W Gdańsku spłonął autobus

W Gdańsku spłonął autobus (film: Julka Korzeń)
W Gdańsku spłonął autobus (film: Julka Korzeń)
Źródło wideo: Julka Korzeń
Źródło zdj. gł.: Julka Korzeń
W Gdańsku spłonął autobus - informują nas internauci, pisząc na Kontakt TVN24. "Nikomu nic się nie stało. Kierowca, w momencie, gdy zauważył ogień w tyle auta, kazał wszystkim wysiąść i próbował gasić pożar" - pisze internauta seba_b11. Natomiast internautka, Julka Korzeń przesłała nam film dokumentujący to zdarzenie.
O pożarze mówi Tadeusz Konkol ze Straży Pożarnej w Gdańsku

O pożarze mówi Tadeusz Konkol ze Straży Pożarnej w Gdańsku

Do pożaru autobusu doszło na ul. Kartuskiej w Gdańsku. Mimo prób ugaszenia ognia, które podejmował kierowca autobusu - jak informuje seba_b11 - "dopiero strażakom udało się go opanować i dogasić autobus marki Neoplan".

Najprawdopodobniej przyczyną pożaru była awaria silnika - poinformował na antenie TVN24 Tadeusz Konkol z gdańskiej straży pożarnej.

Źródło: Kontakt TVN24, TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: