"Mam nadzieję, że to znak zwycięstwa". Szejnfeld o gołębiach na swoim balkonie

Polska

Aktualizacja:
tvn24Adam Szejnfeld skomentował swój wpis na Twitterze

- Bardzo się cieszę, że te piękne ptaki, gołębie pokoju, wybrały mnie - powiedział w programie "Kawa na ławę" Adam Szejnfeld. Europoseł PO nawiązał w ten sposób do swoich niedawnych wpisów na Facebooku i Twitterze, które poświęcił "powstaniu nowego życia" na jego balkonie.

Nietypowy wpis pojawił się w piątek m.in. na twitterowym profilu Adama Szejnfelda. "Zwierzęta wyczuwają dobrych ludzi. Wybrała mnie biała gołębica, aby mieć potomstwo. Oto na moim balkonie powstanie nowe życie" - napisał europoseł PO. Historię zwierzęcia i założonego przez nią gniazda rozwinął w programie "Kawa na ławę".

- Jajeczkami na razie pieczołowicie i opiekuńczo zajmuje się para gołębi: biała gołębica i kolorowy gołąb. A ja sobie obserwuję, jak to życie powstaje - powiedział Szejnfeld.

Zwierzęta wyczuwają dobrych ludzi. Wybrała mnie gołębica, by mieć potomstwo. Na moim balkonie powstanie nowe życie. https://t.co/PsY0ZFYvib— Adam Szejnfeld (@szejnfeld) maj 14, 2015

Adam Szejnfeld na FacebookuAdam Szejnfeld | facebook

- Asystował pan przy poczęciu? - zagadnął Szejnfelda lider SLD, Leszek Miller. Europoseł PO odparł, że nie miał okazji, ale bardzo się cieszy, że "te piękne ptaki, gołębie pokoju" wybrały właśnie jego. - Mam też nadzieję, że to jest znak pięknego, wspaniałego zwycięstwa, które odniesiemy nie tylko za tydzień, ale także jesienią - dodał Szejnfeld.

- Niech pan uważa, żeby w następną niedzielę te gołębie nie odleciały od pana - powiedział Marcin Mastalerek z PiS.

"Gołębie serce"

Wcześniej europoseł sam skomentował swój wpis, wrzucając na Facebooka i Twittera żartobliwą grafikę z dopiskiem "No cóż, wydało się... Przyznaję, mam gołębie serce".

No cóż, wydało się.... Przyznaję, mam gołębie serce ;-) pic.twitter.com/Qqgnce94u8— Adam Szejnfeld (@szejnfeld) maj 16, 2015

Autor: ts\mtom / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Twitter | @szejnfeld