TVN24 | Kultura i styl

Nick i Priyanka Jonas pokazali światu córeczkę. Dziewczynka spędziła ponad trzy miesiące na OIOM-ie

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
kag/mro
Źródło:
Instagram
Gdyby nie WOŚP, foteli do kangurowania by nie było
Gdyby nie WOŚP, foteli do kangurowania by nie byłoTVN24 Łódź
wideo 2/6
TVN24 ŁódźGdyby nie WOŚP, foteli do kangurowania by nie było

Nick Jonas, członek zespołu Jonas Brothers, opublikował w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie swojej kilkumiesięcznej córeczki Malti. Dziewczynka spędziła ponad 100 dni na oddziale intensywnej terapii noworodka. Taki sam post pojawił się też na profilu żony Jonasa, Priyanki Chopry.

Córka Nicka Jonasa i Priyanki Chopry Jonas, Malti, przyszła na świat 15 stycznia w San Diego. Amerykański piosenkarz i aktor przekazał wtedy, że dziecko urodziła surogatka. Od tamtej pory para nie publikowała żadnych zdjęć dziewczynki. Teraz okazało się, że przez cały ten czas znajdowała się ona w szpitalu. Hospitalizacja była konieczna, ponieważ Malti jest wcześniakiem, urodziła się trzy miesiące przed terminem.

"Po ponad stu dniach pobytu na OIOM-ie nasza mała dziewczynka jest wreszcie w domu. Podróż każdej rodziny jest wyjątkowa i wymaga odpowiedniego poziomu wiary. Nasza podróż przez wiele miesięcy była wymagająca, ale z perspektywy czasu staje się jasne, jak cenna i doskonała jest każda chwila” – czytamy w opisie postu opublikowanego przez Jonasa z okazji Dnia Matki, który Amerykanie obchodzą 8 maja. 

We wpisie znalazły się również podziękowania dla lekarzy i pielęgniarek z Rady Children’s La Jolla i Cedar Sinai w Los Angeles, gdzie przez ponad 3 miesiące przebywała Malti. Taki sam post pojawił się też na profilu Priyanki Chopry, partnerki wokalisty, indyjskiej aktorki znanej m.in. z roli w serialu "Baywatch. Słoneczny patrol".

Priyanka i Nick wzięli ślub w 2018 roku, po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Od początku zapowiadali, że w przyszłości zamierzają mieć kilkoro dzieci. Jak informowały amerykańskie media, decyzja o skorzystaniu z usług surogatki była związana z obawami pary o ciążę Priyanki w wieku 39 lat oraz z trudnościami z pogodzeniem jej z życiem zawodowym.

Autor:kag/mro

Źródło: Instagram

Pozostałe wiadomości