500 zł mandatu za auto na zboczu

 
Porzucił samochód po kolizji
Źródło zdj. gł.: materiały policyjne
Mandat w wysokości 500 zł i 6 punktów karnych - na tyle policja z Brodnicy "wyceniła" porzucenie samochodu na zboczu żwirowni. Pocieszeniem dla kierowcy może być to, że odzyskał zgubiony telefon.

Brodnicka policja otrzymała zgłoszenie od właściciela miejscowej żwirowni, że na zboczu żwirowni leży samochód. W środku nie było kierowcy, ale funkcjonariusze szybko ustalili, do kogo należy volkswagen polo.

Stracił pieniądze, telefon się znalazł

Pechowym kierowcą, który - jak informuje policja - po kolizji, wylądował na żwirowni okazał się 20-latek. Mężczyzna przyznał się, że porzucił samochód. Policja wręczyła mu mandat w wysokości 500 zł, kierowca dostał też 6 punktów karnych.

Odzyskał natomiast telefon komórkowy, który znalazł właściciel żwirowni i przekazał funkcjonariuszom.

Źródło: tvn24.pl

Czytaj także: