Kim Kardashian martwi się, że jej przyszli partnerzy będą się bali Kanye Westa

Autor:
kgo//mm
Źródło:
YouTube/"Angie Martinez IRL", tvn24.pl

Przez tak długi czas nie wiedziałam, jak to jest chodzić na randki. Wcześniej, przez 15 czy 12 lat, cały czas byłam w jakimś związku - powiedziała Kim Kardashian, która po rozwodzie z Kanye Westem znów jest singielką. Modelka obawia się jednak, że kontrowersje wokół rapera mogą odstraszać jej przyszłych partnerów. - Jakaś część mnie mówi: "Boże, czy wszyscy będą się mnie bali, bo mam nie najłatwiejszego byłego?" - wyznała.

Rozmowa z Kim Kardashian opublikowana została 26 grudnia w podcaście "Angie Martinez IRL", którego gospodarz regularnie zaprasza do studia amerykańskich celebrytów. Rozmowa zeszła na temat byłych partnerów modelki, gdy prowadząca spytała o jej ostatniego chłopaka, Pete’a Davidsona. Z komikiem, który w przeszłości był związany m.in. z Arianą Grande, Kardashian spotykała się przez dziewięć miesięcy. Para rozstała się w sierpniu.

- To było coś nowego. Przez tak długi czas nie wiedziałam, jak to jest chodzić na randki. Wcześniej, przez 15 czy 12 lat, cały czas byłam w jakimś związku - podkreśliła 42-letnia celebrytka, która małżeństwo zawierała już trzy razy. W 2000 roku, w wieku 19 lat, wyszła za producenta muzycznego Damona Thomasa. Związek ten przetrwał cztery lata. W 2011 roku Kim Kardashian poślubiła koszykarza Krisa Humphriesa, jednak po zaledwie 72 dniach wniosła o rozwód. Trzy lata później została natomiast żoną Kanye Westa, z którym oficjalnie uzyskała rozwód w 2022 roku.

Strach przed Kanye Westem

Następnie celebrytka wspomniała właśnie o ostatnim mężu i przyznała, że martwi się, że jej przyszli partnerzy będą się bali Kanye Westa. - Jakaś część mnie mówi: "Boże, czy wszyscy będą się mnie bali, bo mam nie najłatwiejszego byłego?". Wydaje mi się, że byłoby to z mojej strony niesprawiedliwe, gdybym postawiła w tej sytuacji niewinną osobę - wyznała modelka. Zaznaczyła jednocześnie, że jej druga część stara się odsuwać te obawy na bok.

Kim Kardashian i Kanye West w 2014 rokuShutterstock

Kardashian przekazała również, że w tej chwili z nikim się nie spotyka i po prostu "cieszy się życiem". - Ale nadal uważam, że kiedyś znajdę tego jedynego. Wierzę w Boga i wierzę, że da mi on tę właściwą osobę. Jestem beznadziejną romantyczką, wiem, że ta osoba będzie sobie w stanie z tym poradzić i mnie pokocha - powiedziała.

Gdy padło pytanie o dzielenie się opieką nad dziećmi, modelka zalała się łzami. - Współrodzicielstwo jest trudne. Jest, k***a, trudne. Miałam najlepszego tatę, mam najlepsze wspomnienia i najlepsze doświadczenia. Tylko tego chcę dla moich dzieci - zapewniła. Dodała, że stara się chronić dzieci przed skandalami wywoływanymi przez ich ojca. - Nie mają pojęcia o niczym, co dzieje się w mediach. Nie mają dostępu do telefonów, nie oglądają wiadomości - wyjaśniła.

ZOBACZ TEŻ: Wielkie rozstanie w branży modowej. W tle zarzuty o rasizm i antysemityzm

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian była żoną Kanye Westa w latach 2014-2022. Para ma czworo dzieci: 9-letnią North, 7-letniego Sainta, 4-letnią Chicago oraz 3-letniego Psalma. Z medialnych doniesień wynika, że były mąż na mocy ugody rozwodowej musi płacić Kardashian 200 tys. dolarów alimentów miesięcznie.

Raper w ostatnich miesiącach był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie show-biznesu. Wpis opublikowany przez Kanye Westa na Twitterze w połowie października uznano za antysemicki, a jego konto zostało zablokowane zaledwie kilkanaście godzin po zakończeniu poprzedniej, prawie dwuletniej blokady. Za swoje kontrowersyjne wypowiedzi raper otrzymał także nominację do tytułu "antysemity roku".

ZOBACZ TEZ: Chcą, by Kanye West znów był miliarderem, zorganizowali zbiórki w internecie. Ile zebrali?

Autor:kgo//mm

Źródło: YouTube/"Angie Martinez IRL", tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości