Pedagodzy z łódzkiej filmówki staną przed rzecznikiem dyscyplinarnym

Autor:
bż/gp
Źródło:
PAP/TVN24
"Kolejny krok to jest wysłuchanie tych osób, które są wymienione z imienia i nazwiska i to się dzieje"
"Kolejny krok to jest wysłuchanie tych osób, które są wymienione z imienia i nazwiska i to się dzieje"TVN24
wideo 2/7
TVN24"Kolejny krok to jest wysłuchanie tych osób, które są wymienione z imienia i nazwiska i to się dzieje"

Oskarżani o przemoc pedagodzy Szkoły Filmowej w Łodzi - między innymi były rektor Mariusz Grzegorzek oraz Mariusz Jakus i Grzegorz Wiśniewski - staną przed rzecznikiem dyscyplinarnym uczelni - zadecydowała Komisja Antymobbingowa i Antydyskryminacyjna.

Wnioski sformułowane po trwającym od 22 marca postępowaniu Komisja Antymobbingowa i Antydyskryminacyjna Szkoły Filmowej w Łodzi opublikowała na stronie uczelni. Odniesiono się w nich do oskarżeń o nadużycia i przemoc stosowaną wobec studentów, które na tzw. Małej Radzie Programowej uczelni upubliczniła jej absolwentka, aktorka Anna Paliga. Z nazwiska wymieniła ona pedagogów, którzy podczas pracy z przyszłymi aktorami mieli dopuszczać się aktów przemocy słownej i fizycznej.

Komisja, w której zasiadają zarówno przedstawiciele studentów, doktorantów, jak i kadry pedagogicznej, wysłuchała Anny Paligi i osób, które były świadkami opisywanych zdarzeń, a także wymienionych przez nią pedagogów. Przeanalizowała również świadectwa, jakie w toku jej prac - bezpośrednio oraz za pomocą mailowej skrzynki zaufania - przekazali studenci i absolwenci. Na tej podstawie podjęto postanowienia dotyczące każdej z oskarżanych osób.

Zakres odpowiedzialności

W przypadku byłego rektora prof. dra hab. Mariusza Grzegorzka "z uwagi na skrajnie rozbieżne oceny dotyczących go zdarzeń" całość sprawy skierowano do rozpoznania przez rzecznika dyscyplinarnego, który dysponuje możliwościami przesłuchania świadków. Jak wynikało z listu Paligi, podczas pracy nad spektaklem dyplomowym reżyser i pedagog miał niemalże codziennie wpadać w furię; miał poniżać także innych studentów i pracowników technicznych.

Paliga opisała też postępowanie dra hab. Mariusza Jakusa, który miał być tak niezadowolony z pracy jednego ze studentów, że podczas zajęć rzucił w całą grupę krzesłem, które wybiło dziurę w suficie, a później wielokrotnie deprecjonował pracę tego studenta, wmawiając mu, że do niczego się nie nadaje i nigdy nie zostanie aktorem.

Absolwentka łódzkiej filmówki oskarża wykładowców o przemoc
Absolwentka łódzkiej filmówki oskarża wykładowców o przemoc (materiał z marca)TVN24

Komisja stwierdziła, że pedagog stosował niedopuszczalne metody pracy ze studentami i że postawione mu zarzuty mogą stanowić przesłankę do rozwiązania umowy o pracę. Jednocześnie uwzględniono też głosy studentów składane w obronie wykładowcy, a także wyrażoną przez Jakusa chęć zmiany sposobu pracy. Obecnie sprawa Jakusa jest rozpoznawana przez rzecznika dyscyplinarnego. Zalecono, aby decyzja o dalszym zatrudnieniu wykładowcy została podjęta po ocenie jego aktualnej pracy ze studentami.

Komisja nie podtrzymała natomiast zarzutów sformułowanych przez Paligę wobec ówczesnego prorektora dra hab. Michała Staszczaka. Gdy aktorka poskarżyła mu się na zachowania Grzegorzka, ten miał nakazać jej zaciśnięcie zębów i orzec, że "jest zbyt miękka na ten zawód", co dla młodej aktorki zakończyło się załamaniem nerwowym i koniecznością poddania się leczeniu. Wskazano natomiast na konieczność ustalenia odpowiedzialności całych ówczesnych władz Wydziału Aktorskiego przez rzecznika dyscyplinarnego.

