TVN24 | Polska

Odwrotnie założony zegarek Kaczyńskiego. Pokazują to zdjęcia

TVN24 | Polska

Autor:
akw//now
Źródło:
TVN24
Czy Jarosław Kaczyński przysypiał na konferencji?
TVN24Czy Jarosław Kaczyński przysypiał na konferencji?

Jarosław Kaczyński we wtorek razem z Mariuszem Błaszczakiem przedstawił założenia nowej ustawy o obronie ojczyzny. Podczas wystąpienia ministra wydawało się, że wicepremier i prezes Prawa i Sprawiedliwości w niektórych momentach prawie przysypiał. Następnie uwagę zwrócił zegarek na ręce Kaczyńskiego. Ze zdjęć wynika, że był założony odwrotnie.

Minister obrony Mariusz Błaszczak przedstawił we wtorek szczegółowy projekt ustawy "o obronie ojczyzny". Wcześniej ogólne założenia przedstawił wicepremier i szef PiS Jarosław Kaczyński, pełniący w rządzie do dzisiaj funkcję przewodniczącego Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych. Podczas wystąpienia ministra wydawało się, że Kaczyński w niektórych momentach prawie przysypiał.

Nie jest jasne, czy było to zmęczenie, czy problemy zdrowotne. Ryszard Terlecki, szef klubu parlamentarnego PiS, zapytany w środę, czy prezes partii jest dobrej kondycji zdrowotnej, odparł: - Myślę, że oczywiście.

- Może był zmęczony, ale zapewniam państwa, że jest w świetnej formie - powiedział Terlecki.

Obejrzyj całą konferencję Kaczyńskiego i Błaszczaka w TVN GO >>>

Jarosław Kaczyński na konferencji 26 październikaTVN24

Odwrotnie założony zegarek Kaczyńskiego, błędna data na datowniku

Dziennikarze podczas konferencji zauważyli także, że prezes PiS miał odwrotnie założony zegarek. Dodatkowo widać, że datownik na cyferblacie pokazuje 11. dzień miesiąca, mimo że konferencja odbyła się 26 października.

Autor:akw//now

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości