN Elżbieta Joanna, opiekun osób starszych, nie należy do partii politycznej

18. MOĆKO Jolanta Izabela, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 33 [Kielce]

1. SIENKIEWICZ Bartłomiej Henryk, historyk, nie należy do partii politycznej

2. CYRAŃSKI Adam Zbigniew, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

3. OKŁA-DREWNOWICZ Marzena, poseł na sejm RP, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. GIERADA Artur Daniel, poseł na sejm RP, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. WOJDA Agata Ewa, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. MATEREK Jerzy Zbigniew, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

7. PIETRZCZYK Lucjan Marek, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. BRAUN Michał Jerzy, zawodowy działacz organizacji pozarządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. KMITA Maciej Robert, asystent parlamentarny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

10. HANDZE Edyta Anna, menedżer, członek partii politycznej: Nowoczesna

11. CICHOCKI Michał Ryszard, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. DZIAREK Mirosław, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. ZOCH Andrzej Franciszek, emeryt, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. MADERAK Łukasz, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. BRYK Józef, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. ŁATA Eugeniusz Wacław, emeryt, nie należy do partii politycznej

17. SIOJA Anna Czesława, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. PUSTUŁ Gabriela Karolina, studentka, nie należy do partii politycznej

19. JARKIEWICZ Robert Paweł, technik budownictwa, członek partii politycznej: Partia Zieloni

20. MNOYAN Avetis, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

21. GRUSZKA Dorota Joanna, pedagog, nie należy do partii politycznej

22. KLESYK Maciej Stanisław, prawnik, członek partii politycznej: Nowoczesna

23. GERMAN-SZCZUKIEWICZ Katarzyna Monika, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. KRZYSTANEK Norbert, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

25. DZIOPA Teresa, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

26. DZIEWANOWSKA Anna Maria, rolnik, nie należy do partii politycznej

27. BATOR Dawid Zdzisław, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

28. DAJCZER Jakub, politolog, nie należy do partii politycznej

29. ŁUKAWSKA Dorota Marzena, prawnik, nie należy do partii politycznej

30. JAROSZEK Zofia Teresa, emeryt, członek partii politycznej: Nowoczesna

31. BUSZEWICZ Izabela Krystyna, prawnik mediator, nie należy do partii politycznej

32. GĄGOROWSKI Sławomir Sylwester, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 34 [Elbląg]

1. PROTAS Jacek, polityk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. HORDEJUK Bernadeta Justyna, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. GELERT Elżbieta Kazimiera, menadżer ochrony zdrowia, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. CIEŚLIŃSKI Piotr, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. DEMBEK Ewa Barbara, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. KRÓLAK Katarzyna, prawnik, członek partii politycznej: Nowoczesna

7. JANICKI Marian, inż. mechanik, nie należy do partii politycznej

8. DZIĄG Leszek Jan, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. ZABŁOCKA Elżbieta, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

10. CZYŻYK Antoni, inż. mechanik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. KOWALSKI Ryszard, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. JANCZEWSKA Krystyna, technik rolnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. BORKOWSKI Marek, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

14. DOMAŃSKA Angelika Jolanta, grafik komputerowy, członek partii politycznej: Partia Zieloni

15. PIŚKIEWICZ Łukasz, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. SYCZ Miron, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 35 [Olsztyn]

1. CICHOŃ Janusz Władysław, poseł, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. WASILEWSKA Anna, poseł, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. PAMPUCH Mirosław Józef, radca prawny, członek partii politycznej: Nowoczesna

4. PAPKE Paweł, pedagog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. WOJCIECHOWSKA Anna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

6. WROCHNA Artur Zenon, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. CHMIELIŃSKI Igor, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. KONOPKA Marek, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. CZOPIŃSKA Małgorzata, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

10. LIPNICKI Edmund, leśnik, nie należy do partii politycznej

11. GÓRALSKA Elżbieta Maria, emeryt, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. OFIERSKA Małgorzata Dorota, ekonomista, nie należy do partii politycznej

13. MAKSYMOWICZ Ewa Katarzyna, rencista, nie należy do partii politycznej

14. MIERUŃSKI Zbigniew Jan, pedagog, nie należy do partii politycznej

15. KŁOCZKO Bartłomiej Artur, pracownik samorządowy, nie należy do partii politycznej

16. CIBORSKI Tadeusz, emeryt, nie należy do partii politycznej

17. RAMOTOWSKI Adam Stanisław, adwokat, nie należy do partii politycznej

18. LEWKOWICZ Magdalena, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

19. WAŚ Beata Katarzyna, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

20. KUCHCIŃSKI Marcin Andrzej, wicemarszałek województwa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 36 [Kalisz]

