Lana Del Rey w siatkowej maseczce. "Dziewczyno, jesteśmy w środku pandemii"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mart//mro
Źródło:
BBC
Lana Del Rey spotkała się z fanami w masce z siatki. "Dziewczyno, jesteśmy w środku pandemii"Instagram @lanadelrey
wideo 2/35
Instagram @lanadelreyLana Del Rey spotkała się z fanami w masce z siatki. "Dziewczyno, jesteśmy w środku pandemii"

Lana Del Rey zirytowała niektórych swoich fanów założeniem maseczki z siatki na spotkanie w Kalifornii. "Lana, proszę, załóż prawdziwą maskę" - pisali w komentarzach w mediach społecznościowych pod zdjęciami.

Lana Del Rey pojawiła się w księgarni Barnes and Noble w Los Angeles w sobotę i przeczytała fragmenty swojego tomiku poezji "Violet Bent Backwards Over the Grass". Podpisywała też tomik fanom. W tym czasie miała na sobie błyszczącą siateczkową maskę, której wcześniej używała podczas sesji zdjęciowej dla magazynu "Interview".

"Błagam cię, bądź bezpieczna"

Część fanów artystki zwróciła uwagę w mediach społecznościowych, że maska z siatki nie chroni przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. "Lana, proszę, załóż prawdziwą maskę. Błagam cię, bądź bezpieczna" - napisał zaniepokojony fan pod zdjęciem gwiazdy na Instagramie z podpisywania książki.

Ktoś inny stwierdził, że to "niesamowicie nieodpowiedzialne". "Dziewczyno, jesteśmy w środku pandemii" - napisała kolejna osoba w komentarzu.

Siostra Del Rey, Caroline "Chuck" Grant, która transmitowała na żywo czytanie poezji na Instagramie, powiedziała, że piosenkarka "uzyskała wynik negatywny" i pozostaje w odległości sześciu stóp (około 180 centymetrów) od swoich fanów. Jednak zdjęcia zamieszczone przez inne osoby w mediach społecznościowych pokazują, że gwiazda robiła sobie również selfie z fanami.

Lana Del ReyShutterstock

Część osób zwróciła uwagę, że możliwe, że pod siatkową maską znajdowała się przezroczysta maseczka ochronna - niektóre sklepy oferują przezroczyste maski, które umożliwiają osobom niedosłyszącym czytanie z ruchu warg.

Gwiazda nie odniosła się jeszcze do krytyki, ale w niedzielę opublikowała na Instagramie film, w którym w maseczce, tym razem pełnej, przeczytała wiersz. Na koniec klipu odsłoniła twarz i westchnęła. "Wreszcie prawdziwa maska" - napisał jeden z obserwujących.

Autor:mart//mro

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Tagi:
Raporty: