"Racjonalną decyzją jest to, że ktoś się musi wycofać"

Źródło:
TVN24
Arłukowicz: racjonalną decyzją jest to, że ktoś musi się wycofać
Arłukowicz: racjonalną decyzją jest to, że ktoś musi się wycofaćTVN24
wideo 2/7
Arłukowicz: racjonalną decyzją jest to, że ktoś musi się wycofaćTVN24

Ta decyzja jest bardzo racjonalną decyzją. Uważam, że racją stanu dla Platformy Obywatelskiej jest to, żebyśmy wygrali wybory prezydenckie - tak europoseł Bartosz Arłukowicz tłumaczył w "Rozmowie Piaseckiego" swoją rezygnację z walki o przewodnictwo w Platformie Obywatelskiej. Przyznał, że "racjonalną decyzją jest to, że ktoś się musi wycofać".

Europoseł Platformy Obywatelskiej Bartosz Arłukowicz ogłosił w piątek, że rezygnuje ze startu w wyborach na szefa partii. Bez niego o to stanowisko powalczy pięcioro polityków: Tomasz Siemoniak, Joanna Mucha, Borys Budka, Bogdan Zdrojewski oraz Bartłomiej Sienkiewicz. Wybory odbędą się 25 stycznia, a ewentualna druga tura - 8 lutego.

"Racjonalną decyzją jest to, że ktoś się musi wycofać"

O powodach swojej decyzji Arłukowicz mówił w poniedziałek w "Rozmowie Piaseckiego" w TVN24. - Ta decyzja jest bardzo racjonalną decyzją. Uważam, że racją stanu dla Platformy Obywatelskiej jest to, żebyśmy wygrali wybory prezydenckie - mówił. - Było sześciu kandydatów. Uznałem, że jeżeli do wyborów, do ostatniego dnia będzie ze sobą konkurowało sześciu ludzi, to szansa na to, że te wybory [na szefa PO - przyp. red.] skończą się w pierwszej turze, była minimalna - kontynuował. Przyznał, że "racjonalną decyzją jest to, że ktoś się musi wycofać".

- W swoim przekazie do kolegów i koleżanek z partii położyłem nacisk na to, że kluczowe jest to, żeby w pierwszej turze zakończyć wybory. (...) Proszę dzisiaj koleżanki i kolegów o to, żebyśmy podjęli decyzję, która pozwoli nam 25 stycznia zamknąć temat wyborów wewnątrzpartyjnych i ruszyć w wybory prezydenckie - podkreślił.

Arłukowicz: czasy partii gabinetowo-kadrowych minęły

Były kandydat na przewodniczącego PO mówił również o tym, dlaczego zdecydował się udzielić poparcia w partyjnych wyborach Borysowi Budce. - Zrobiłem to dlatego, ponieważ uważam, że czasy takich partii gabinetowo-kadrowych w Polsce minęły - powiedział. - Uważam, że czas takich tylko i wyłącznie gabinetowych dyskusji minął. (...) Dzisiaj jesteśmy w zupełnie innych czasach politycznych. Dzisiaj politycy muszą być z ludźmi, na ulicy, muszą im dawać nadzieję - przekonywał.

Gość "Rozmowy Piaseckiego" pytany był również, co jego zdaniem było mankamentem Platformy Obywatelskiej za czasów przywództwa Grzegorza Schetyny. - W mojej ocenie partia była trochę zbyt kadrowa i wąska i zbyt bardzo gabinetowa - przyznał.

Arłukowicz: podjąłem decyzję, aby poprzeć Borysa Budkę w wyborach na szefa PO
Arłukowicz: podjąłem decyzję, aby poprzeć Borysa Budkę w wyborach na szefa POTVN24

"Platforma Obywatelska musi być z ludźmi w miastach, miasteczkach i na wsiach"

Arłukowicz przekonywał, że "Platforma Obywatelska musi być z ludźmi w miastach, miasteczkach i na wsiach." - Musimy być tam, gdzie ludzie nas wspierają, mimo że nie są członkami Platformy - zwracał uwagę.

Mówił także, że jedną z grup, do których "musi dotrzeć Platforma", są samorządowcy. - Mamy setki radnych, wójtów, burmistrzów. Ich trzeba pytać o zdanie. Kto wie lepiej, co się dzieje w szkole w małym miasteczku, jeżeli nie uczniowie, z którymi trzeba rozmawiać, nauczyciele z tej szkoły, z którymi trzeba rozmawiać, i lokalni radni, którzy się borykają z finansowaniem tej szkoły, z problemami technicznymi? (...) Z tymi ludźmi trzeba rozmawiać codziennie - przekonywał.

Arłukowicz: nie ma jeszcze dyskusji o szefie sztabu Kidawy-Błońskiej

Gość TVN24 odniósł się także do startu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich. Zapytany, czy zostanie szefem sztabu wyborczego kandydatki PO, odparł, że "nie ma jeszcze dyskusji o szefie sztabu". - Na pewno zrobię wszytko, żeby pomóc Małgorzacie Kidawie-Błońskiej w tej kampanii - czy jako szef sztabu, czy jako jego członek, czy jako człowiek z zewnątrz, to nie ma żadnego znaczenia. Jestem gotowy na wędrówkę z Małgorzatą Kidawą-Błońską przez Polskę - zapewnił europoseł.

- Prezydent państwa musi być żywym, prawdziwym człowiekiem - podkreślił. - Nie może być cyborgiem, nie może być maszyną, nie może być marionetką. Małgorzata Kidawa-Błońska jest dokładnie takim politykiem - ona jest żywym, prawdziwym politykiem, który idzie do ludzi - podsumował Bartosz Arłukowicz.

Arłukowicz: zrobię wszytko, żeby pomóc Małgorzacie Kidawie-Błońskiej w tej kampanii
Arłukowicz: zrobię wszytko, żeby pomóc Małgorzacie Kidawie-Błońskiej w tej kampanii TVN24

"Dla mnie to jest upadek moralno-etyczny pana prezydenta"

Europoseł Platformy Obywatelskiej odniósł się także do słów prezydenta Andrzeja Dudy, który w sobotę w Katowicach zaapelował o to, by górnicy i ludzie ze Śląska i Zagłębia wsparli rząd w forsowaniu zmian w sądownictwie. Prezydent przekonywał także, że część osób w Polsce nie chce naprawy polskiego sądownictwa i uznał, że jest tak dlatego, iż "jest im wygodnie, posiadają nietykalność". Mówił również o "oczyszczaniu polskiego domu".

Prezydent o sądownictwie: uda się oczyścić nasz polski dom
Prezydent o sądownictwie: uda się oczyścić nasz polski dom 18.01.| Polska nigdy nie będzie normalnym, demokratycznym państwem, jeżeli nie będzie normalnego, uczciwego, rzetelnego wymiaru sprawiedliwości, bo o to nam wszystkim chodzi - mówił w Katowicach prezydent Andrzej Duda. TVN24

- Jak zobaczyłem prezydenta Dudę przemawiającego do górników, który wzywa górników do pomocy w walce z sędziami, to dla mnie to jest upadek moralno-etyczny pana prezydenta - skomentował Arłukowicz. - To znaczy, że - po pierwsze - jest samotny, po drugie - bezradny, po trzecie - że nie ma umiejętności dyplomatycznych, żeby przeprowadzić swoje projekty, że zwraca jedną grupę społeczną przeciwko drugiej - dodał.

- To jest rzecz niesłychana w wielkim państwie, w XXI wieku - ocenił gość "Rozmowy Piaseckiego".

Arłukowicz: dla mnie to jest upadek moralno-etyczny prezydenta
Arłukowicz: dla mnie to jest upadek moralno-etyczny prezydenta20.01 | Europoseł Platformy Obywatelskiej odniósł się także do słów prezydenta Andrzeja Dudy, który w sobotę w Katowicach zaapelował o to, by górnicy i ludzie ze Śląska i Zagłębia wsparli rząd w forsowaniu zmian w sądownictwie.TVN24

"Polska staje u bram Unii Europejskiej"

Arłukowicz nawiązał również do debaty o stanie praworządności w Polsce i na Węgrzech, która odbyła się w środę w Parlamencie Europejskim. - Byłem absolutnie zdziwiony tym, że w formule troski o to, co się dzieje w Polsce występowali nie tylko politycy naszej grupy politycznej EPP [Europejskiej Partii Ludowej - przyp. red.], ale występowali też politycy lewicy, liberałowie, właściwie wszyscy - zauważył.

