TVN24 | Polska

Ponad 14 godzin w pociągu. "Masakra. Trudna trasa"

TVN24 | Polska

Autor:
kz/kab
Źródło:
tvn24.pl
Opóźnione pociągi z powodu mrozu. Nawet trzy godziny
Opóźnione pociągi z powodu mrozu. Nawet trzy godzinytvn24
wideo 2/5
tvn24Opóźnione pociągi z powodu mrozu. Nawet trzy godziny

Niedzielny pociąg relacji Białystok-Świnoujście z powodu trudnych warunków atmosferycznych przyjechał do Szczecina z opóźnieniem wynoszącym 170 minut. Podróż trwała łącznie ponad 14 godzin.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Jak podawał w niedzielę portalpasazera.pl, wiele pociągów w kraju miało opóźnienia lub w ogóle były odwoływane z powodu trudnych warunków atmosferycznych, między innymi intensywnie padającego śniegu.

Utrudnień doświadczyli między innymi pasażerowie pociągu relacji Białystok-Świnoujście.

- Wyruszyłam z Białegostoku o godzinie 9 rano - mówiła w rozmowie z TVN24 pani Małgorzata, która dotarła do Szczecina po godzinie 23, czyli po ponad 14 godzinach jazdy.

"Dostaliśmy wodę"

- Masakra. Trudna trasa. W trakcie podróży dostaliśmy wodę, rozdawano też wafelki. Nie było tłoku w pociągu, było nawet wygodnie, ale wszystko trwało bardzo długo - dodała.

- Do Kutna pierwsza klasa była w ogóle nieogrzana. Dopiero później zrobiło się cieplej - opowiadał pan Krzysztof, jeden z pasażerów.

Opóźniony pociąg relacji Białystok-Świnoujścietvn24

Opóźnienie pociągu TLK Podlasiak na stacji Szczecin Główny wyniosło 170 minut. Na dworcu z powodu 10-stopniowego mrozu przestały działać tablice informacyjne. Jak poinformował portalpasazera.pl, pociąg przyjechał do Świnoujścia 37 minut po północy.

Autor:kz/kab

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości