Marek Suski: Jarosław Kaczyński miał początki sepsy po zabiegu kolana

Autor:
momo/adso
Źródło:
Radio Zet, tvn24.pl, RMF FM
Marek Suski: Jarosław Kaczyński miał początki sepsy po zabiegu kolana
Marek Suski: Jarosław Kaczyński miał początki sepsy po zabiegu kolanaRadio Zet
wideo 2/9
Radio ZetMarek Suski: Jarosław Kaczyński miał początki sepsy po zabiegu kolana

Jarosław Kaczyński miał problemy po zabiegu kolana. Miał początki sepsy - powiedział w piątek rano w Radiu Zet poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski. Stan zdrowia prezesa PiS od tygodni był przedmiotem politycznych spekulacji. Polityk wciąż nie ruszył w zapowiadany objazd po kraju.

W grudniu 2022 roku roku prezes PiS Jarosław Kaczyński przeszedł operację kolana. W szpitalu spędził przeszło dwa tygodnie. Po upływie kilku miesięcy od zabiegu stan zdrowia prezesa PiS pozostaje przedmiotem pytań i spekulacji, gdyż Kaczyński wciąż nie dołączył do swoich partyjnych kolegów, którzy w połowie marca rozpoczęli objazd po Polsce w ramach trasy programowej "Przyszłość to Polska". Kilka dni temu poseł PiS Jarosław Krajewski zapowiedział, że Jarosław Kaczyński pojawi się na spotkaniach z wyborcami w ciągu kilku tygodni.

Suski o stanie zdrowia Kaczyńskiego

O stan zdrowia prezesa PiS pytany był też w piątek rano w Radiu Zet poseł PiS Marek Suski.

- Miał rzeczywiście problemy po tym zabiegu (operacji kolana - red.). Miał takie jakby początki sepsy - powiedział Suski. Dopytywany, czy antybiotyki zadziałały i prezes PiS ma się już dobrze, odparł: - Jak widać, jest zdrowy i pełen sił do walki.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:momo/adso

Źródło: Radio Zet, tvn24.pl, RMF FM

Pozostałe wiadomości