Łukasz Szumowski trafił do szpitala z objawami zakażenia koronawirusem

Autor:
ads/adso
Źródło:
"Fakty" TVN, Wirtualna Polska, RMF FM, money.pl
Łukasz Szumowski w szpitalu z objawami zakażenia
Łukasz Szumowski w szpitalu z objawami zakażenia
wideo 2/21
Łukasz Szumowski w szpitalu z objawami zakażenia

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski trafił do szpitala z objawami zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 - potwierdziły "Fakty" TVN.

We wtorek wieczorem Wirtualna Polska poinformowała, że Szumowski trafił do szpitala i jest zakażony koronawirusem. Dziennikarze "Faktów" TVN potwierdzili, że były minister zdrowia ma objawy SARS-CoV-2.

Reporterka TVN24 dowiedziała się, że Szumowski ma problemy z oddychaniem, duszności. Objawy są na tyle poważne, że były minister wymaga specjalistycznej opieki lekarskiej.

Jak podaje radio RMF FM, żona Szumowskiego w rozmowie przekazała, że były minister jest zakażony koronawirusem i trafił do szpitala. Jak zaznaczyła - inni członkowie rodziny nie są zakażeni, ale przebywają w domowej izolacji - czytamy.

"Jestem chory i przebywam w szpitalu"

Łukasz Szumowski we wtorek wieczorem rozmawiał z dziennikarzem portalu money.pl. - Jestem chory i przebywam w szpitalu. Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni, prawdopodobnie był w moim przypadku fałszywie dodatni, co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza - powiedział były minister, cytowany przez portal. Pytany, jak się czuje, odpowiedział: - Bywało lepiej.

Pod koniec września pojawiła się informacja, że Łukasz Szumowski jest zakażony koronawirusem. Wtedy jako pierwszy poinformował o tym Onet, a później informację potwierdził sam były minister. Już dzień później Szumowski poinformował, że wyzdrowiał i zakończył kwarantannę.

Autor:ads/adso

Źródło: "Fakty" TVN, Wirtualna Polska, RMF FM, money.pl

Pozostałe wiadomości