Polska

Szczypińska: Starałam się nie ziewać

Polska

TVN24Jolanta Szczypińska o expose

- Starałam się nie ziewać, ale nie zawsze się to udawało - tak Jolanta Szczypińska (PiS) opowiada o wrażeniach z wysłuchanego expose premiera. Posłanka zauważyła w wystąpieniu Donalda Tuska również ciekawe momenty.

Jolanta Szczypińska oceniała expose premiera w porannym programie TVN24.pl. - Było to bardzo nużące wystąpienie - podsumowała. Zapytana przez dziennikarza o to co się jej podobała odpowiedziała z ironią. - Podobały mi się momenty, gdy mówił o kontynuacji pomysłów PiS...

Jolanta Szczypińska przyznała, że zdarzyło się jej bić brawo w trakcie wystąpienia Donalda Tuska. - Przy wszystkich obietnicach podwyżek należy bić brawo - powiedziała odnosząc się do zapowiedzi podwyżek pensji pielęgniarek.

Było to bardzo nużące wystąpienie Posłanka PiS o expose Donalda Tuska

Posłanka wyraziła ubolewanie nad faktem, że premier przeniósł na dzień dzisiejszy odpowiedzi na pytania zadane przez posłów. - Pan premier zapewne był już zmęczony - ironizowała.

Jolanta Szczypińska odniosła się również do słów posła Girzyńskiego, który wczoraj porównał Tuska do Fidela Castro. - Castro przemawiał jednak dużo, dużo dłużej - stwierdziła. Długość przemówienia to jej zdaniem błąd osób je przygotowujących. - Premier został wpuszczony w maliny przez swoich doradców - oceniła.

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24