Rektor łódzkiej filmówki: popełniliśmy błąd, dochodziło do rzeczy, do których nie powinno.

Większością głosów Komisji - przy jednym wstrzymującym - stwierdzono, że umowa o pracę z doktorem Grzegorzem Wiśniewskim powinna być rozwiązana "z uwagi na ciężkie naruszenie obowiązków nauczyciela akademickiego". Jak opisała Paliga, podczas zajęć uderzył on studentkę w twarz tak mocno, że z nosa trysnęła jej krew. Miał to zrobić po to, by pokazać jej partnerowi, że "tak powinien to zagrać". Wiśniewski zgłosił zastrzeżenia dotyczące pracy Komisji i poprosił o przekazanie jego sprawy rzecznikowi dyscyplinarnemu.

Nie podtrzymano natomiast zarzutów Anny Paligi w stosunku do prof. dra hab. Bronisława Wrocławskiego. Miał on pogryźć studentkę na oczach całej grupy, "po to, żeby pokazać drugiemu studentowi, jak gra się pożądanie". Komisja zaleciła mu jedynie, by zwracał większą uwagę na obszary erotyki i seksualności w trakcie prowadzenia zajęć oraz by odbył szkolenia z obszaru "świadomej zgody".

Studentka: nie mogłam dłużej milczeć
Studentka: nie mogłam dłużej milczeć19.03. | Mobbing, poniżanie i przemoc - również seksualna. Tak - według jednej z absolwentek łódzkiej filmówki - wyglądała jej codzienność na wydziale aktorskim. O tym co przeszła na studiach opowiedziała najpierw władzom uczelni, potem opublikowała swoje stanowisko w sieci. Wywołała burzę - nie tylko na uczelni, ale w całym środowisku aktorskim.TVN24 Łódź

Weryfikację metod pracy zaleciła Komisja także doktorowi Waldemarowi Zawodzińskiemu. Na zajęciach aktorskich z I rokiem nakazał on studentom ubranym tylko w cieliste majtki stanąć w parach naprzeciwko siebie i mówić o tym, co nie podoba się im w ciele swojego partnera, co miało nauczyć ich, że aktor musi konfrontować się ze swoimi kompleksami. W tym przypadku nastąpiło przedawnienie karalności opisanego zdarzenia, które miało miejsce w roku akademickim 2012/2013.

Komisja sformułowała również szereg ogólnych zaleceń dla uczelni, m.in. wprowadzenia zakazu nagości w teatrze i na zajęciach dydaktycznych, szkoleń dla pedagogów z komunikacji i dla studentów z przysługujących im praw. W związku z podejrzeniem systemowego ukrywania nadużyć na Wydziale Aktorskim do rzecznika dyscyplinarnego skierowano wniosek o wyjaśnienie sprawy.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Autor:bż/gp

Źródło: PAP/TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Łódź

Pozostałe wiadomości

W piątek po południu klienci Santander Bank Polska mają problemy z dostępem do konta. "W tej chwili nie skorzystasz z bankowości internetowej" - czytamy w komunikacie na stronie banku. Występują również utrudnienia w aplikacji mobilnej.

Awaria w dużym banku. "Usuwamy problem"

Awaria w dużym banku. "Usuwamy problem"

Autor:
mb
Źródło:
TVN24 Biznes

Ocieplenie, które przyjdzie do Polski w ciągu najbliższych dni, najbardziej odczują mieszkańcy zachodnich regionów. Temperatura wzrośnie tam znacznie powyżej zera, a jeżeli będzie padać, to głównie deszcz. W reszcie kraju nadal należy spodziewać się opadów śniegu.

Pogoda podzieli Polskę. Do części kraju wróci jesień

Pogoda podzieli Polskę. Do części kraju wróci jesień

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl

Rada Unii Europejskiej zaakceptowała, zgodnie z rekomendacją KE, modyfikację polskiego Krajowego Planu Odbudowy. To oznacza też zgodę na wypłatę zaliczki dla Polski - poinformował Maciej Sokołowski, korespondent TVN24 w Brukseli. Chodzi o ponad 5 miliardów euro z programu RePowerEu, przeznaczonego na odchodzenie od rosyjskich paliw kopalnych i inwestycje w zielone technologie.

Ogromna zaliczka dla Polski. Jest decyzja Rady UE

Ogromna zaliczka dla Polski. Jest decyzja Rady UE

Autor:
mb/ToL
Źródło:
TVN24 Biznes, PAP

Amerykański Instytut Studiów nad Wojną (ISW) twierdzi, że obecnie nie jest możliwe odtworzenie w Rosji sowieckiego kontrwywiadu wojskowego Smiersz. Wskazuje jednak, że głosy, które do tego zachęcają, są ważne, bo pokazują, że kręgi skrajnie nacjonalistyczne popierają przywrócenie elementów rządów totalitarnych.

Smiersz powróci? ISW: takie apele pokazują dążenie do rządów totalitarnych

Smiersz powróci? ISW: takie apele pokazują dążenie do rządów totalitarnych

Autor:
ads/ft
Źródło:
PAP

Instytut Pamięci Narodowej w remontowanym zabytkowym areszcie śledczym w sercu krakowskiego Podgórza wkrótce będzie miał swoją nową siedzibę. Na wolnym terenie obok gmachu planuje postawić za ponad 100 milionów złotych nowy budynek. Inwestycja nie była konsultowana z mieszkańcami ani z radą dzielnicy, a instytut dotąd nie chwalił się publicznie swoimi drogimi planami. - IPN może się domyślać, że będzie przez nową większość sejmową likwidowany albo przynajmniej przekształcany i na ostatniej prostej próbuje wydać ogromne pieniądze - komentuje poseł Aleksander Miszalski z KO.

IPN wyda 106 milionów na nowy budynek. Mieszkańcy zaskoczeni, interwencja posła

IPN wyda 106 milionów na nowy budynek. Mieszkańcy zaskoczeni, interwencja posła

Autor:
Bartłomiej
Plewnia
Źródło:
tvn24.pl

Przeciętna roczna pensja członka zarządu spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w 2022 roku wzrosła o 15 procent wobec roku 2021 i wynosiła 917 tysięcy złotych brutto - wynika z badania przeprowadzonego przez Grand Thornton.

Tak zarabiają członkowie zarządów spółek giełdowych

Tak zarabiają członkowie zarządów spółek giełdowych

Autor:
JW/ToL
Źródło:
PAP Biznes

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego pod nadzorem prokuratora prowadzą "czynności procesowe" w siedzibie Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych - potwierdził rzecznik CBA.

Agenci CBA w rządowej agencji. "Na razie aresztują komputery"

Agenci CBA w rządowej agencji. "Na razie aresztują komputery"

Autor:
ads/ft
Źródło:
tvn24.pl

Jeden z napastników wyciągnął z samochodu siekierę, a drugi piłę spalinową i razem ruszyli w kierunku kierowcy, którego samochód wcześniej uszkodzili. Sceny przypominające horror klasy B rozegrały się we wsi Pierławki (woj. warmińsko-mazurskie).

Z siekierą i piłą łańcuchową ruszyli na kierowcę. Nagranie

Z siekierą i piłą łańcuchową ruszyli na kierowcę. Nagranie

Autor:
wini/tok
Źródło:
TVN24 Kraków

Na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzna próbuje wepchnąć pod nadjeżdżający pociąg metra dwie osoby. Do zdarzenia doszło na stacji Dworzec Gdański. Policja apeluje do osób, które rozpoznają mężczyznę z nagrania, o zgłaszanie się na komendę.

Próbował wepchnąć dwie osoby pod pociąg metra. Policja szuka mężczyzny z nagrania

Próbował wepchnąć dwie osoby pod pociąg metra. Policja szuka mężczyzny z nagrania

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Szczecińscy policjanci za pomocą drona sprawdzili, czy kierowcy odpowiednio odśnieżyli swoje auta. Kilku z nich otrzymało mandaty. Funkcjonariusze przypominają, że według nowego taryfikatora za niedopełnienie tego obowiązku grozi do trzech tysięcy złotych i 12 punktów karnych.

Tak policja sprawdza, czy kierowcy odśnieżyli samochody. Nagranie

Tak policja sprawdza, czy kierowcy odśnieżyli samochody. Nagranie

Autor:
MR/tok
Źródło:
tvn24.pl, KMP Szczecin

Dostępny jest już nowy wariant szczepionki na COVID-19, która chroni przed podwariantem koronawirusa XBB.1.5. Do szczepienia preparatem Nuvaxovid może zapisać się każda osoba, która ukończyła 12 lat - zdarzają się jednak problemy z dostępnością. Sprawdzamy, jak zapisać się na szczepienie.

Nowy wariant szczepionki na COVID-19. Jak się zapisać?

Nowy wariant szczepionki na COVID-19. Jak się zapisać?

Autor:
bp/tok
Źródło:
TVN24

Badanie próbek pobranych od pracowników Domu Pomocy Społecznej w Foluszu (woj. podkarpackie) wykazało, że czterech z nich jest nosicielami salmonelli. Objawy zatrucia pokarmowego ma 26 pensjonariuszy ośrodka.

Zbiorowe zatrucie w DPS. Czterej pracownicy mają salmonellę, zachorowało 26 pensjonariuszy

Zbiorowe zatrucie w DPS. Czterej pracownicy mają salmonellę, zachorowało 26 pensjonariuszy

Autor:
wini/tok
Źródło:
PAP

Dwutygodniowy "niby-rząd" Mateusza Morawieckiego podjął decyzję wbrew opinii Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - powiedział w piątek na konferencji prasowej szef PO Donald Tusk, odnosząc się do opinii ABW w sprawie budowy przez spółkę Orlen Synthos Green Energy tak zwanych małych reaktorów jądrowych.

"Bezprecedensowa, rujnująca dla państwa, wymiana ciosów". Tusk komentuje atomowy spór

"Bezprecedensowa, rujnująca dla państwa, wymiana ciosów". Tusk komentuje atomowy spór

Autor:
JW/ToL
Źródło:
PAP

Donald Tusk po spotkaniu z przyszłymi członkami jego gabinetu przedstawił kilka decyzji, które nowy rząd podejmie niedługo po zaprzysiężeniu. To między innymi wypłata 800 plus, podwyżki dla nauczycieli i audyt w ministerstwach.

Donald Tusk o pierwszych decyzjach jego rządu

Donald Tusk o pierwszych decyzjach jego rządu

Autor:
ads/adso
Źródło:
TVN24

Donald Tusk w piątek spotkał się z polityczkami i politykami, którzy mają wejść w skład jego rządu. Po tym roboczym spotkaniu kandydat na premiera wziął udział w briefingu prasowym. W jego trakcie dziennikarce "Gazety Wyborczej" spadł mikroport. - Rząd i premier będą musieli być elastyczni, pochylać się nad każdym problemem - skomentował Tusk.

Donald Tusk pomógł dziennikarce. "To ilustracja tego, że czekają nas rzeczy nieprzewidywalne"

Donald Tusk pomógł dziennikarce. "To ilustracja tego, że czekają nas rzeczy nieprzewidywalne"

Autor:
tmw/adso
Źródło:
TVN24

Wanda Nowicka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie Punktu Pomocy Okresowej, czyli pojemnika, w którym znaleźć można artykuły higieniczne dla kobiet. "Taki standard powinien być wprowadzony w całym kraju. Bo tego potrzebują kobiety" - wskazała posłanka Lewicy, załączając zdjęcie z sejmowej toalety.

Wanda Nowicka o białej skrzyneczce w sejmowej toalecie. "Tego potrzebują kobiety"

Wanda Nowicka o białej skrzyneczce w sejmowej toalecie. "Tego potrzebują kobiety"

Autor:
wac//mm
Źródło:
tvn24.pl

Zakończył się Konkurs Reporterski imienia Marcina Pawłowskiego i Dariusza Kmiecika. Przyznane zostały nagrody w kategoriach: Reportaż, News, Relacja reporterska, Operatorskie oko oraz Montaż/Grafika, a także Nagroda Specjalna. Poniżej publikujemy nominowane materiały. 

Konkurs Reporterski imienia Marcina Pawłowskiego i Dariusza Kmiecika. Zobacz wyróżnione materiały

Konkurs Reporterski imienia Marcina Pawłowskiego i Dariusza Kmiecika. Zobacz wyróżnione materiały

Autor:
tmw
Źródło:
tvn24.pl

Adam Szłapka w rządzie Donalda Tuska ma objąć tekę ministra ds. Unii Europejskiej. W tym roku już po raz trzeci z kolei został posłem na Sejm RP, zdobywając trzecią największą liczbę głosów w kraju. Co warto wiedzieć o kandydacie na ministra?

Adam Szłapka ma zostać ministrem ds. Unii Europejskiej w nowym rządzie. Kim jest

Adam Szłapka ma zostać ministrem ds. Unii Europejskiej w nowym rządzie. Kim jest

Autor:
pb//az
Źródło:
tvn24.pl

Radosław Sikorski jest kandydatem na ministra spraw zagranicznych w nowym rządzie Donalda Tuska. Obecny poseł do Parlamentu Europejskiego pełnił już tę funkcję w latach 2007-2014. Co warto wiedzieć o Radosławie Sikorskim? Jak wyglądała jego wcześniejsza praca na czele polskiego MSZ?

Radosław Sikorski kandydatem na szefa MSZ. Kim jest? Jak wcześniej kierował polską dyplomacją?

Radosław Sikorski kandydatem na szefa MSZ. Kim jest? Jak wcześniej kierował polską dyplomacją?

Autor:
pb//mm
Źródło:
tvn24.pl

Do groźnie wyglądającej kraksy doszło w piątek na ulicy Targowej. Pod wiaduktem nie zmieścił się samochód dostawczy. Część bagażowa auta auta została zniszczone, kierowcy nic się nie stało.

Nie zmieścił się pod wiaduktem. Skrzynia auta zdemolowana

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl

40-letni Brytyjczyk został skazany na ponad dwa lata więzienia po tym, jak przyznał się do prześladowania swojej sąsiadki. Jego ofiara wezwała policję, gdy po obudzeniu się w nocy zobaczyła mężczyznę przy swoim łóżku. 40-latek został uznany za winnego stalkingu. Czym jest stalking i jak się przed nim chronić?

Gdy się obudziła, przy jej łóżku stał sąsiad. 40-latek skazany na dwa lata więzienia

Gdy się obudziła, przy jej łóżku stał sąsiad. 40-latek skazany na dwa lata więzienia

Autor:
wac//mm
Źródło:
tvn24.pl

W środę jedno z wydań wiadomości na antenie BBC zaczęło się w zaskakujący sposób. Prezenterka Maryam Moshiri, najwyraźniej nie zdając sobie sprawy, że jest na wizji, pokazała do kamery środkowy palec. Następnego dnia przeprosiła za ten gest. "Nie było to wymierzone w widzów ani żadną osobę. To był głupi żart dla niewielkiej grupy kolegów" - podkreśliła.

"Głupi żart" na antenie BBC. Prezenterka pokazała widzom środkowy palec

"Głupi żart" na antenie BBC. Prezenterka pokazała widzom środkowy palec

Autor:
kgo//mm
Źródło:
BBC, Guardian

Aktywiści związani z więzionym opozycjonistą Aleksiejem Nawalnym rozwiesili w wielu miastach billboardy przeciwko Władimirowi Putinowi – zawierały kod QR przekierowujący do antyputinowskiej strony internetowej. Według serwisu SOTA w Moskwie i Petersburgu billboardy już ściągnięto.

Współpracownicy Aleksieja Nawalnego rozwiesili w kraju billboardy uderzające we Władimira Putina

Współpracownicy Aleksieja Nawalnego rozwiesili w kraju billboardy uderzające we Władimira Putina

Autor:
asty/adso
Źródło:
PAP

60-latek odpowie za nakłanianie małoletniej do utrwalania treści pornograficznych z jej udziałem i przesyłania mu nagich zdjęć - informuje stołeczna policja. Mężczyzna odpowie też za groźby upublicznienia materiałów intymnych oraz przesyłania jej filmów ze swoim udziałem.

Matka dziewczynki zauważyła, że dzieje się coś złego. 60-latek podejrzany o przestępstwa pedofilskie

Matka dziewczynki zauważyła, że dzieje się coś złego. 60-latek podejrzany o przestępstwa pedofilskie

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Lekarka weterynarii na oczach studentów piłowała nożem głowę karpia, pół godziny później ryba - z masywną raną - według relacji świadków wciąż oddychała. Drastyczne obrazy z zajęć, które miały odbyć się na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, upubliczniła zajmująca się zwierzętami Fundacja Viva! Rektor uczelni wszczął w tej sprawie postępowanie dyscyplinarne. Zachowanie wykładowczyni prawdopodobnie zbada też prokuratura.

"Okrutne zabijanie karpi" podczas zajęć na uczelni. Jest postępowanie dyscyplinarne

"Okrutne zabijanie karpi" podczas zajęć na uczelni. Jest postępowanie dyscyplinarne

Autor:
bp/tok
Źródło:
PAP, Kontakt 24

Wniosek o stwierdzenie nieważności uchwały Rady Warszawy w sprawie Strefy Czystego Transportu, czyli strefy wykluczenia trafił do wojewody mazowieckiego Tobiasza Bocheńskiego - poinformowała w mediach społecznościowych szefowa warszawskich struktur PiS posłanka Małgorzata Gosiewska.

Strefa Czystego Transportu w Warszawie. PiS chce stwierdzenia nieważności uchwały

Strefa Czystego Transportu w Warszawie. PiS chce stwierdzenia nieważności uchwały

Autor:
b
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Do sieci trafił film, na którym widać niebezpieczną sytuację, do której doszło na skrzyżowaniu ulicy Wielkopolskiej i Woronicza w Łodzi. Na filmie widzimy, jak autor nagrania zwalnia, żeby zatrzymać się przed przejściem dla pieszych, na które wchodzi kobieta. Nagle wyprzedza go auto, które niemal doprowadza do wypadku.

Kierowca wyprzedzał przed przejściem, niemal doszło do wypadku. Nagranie

Kierowca wyprzedzał przed przejściem, niemal doszło do wypadku. Nagranie

Autor:
bż/tok
Źródło:
tvn24.pl

Sąd Apelacyjny w Szczecinie zmniejszył wyrok wójtowi i skarbniczce Ostrowic (woj. zachodniopomorskie), którzy doprowadzili do bankructwa i upadku gminy. Otrzymali karę roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Ostrowice przestały istnieć w 2019 roku, jej obszar został włączony do gmin Drawsko Pomorskie i Złocieniec.

Z powodu zadłużenia gmina zniknęła z mapy Polski. Sąd zmniejszył karę wójtowi i skarbniczce

Z powodu zadłużenia gmina zniknęła z mapy Polski. Sąd zmniejszył karę wójtowi i skarbniczce

Autor:
MR/tok
Źródło:
PAP

Oficjalne dane o zakażeniach COVID-19 raportowane przez Ministerstwo Zdrowia pokazują tylko fragment rzeczywistości. Chorych jest dużo więcej, a dynamiczny wzrost widać w danych o sprzedawanych w aptekach testach.

"Codziennie kolejnych kilkadziesiąt tysięcy osób zapada na COVID-19". Co mówią dane o sprzedaży testów

"Codziennie kolejnych kilkadziesiąt tysięcy osób zapada na COVID-19". Co mówią dane o sprzedaży testów

Autor:
Michał
Istel
Źródło:
Konkret24

Serial "The Last of Us" uznany najlepszym serialem 2023 roku - tak wynika z rankingu, opracowanego przez największą na świecie internetową bazę filmową IMDb. Na trzecim miejscu podium znalazła się także inna hitowa produkcja HBO Max - serial "Sukcesja".

Najlepsze seriale 2023 roku. Na podium dwa hity HBO Max

Najlepsze seriale 2023 roku. Na podium dwa hity HBO Max

Autor:
wac//mm
Źródło:
tvn24.pl

Dziennikarze tvn24.pl, TVN i TVN24 są wśród nominowanych do tegorocznych nagród Grand Press. Nominacje otrzymali: Justyna Suchecka, Piotr Szostak, Wojciech Bojanowski, Filip Folczak, Olga Orzechowska, Maciej Duda, Łukasz Ruciński, Michał Fuja, Grzegorz Głuszak, Marcin Jakóbczyk, Piotr Świerczek, Robert Zieliński, Olga Mildyn, Ewa Galica, Marcin Gutowski, Edyta Krześniak, Piotr Jacoń, Adam Diehl, Piotr Karczewski, Michał Przedlacki, Łukasz Frątczak, Dariusz Kubik i Grzegorz Łakomski.

Nominacje dla dziennikarzy tvn24.pl, TVN24 i TVN do nagrody Grand Press

Nominacje dla dziennikarzy tvn24.pl, TVN24 i TVN do nagrody Grand Press

Autor:
red.
Źródło:
tvn24.pl