Najnowsze

Od poniedziałku dwie odsłony "Rozmowy Piaseckiego". Zajrzymy za kulisy walki o prezydenturę

Najnowsze

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
TVN24"Rozmowa Piaseckiego. Kampania 2020" od poniedziałku w TVN24

Od najbliższego poniedziałku, 24 lutego, na antenie TVN24 zagoszczą dwie odsłony programu "Rozmowa Piaseckiego". Pierwsza będzie nadawana jak do tej pory - o 7.30. Natomiast druga - "Rozmowa Piaseckiego. Kampania 2020" - godzinę później, o 8.30. Zajrzymy w niej za kulisy walki o prezydenturę.

"Rozmowa Piaseckiego. Kampania 2020" to pierwszy z uruchamianych specjalnych programów w tegorocznej kampanii prezydenckiej. Zajrzymy w nim za kulisy walki o prezydenturę, odkryjemy kampanijne tajemnice, pokażemy słabe i silne strony kandydatów. W tej odsłonie "Rozmowy Piaseckiego" do studia zapraszani będą sztabowcy, spin doktorzy, analitycy tej i poprzednich kampanii wyborczych. Konrad Piasecki poszuka razem z nimi reguł rządzących kampaniami prezydenckimi i spróbuje odpowiedzieć na pytanie, co będzie kluczem do zwycięstwa w maju 2020 roku.

"Rozmowa Piaseckiego. Kampania 2020" od poniedziałku do czwartku o 8.30TVN24

Obie "Rozmowy Piaseckiego" będą nadawane od poniedziałku do czwartku.

Natomiast w każdy piątek zamiast dwóch odsłon "Rozmowy Piaseckiego" na antenie TVN24 emitowany będzie program "Jeden na jeden". Również on będzie miał dwie odsłony - pierwszą o 7.30, a druga o 8.30 - "Jeden na jeden. Kampania 2020", która będzie poświęcona kampanii przed wyborami prezydenckimi.

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24