Odniósł się także do wymiany zdań między europosłami PiS a PO, między innymi byłej premier Beaty Szydło z byłym ministrem spraw zagranicznych Radosławem Sikorskim. - To nie my pokrzykiwaliśmy na Beatę Szydło, tylko to pani premier Beata Szydło wstała i zaczęła podnosić to, że my niszczymy praworządność. Nie pozwolimy na to, że człowiek i premier, który de facto podejmował decyzję albo akceptował decyzję, że nie są publikowane wyroki Trybunału Konstytucyjnego, z tej samej pozycji kilkanaście miesięcy później w Parlamencie Europejskim grzmi, że ktoś inny łamie prawo - powiedział Arłukowicz.

Szydło do Sikorskiego: jest pan kłamcą
Szydło do Sikorskiego: jest pan kłamcąSądy w Polsce są niezawisłe i wolne; Polska jest krajem praworządnym, a wymiar sprawiedliwości nie został zreformowany, dlatego jest reliktem komunizmu - mówiła podczas debaty w PE była premier, eurodeputowana PiS Beata Szydło.TVN24

Zapytany, czy jego zdaniem warto, aby instytucje europejskie sięgnęły po procedury sankcyjne wobec Polski w związku ze zmianami w sądownictwie, odpowiedział, że "dzisiaj nie warto".

- Ale warto rozmawiać z Komisją Europejską, z Komisją Wenecką, z partnerami, (...) którzy martwią się tym, co dzieje się dzisiaj w Polsce - podkreślił. - Mamy już brexit, który się już toczy i kończy. Teraz Polska staje u bram Unii Europejskiej i albo z niej wyjdzie, albo nie. Mamy prezydenta, który mówi, że nikt nie będzie nam ustawiał ustroju w innym języku, to są wypowiedzi skandaliczne - dodał gość "Rozmowy Piaseckiego".

Źródło: TVN24

Autorka/Autor:mjz//now//kwoj

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości

Stwierdzenie, że kilku sędziów zostało wybranych do Trybunału Konstytucyjnego w poprzednich latach "z rażącym naruszeniem prawa" i w konsekwencji uznanie, że "Mariusz Muszyński, Justyn Piskorski i Jarosław Wyrembak nie są sędziami Trybunału Konstytucyjnego", a Julia Przyłębska nie jest uprawniona do sprawowania funkcji prezesa tego organu - to najważniejsze punkty projektu uchwały w sprawie sytuacji w Trybunale Konstytucyjnym, którym ma się zająć Sejm. Do treści projektu dotarła reporterka TVN24 Agata Adamek. Więcej o proponowanych zmianach mówiła w programie "W kuluarach".

Co dalej z TK? Znamy projekt uchwały

Co dalej z TK? Znamy projekt uchwały

Źródło:
TVN24, PAP

Od kilku dni w Port-au-Prince, stolicy Haiti, dochodzi do starć gangów z państwowymi służbami. Według CNN w sobotę setki więźniów uciekły z państwowego więzienia w tym mieście. Policja przestrzega, że jeżeli wrogowie odniosą sukces, "to będzie koniec", a "w stolicy nikt nie zostanie oszczędzony". Wcześniej przywódca koalicji gangów, które kontrolują 80 procent stolicy, Jimmy "Barbecue" Cherizier, oznajmił, że ma zamiar obalić premiera Ariela Henry'ego.

Haiti pogrążone w chaosie. Z więzienia w stolicy uciekły setki więźniów. "To będzie koniec"

Haiti pogrążone w chaosie. Z więzienia w stolicy uciekły setki więźniów. "To będzie koniec"

Źródło:
CNN, PAP

Kamery monitoringu zamontowane na Żurawiej nagrały dwie kobiety, które przechodziły ulicą w momencie, gdy doszło do ataku na 25-letnią Białorusinkę. Kobiety wyjaśniały na komendzie, że nie miały świadomości, iż są świadkami przestępstwa. Jak ocenia w rozmowie z tvnwarszawa.pl policjantka z wieloletnim doświadczeniem, nie można usprawiedliwiać braku reakcji, ale z drugiej strony nie powinno się postawy świadków jednoznacznie osądzać. Zwraca uwagę na zjawisko "rozproszonej odpowiedzialności".

Myślały, że są świadkami seksu, poszły dalej. Zgwałcona Liza nie żyje

Myślały, że są świadkami seksu, poszły dalej. Zgwałcona Liza nie żyje

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Zorza polarna zalśniła nad Polską w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zjawisko najlepiej widoczne było w północnej części kraju, gdzie dopisały także warunki atmosferyczne. Jego zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zorza polarna rozświetliła niebo nad Polską

Zorza polarna rozświetliła niebo nad Polską

Źródło:
Kontakt 24, Z głową w gwiazdach

Zwłoki 62-letniej kobiety zostały znalezione w niedzielę w jednym z mieszkań w Chocianowie (woj. dolnośląskie). - To zdarzenie o charakterze kryminalnym - przekazał asp. Przemysław Rybikowski z KPP w Polkowicach. Ustalane są okoliczności zdarzenia.

Nie żyje 62-letnia kobieta. "Zdarzenie o charakterze kryminalnym"

Nie żyje 62-letnia kobieta. "Zdarzenie o charakterze kryminalnym"

Źródło:
PAP

"Drogi Elonie Musku, przyczyną założenia NATO, jego istnienia i dalszego trwania są Rosja i inni wrogowie wolnego świata" - napisał w niedzielę w mediach społecznościowych prezydent Łotwy Edgars Rinkeviczs, odpowiadając na wpis miliardera dotyczący sensu dalszego istnienia NATO.

"Drogi Elonie Musku". Prezydent Łotwy odpowiada miliarderowi w sprawie NATO

"Drogi Elonie Musku". Prezydent Łotwy odpowiada miliarderowi w sprawie NATO

Źródło:
PAP

Wielu obserwatorów działalności PiS-u zwracało uwagę, że dla Jarosława Kaczyńskiego partia jest wszystkim, jego światem. A więc z całą pewnością nie było realne to, że tę partię odda - stwierdził w "Faktach po Faktach" doktor habilitowany Aleksander Hall, działacz opozycji w PRL, komentując zapowiedź Kaczyńskiego o kandydowaniu na fotel prezesa partii w 2025 roku. - Fantastyczną rzeczą była ta przemiana, że jesteśmy na "tak", kiedy cały czas byliśmy na "nie" - mówiła Małgorzata Niezabitowska, była rzecznik rządu Tadeusza Mazowieckiego, odnosząc się do sobotniej wypowiedzi Kaczyńskiego na konwencji PiS. - My już wiemy, że to jest tylko wilk, który się ubrał w owczą skórę - dodała.

"Dla niego partia jest wszystkim, jego światem. Nie było realne to, że tę partię odda" 

"Dla niego partia jest wszystkim, jego światem. Nie było realne to, że tę partię odda" 

Źródło:
TVN24

Średnia dobowa rosyjskich strat w lutym wynikająca z wojny w Ukrainie była najwyższa od początku pełnoskalowej agresji Moskwy - przekazał w niedzielę brytyjski resort obrony w codziennej aktualizacji wywiadowczej. Rosja traciła dziennie 983 żołnierzy. Lutowe straty szczególnie dotkliwe odnotowano w lotnictwie.

Brytyjski resort obrony: w lutym rosyjskie straty były najwyższe od początku wojny

Brytyjski resort obrony: w lutym rosyjskie straty były najwyższe od początku wojny

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Minister obrony Niemiec Boris Pistorius stwierdził w niedzielę, że Rosja prowadzi "wojnę informacyjną" mającą na celu wywołać podziały w jego kraju. Chodzi o opublikowanie przez Moskwę podsłuchanej rozmowy oficerów Luftwaffe, niemieckich sił powietrznych, dotyczącej użycia niemieckich rakiet w Ukrainie. Rzeczniczka resortu obrony przekazała, że zgodnie z wynikami dotychczasowych dochodzeń "nie są znane żadne inne przypadki podsłuchów". - Sprawa jest wyjaśniana bardzo dokładnie - zapewniał w sobotę kanclerz Niemiec Olaf Scholz.

Rosjanie opublikowali rozmowę oficerów Luftwaffe. Minister obrony: to wojna informacyjna

Rosjanie opublikowali rozmowę oficerów Luftwaffe. Minister obrony: to wojna informacyjna

Aktualizacja:
Źródło:
PAP. Reuters

Pan Przemek z Leszna za pomocą filmików, które udostępniał na TikToku, chciał zwrócić uwagę na fatalny stan dróg w mieście. Mężczyzna wykazał się kreatywnością, a jego nagrania stały się hitem w sieci.

Mieszkaniec Leszna łowił ryby w dziurach w ulicy, żeby zwrócić uwagę na jej stan

Mieszkaniec Leszna łowił ryby w dziurach w ulicy, żeby zwrócić uwagę na jej stan

Źródło:
Fakty TVN

Zima zawitała do Kalifornii - i to bezpośrednio pod drzwi. Pracownicy ośrodka narciarskiego w górach Sierra Nevada przekonali się o tym na własnej skórze, gdy rano otworzyli drzwi i zobaczyli warstwę śniegu sięgającą niemal górnej framugi. W ciągu doby spadło tam niemal 90 centymetrów śniegu.

Taki widok zastali po otwarciu drzwi

Taki widok zastali po otwarciu drzwi

Źródło:
CNN, Sugar Bowl Resort

Dziesiątki ludzi weszły na kładkę pieszo-rowerową, pomimo że ta jest wciąż jest w budowie i nie można po niej spacerować. "Nielegalne i lekkomyślne" - komentuje zachowanie pieszych czytelnik, który na Kontakt 24 wysłał nagranie z tej sytuacji.

Piesi na budowanej kładce. "Nielegalne i lekkomyślne"

Piesi na budowanej kładce. "Nielegalne i lekkomyślne"

Źródło:
Kontakt 24, tvnwarszawa.pl

Dziewięć osób zostało rannych w wyniku wypadku polskiego busa na autostradzie w Niemczech niedaleko Drezna, do którego doszło w niedzielny poranek - poinformowały lokalne media. Bus wjechał w tył jadącej przed nim ciężarówki, a następnie wpadł w barierkę.

Wypadek polskiego busa w Niemczech. Są ranni

Wypadek polskiego busa w Niemczech. Są ranni

Źródło:
tag24, PAP

Mężczyzna w przebraniu niedźwiedzia, który zażądał od aktorki Hanny Turnau opłaty za nagrany przez nią filmik na Krupówkach w Zakopanem, został ukarany mandatem. Komendant zakopiańskiej straży miejskiej przyznaje, że "miś" jest karany regularnie, dotąd jednak nie zalegalizował swojej działalności.

"Miś" kazał płacić za nagranie na Krupówkach. Komendant: jest regularnie karany

"Miś" kazał płacić za nagranie na Krupówkach. Komendant: jest regularnie karany

Źródło:
tvn24pl

W marcu czasami będzie chłodniej niż w lutym. Jakiej temperatury możemy się spodziewać w najbliższych dniach? Czy ciepło powróci? Sprawdź długoterminową prognozę pogody na 16 dni.

Pogoda na 16 dni: na północy rodzi się mroźny wyż

Pogoda na 16 dni: na północy rodzi się mroźny wyż

Źródło:
tvnmeteo.pl

- Spojrzałem w prawo i zobaczyłem, jak ludzie odbijają się od tego forda. Tragiczne przeżycie. Strasznie dużo krwi, ludzie krzyczeli. Najbardziej utkwił mi w głowie krzyk dwójki dzieci. Nie mogłem się otrząsnąć przez pierwsze kilka godzin - opisuje jeden ze świadków wypadku na placu Rodła w Szczecinie (woj. zachodniopomorskie). Igor i Mikołaj opowiedzieli o tym, co widzieli oraz emocjach, jakie towarzyszyły im w momencie, gdy auto wjechało w grupę pieszych.

"Najbardziej utkwił mi w głowie krzyk dwójki dzieci. Nie mogłem się otrząsnąć". Świadkowie o wypadku w Szczecinie

"Najbardziej utkwił mi w głowie krzyk dwójki dzieci. Nie mogłem się otrząsnąć". Świadkowie o wypadku w Szczecinie

Źródło:
tvn24.pl, TVN24

Sprawca wypadku, w którym zginęła była posłanka Prawa i Sprawiedliwości Lucyna Wiśniewska, został skazany na trzy lata więzienia. Do Sądu Okręgowego w Radomiu wpłynęły apelacje obrońcy skazanego oraz bliskich ofiary.

Była posłanka zginęła w wypadku. Sprawa wraca do sądu

Była posłanka zginęła w wypadku. Sprawa wraca do sądu

Źródło:
PAP

Przez całą noc z soboty na niedzielę w Inguszetii na północnym Kaukazie trwały gwałtowne starcia rosyjskich sił bezpieczeństwa z lokalnymi bojownikami. W związku z walkami władze wprowadziły w regionie stan wyjątkowy - donosi agencja Reutera, powołując się na lokalne media. W niedzielę rano rosyjska agencja informacyjna TASS podała, że bojownicy zostali zastrzeleni przez rosyjskie służby.

Gwałtowne starcia rosyjskich sił bezpieczeństwa z bojownikami na Kaukazie zakończone

Gwałtowne starcia rosyjskich sił bezpieczeństwa z bojownikami na Kaukazie zakończone

Źródło:
Reuters
Chiński Big Tech i "miliard smartfonów". Kim jest nowy doradca rządu od sztucznej inteligencji?

Chiński Big Tech i "miliard smartfonów". Kim jest nowy doradca rządu od sztucznej inteligencji?

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Internet jest pełen mitów dotyczących klimatu. Niektórzy powielają je, nie mając zupełnie świadomości. Inni zaś, także politycy, świadomie kłamią. W "Rozmowach o końcu świata" w TVN24 GO i w TVN24 co miesiąc będziemy obalać te największe manipulacje. W pierwszym odcinku tego minicyklu sprawdzamy, jak ludzkość wpływa na obecną zmianę klimatu.

Ludzkość nie ma żadnego wpływu na zmianę klimatu? Obalamy mity

Ludzkość nie ma żadnego wpływu na zmianę klimatu? Obalamy mity

Źródło:
TVN24 GO, "Rozmowy o końcu świata"

Stacja TVN24 w lutym była najchętniej oglądanym kanałem w kraju, osiągając 6,96 procent udziału w widowni w grupie ogólnej (widzowie powyżej 4. roku życia) - wynika z danych Nielsen TV Audience Measurement. Konkurencję pozostawiły w tyle także "Fakty" TVN oraz portal tvn24.pl. TVN24 była również najbardziej opiniotwórczym medium w styczniu według rankingu Instytutu Monitorowania Mediów.

Doskonałe wyniki TVN24, "Faktów" TVN i tvn24.pl. Dziękujemy widzom i czytelnikom!

Doskonałe wyniki TVN24, "Faktów" TVN i tvn24.pl. Dziękujemy widzom i czytelnikom!

Źródło:
tvn24.pl

Oscary 2024. Doroczna ceremonia wręczenia Nagród Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej coraz bliżej. Po raz czwarty w swojej karierze i drugi rok z rzędu galę poprowadzi Jimmy Kimmel. Kto znalazł się w gronie nominowanych? Kto ma największe szanse na wygraną? Kiedy i gdzie odbędzie się 96. gala wręczenia Oscarów? Prezentujemy wszystko, co warto wiedzieć przed hollywoodzkim świętem kina.

Oscary 2024. Wszystko, co warto wiedzieć o 96. gali wręczenia Nagród Akademii

Oscary 2024. Wszystko, co warto wiedzieć o 96. gali wręczenia Nagród Akademii

Źródło:
tvn24.pl

Wystartowała wiosenna ramówka TVN. Stacja przygotowała niespodzianki. - Zawsze staramy się podążać za naszym widzem, a on dziś potrzebuje emocji, inspiracji i przede wszystkim autentyzmu - mówi dyrektorka programowa TVN Lidia Kazen. Wszystkie programy i seriale można oglądać na antenie TVN i w Playerze.

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Wiosna w TVN. "Emocje, inspiracje i autentyzm"

Źródło:
TVN

Niewątpliwy pożytek ze zmiany władzy w naszym kraju widzę w tym, że przez kilka ostatnich lat z góry wiedziałem, co kto powie, co kto napisze, która gazeta albo która telewizja kogo pochwali, a komu przywali.

Nareszcie

Nareszcie

Źródło:
tvn24.pl

Średnio 877 tysięcy widzów przyciągnął do TVN pierwszy odcinek "The Traitors. Zdrajcy". Program zadebiutował w środę o godzinie 21.35. Branżowy portal Press pisze o "dobrym starcie". Holenderski format, który spodobał się widzom na całym świecie, jest zainspirowany grą "Mafia". Wygrać można nawet pół miliona złotych.

"Dobry start" programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN

"Dobry start" programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN

Źródło:
tvn24.pl