1. WITCZAK Mariusz Sebastian, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. URBANIAK Jarosław Piotr, logik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. HENCZYCA Bożena Katarzyna, polityk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. RUSIECKI Grzegorz Stanisław, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. BUDNIK Marzena Katarzyna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

6. KOWALSKA Milena Magdalena, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. JAKUBOWSKI Szymon, pracownik administracji samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. KUSIAKIEWICZ Piotr, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. MOEGLICH Daniel Adam, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

10. MARTUZALSKI Stanisław Franciszek, budowlaniec, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. SOWA Aleksander Stanisław, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. GAGATEK Marcin Andrzej, pracownik administracji samorządowej, nie należy do partii politycznej

13. WODZIŃSKA Marzena Renata, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. SZYMAŃSKI Sławomir, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. WYSOGLĄD Wojciech, technik mechanik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. BARCZYK Marcin, radca prawny, nie należy do partii politycznej

17. KOŁODZIEJ Aleksander Piotr, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Partia Zieloni

18. CHOJNACKI Mariusz Marek, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. WALCZAK Magdalena Izabela, adwokat, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. DZIUBKA Ewa, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

21. BALCER Urszula Maria, technik farmaceutyczny, nie należy do partii politycznej

22. MACHOWIAK Adriana Irena, prawnik, nie należy do partii politycznej

23. MOCEK Zuzanna, agent ubezpieczeniowy, nie należy do partii politycznej

24. ŁUCZAK Alicja, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 37 [Konin]

1. NOWAK Tomasz Piotr, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. STĘPIEŃ Miłosława Dorota, tłumaczka, członek partii politycznej: Partia Zieloni

3. HENNIG-KLOSKA Paulina, ekonomista, członek partii politycznej: Nowoczesna

4. MOKRACKI Artur Piotr, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. NIEWIAROWSKI Ireneusz, rolnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. CIESIELSKI Grzegorz Józef, strażak, nie należy do partii politycznej

7. SZURGOT Andrzej, geograf, członek partii politycznej: Nowoczesna

8. KUBIAK Barbara, technik analityki medycznej, nie należy do partii politycznej

9. GAŁAN Piotr, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

10. URBANEK Hieronim Michał, inżynier mechanik transportu, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. WINIARSKA Danuta, farmaceuta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. NISZCZAK Inez Magdalena, studentka, nie należy do partii politycznej

13. KUBISIAK Piotr, informatyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. MAREK Alicja Teresa, ekonomista, nie należy do partii politycznej
15. ŚMIGASZEWSKI Stefan Julian, żołnierz, nie należy do partii politycznej

16. MATLEWSKA Żanetta Magdalena, pedagog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. BUDZIŃSKA Mariola, etyk prawa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. PILAK Dariusz Józef, teolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 38 [Piła]

1. JANYSKA Maria Małgorzata, ekonomistka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. RUTNICKI Jakub Adam, polityk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. KAMIŃSKA-LECH Iwona Maria, ekonomistka, członek partii politycznej: Nowoczesna

4. AJCHLER Zbigniew Czesław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. MUNYAMA Killion Munzele, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. SZOPIŃSKI Henryk Marian, muzyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. TUŁODZIECKA-ADAMS Dorota Ewa, artysta fotografik, członek partii politycznej: Nowoczesna

8. MROZKOWIAK Janusz, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

9. URYZAJ Karolina, projektantka mody, nie należy do partii politycznej

10. POSZWA Krzysztof, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. WRÓBLEWSKI Artur Łukasz, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. WOJCIECHOWSKI Tomasz Marek, prezes, członek partii politycznej: Partia Zielon

i
13. NOWAKOWSKA Lidia, specjalista do spraw rachunkowości, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. DOLECKI Arkadiusz Jerzy, kierownik działu transportu, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. SROKA Magdalena, asystentka dyrektora, nie należy do partii politycznej

16. KOWALSKA Agnieszka Małgorzata, pedagog resocjalizacji, nie należy do partii politycznej

17. JEWSZEL-CHABERSKA Maria Małgorzata, prezeska, członek partii politycznej: Nowoczesna

18. LIPSKI Rafał Maciej, pośrednik w obrocie nieruchomościami, członek partii politycznej: Inicjatywa Polska

Okręg wyborczy nr 39 [Poznań]

1. JAŚKOWIAK Joanna, notariusz, nie należy do partii politycznej

2. GRUPIŃSKI Rafał Szymon, historyk kultury, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. SZŁAPKA Adam Stanisław, politolog, członek partii politycznej: Nowoczesna

4. DZIKOWSKI Waldy, chemik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. GUTORSKA Agata Hanna, dyrektor szkoły, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. ZIÓŁKOWSKI Szymon Jerzy, sportowiec, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. JANICKA Izabela Anna, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Partia Zieloni

8. MAZUREK Marta, nauczycielka akademicka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. WITUSKI Maciej Maria, rzeczoznawca majątkowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

10. FIEDLER Arkady Elpidio, pisarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. FABIŚ-SZULC Karolina Urszula, główna księgowa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. PANKOWSKI Marek Jerzy, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

13. KOSAKOWSKA Magdalena Anna, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Nowoczesna

14. WIECZOREK Nina Magdalena, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. IGNASZEWSKI Bartłomiej Zdzisław, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Nowoczesna

16. MURAWA Dawid Paweł, lekarz - specjalista chirurgii onkologicznej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. KARCZEWSKA-KRZEMIŃSKA Beata, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. CYBULSKA Wioletta, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. SADYŚ Izabela, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. STERCZEWSKI Franciszek Wojciech, architekt, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 40 [Koszalin]

1. ZIENTARSKI Piotr Benedykt, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. CZUCZAK Tomasz, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

3. HOK Marek Tomasz, lekarz specjalista położnictwa i ginekologii, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. GRYGORCEWICZ Barbara Anna, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. SUSKI Paweł, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. OSTASZEWSKI Adam, radca prawny, członek partii politycznej: Inicjatywa Polska

7. KARLIŃSKA Elżbieta Wiesława, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

8. STRZĄBAŁA Tomasz, prawnik, nie należy do partii politycznej

9. KASZAK Wioletta, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

10. KOZŁOWSKI Jacek Jerzy, nauczyciel języka polskiego, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. FIRKOWSKI Marek Tomasz, kierownik ds. sprzedaży, członek partii politycznej: Nowoczesna

12. URBANIAK Marcin Sylwester, dyrektor handlowy, nie należy do partii politycznej

13. BUTRYM Danuta Zofia, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

14. LEŚNIEWSKA Małgorzata, specjalista administracji publicznej, nie należy do partii politycznej

15. BAŃKOWSKA Anna, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. HARDIE-DOUGLAS Jerzy, lekarz specjalista chirurgii onkologicznej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 41 [Szczecin]

1. NITRAS Sławomir Witold, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. MARCHEWKA Arkadiusz, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. OBRYCKI Norbert Piotr, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. ŁĄCKI Artur Jarosław, samorządowiec, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. FILIKS Magdalena, ekonomista, nie należy do partii politycznej

6. NAPIERALSKI Grzegorz Bernard, parlamentarzysta, nie należy do partii politycznej

7. JABŁOŃSKA Elżbieta, samorządowiec, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8. KALINA Teresa, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. SUCHARZEWSKI Robert, adwokat, członek partii politycznej: Partia Zieloni

10. ŁEBIŃSKI Wojciech Jan, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. STANKIEWICZ Marek Zdzisław, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. CHOJECKI Zbigniew Jacek, adwokat, członek partii politycznej: Nowoczesna

13. SIARKIEWICZ Zygmunt, ekonomista, nie należy do partii politycznej

14. LALAK - SZAWIEL Lidia, nauczyciel nauczania początkowego, nie należy do partii politycznej

15. ANDRYCH Hubert, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. NAPIWODZKA Joanna, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. TOŁOCZKO Wiktor, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. RĘBACZ Piotr, technik administracji, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. DRZEWIŃSKA Wioletta, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. WALCZAK Damian, pracownik biurowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

21. SCHRAMMEK Dorota, pisarz, nie należy do partii politycznej

22. ZIELINKIEWICZ Elżbieta Barbara, urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

23. SCHNEIDER Maria Renata, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. MISIŁO Piotr Paweł, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Autor: tmw / Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości