Polska

Nowy spot TVN: niespodzianki i dobrzy znajomi na jesień

Polska

Aktualizacja:
Spot TVN
tvnSpot TVN

Jesienna ramówka TVN to nowe propozycje, takie jak: kryminał z przymrużeniem oka "Układ Warszawski", serial "Wszyscy kochają Romana" czy ADHD TV. To również sprawdzone hity i dobrze znane programy: "Taniec z Gwiazdami", "Kuba Wojewódzki", "Top Model" czy "Na Wspólnej".

Na wtorkowej konferencji TVN podsumowała 10 lat swojej pracy i poinformowała, jak będzie wyglądała jesienna ramówka. Zaprezentowała też najnowszy spot promujący programy.

W ramówce pojawią się nowe propozycje - "Układ Warszawski" - serialowa nowość tej jesieni, kryminał z przymrużeniem oka i prawdziwie gwiazdorską obsadą. W serialu wystąpią m.in.: Jan Englert, Lesław Żurek, Olga Bołądź, Adam Ferency i Alan Andersz. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć 4 września.

Co nowego?

Nowością jest także serial komediowy "Wszyscy kochają Romana". To gra aktorska z najwyższej komediowej półki w wyśmienitej reżyserii Jurka Bogajewicza, czyli wszystko to, co wkurza we własnych domach, ujęte dosadnie i zabawnie. W obsadzie Anna Seniuk, Joachim Lamża, Aneta Todorczuk-Perchuć, Bartek Kasprzykowski i Jacek "Tede" Graniecki. "Wszyscy kochają Romana" będzie można obejrzeć w piątkowe wieczory.

Kolejną nową pozycją jest "ADHD TV" - czyli telewizja niejakiego Mike'a Szymańskiego, znanego również jako Szymon Majewski. To zupełnie nowe postaci, gwiazdy i mnóstwo absurdu.

Nowość to także program "S.O.S. dla świata", w którym sześć par gwiazd, w tym Michał Piróg i Patrycja Kazadi oraz Mateusz Damięcki i Magdalena Różczka zmierzy się z sześcioma problemami ekologicznymi w dalekich zakątkach świata.

Znani i kochani

W nowej ramówce nie zabraknie także znanych już widzom programów. Rusza 13. edycja "Tańca z gwiazdami", a w niej mnóstwo zmian: w roli prowadzącej wystąpi Natasza Urbańska, a w jury zadebiutują: Jolanta Fraszyńska i Janusz Józefowicz.

Widzów czeka również nowa edycja "Mam Talent". Nowym jurorem będzie Robert Kozyra, któremu towarzyszyć będą jurorki Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

Przed nami także druga edycja "Top Model. Zostań Modelką".

Kolejny sezon rozpoczyna Magda Gessler i jej "Kuchenne Rewolucje". Powraca też Martyna Wojciechowska i jej "Kobieta na krańcu świata", a także Olivier Janiak i "Co za Tydzień". Ze swoim talk-show powraca również Kuba Wojewódzki, a z "Rozmowami w toku" - Ewa Drzyzga.

Ulubione seriale

Jesień to również powrót serialowych ulubieńców: po wakacyjnej przerwie wraca "Na Wspólnej", gdzie na pewno nie zabraknie niespodzianek. Będą też nowe odcinki "Prosto w serce" i "Przepisu na życie". Ten serial emitowany będzie we wtorki o 21.30, a nie, jak dotąd, w niedzielne wieczory.

TVN to także miejsce dla ulubionych pozycji kryminalnych. Od września nowe historie "Detektywów" i "W11". Na antenie ponownie zagości "Sąd rodzinny" i "Sędzia Anna Maria Wesołowska".

Nie braknie oczywiście porannego programu "Dzień Dobry TVN" i rzetelnej informacji: "Faktów", a także magazynów interwencyjnych "Uwaga!" i "Superwizjer".

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn

Pozostałe wiadomości