Premiera najnowszego filmu o Bondzie przesunięta po raz trzeci

Autor:
mbl//mro
Źródło:
Reuters
 "Nie czas umierać" reż. Cary Joji Fukunaga - zwiastun filmu
"Nie czas umierać" reż. Cary Joji Fukunaga - zwiastun filmuForum Film Poland
wideo 2/2
Forum Film Poland "Nie czas umierać" reż. Cary Joji Fukunaga - zwiastun filmu

Jest nowa data premiery filmu o przygodach agenta 007 - "Nie czas umierać". Daniela Craiga, po raz ostatni wcielającego się w postać Jamesa Bonda, będzie można obejrzeć na ekranach w październiku. Twórcy filmu poinformowali o tej decyzji w mediach społecznościowych.

Premiera najnowszego filmu o Bondzie była przekładana już dwa razy. Pierwotnie datę premiery wyznaczono na kwiecień 2020 roku. Potem, ze względu na pandemię COVID, przełożono ją na listopad, a następnie na kwiecień 2021 roku. Jak czytamy na oficjalnym koncie - film dla widzów z całego świata ma być dostępny 8 października 2021 roku.

"Nie czas umierać, ale czas opóźnić"

Przemysł filmowy przeżył załamanie po pierwszej fali koronawirusa w 2020 roku. Z powodu lockdownu w wielu krajach zamknięto kina, dlatego wytwórnie niechętnie ogłaszają premiery nowych filmów. W ostatnim czasie przesunięto premiery takich produkcji, jak "Piotruś Królik 2", "Morbius" z Jaredem Leto w roli głównej, "Uncharted" z Tomem Hollandem czy "Bios" z Tomem Hanksem.

Właściciele kin mają nadzieję, że "Nie czas umierać", którego koszty produkcji wyniosły około 200 milionów dolarów, pomoże branży podnieść się z upadku. W filmie, oprócz Craiga, grają między innymi Lea Seydoux i Rami Malek.

Decyzje o przesunięciu premiery komentują internauci. "Nie czas umierać, ale czas opóźnić", "Za dużo czasu na to umieranie" - żartują użytkownicy Facebooka. "Wypuście chociaż DVD" - prosi ktoś inny.

Czytaj też: Pistolet z pierwszego filmu o Bondzie sprzedany

Rami Malek w najnowszym filmie o BondzieForum Film
Lashana Lynch w najnowszym filmie o BondzieForum Film
Ana de Armas w "Nie czas umierać"Forum Film
Daniel Craig i Léa Seydoux w "Nie czas umierać"Forum Film

Autor:mbl//mro

Źródło: Reuters

Źródło zdjęcia głównego: Forum Film

Pozostałe wiadomości