TVN24 | Kultura i styl

John Travolta wspomina swojego zmarłego syna. "Tęsknię za tobą bardziej, niż słowa mogą to wyrazić"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
kkow//mro
Źródło:
tvn24.pl/People
John Travolta wspomina swojego zmarłego syna. "Tęsknię za tobą bardziej niż słowa mogą to wyrazić"
John Travolta wspomina swojego zmarłego syna. "Tęsknię za tobą bardziej niż słowa mogą to wyrazić"https://www.instagram.com/johntravolt
wideo 2/3
https://www.instagram.com/johntravoltJohn Travolta wspomina swojego zmarłego syna. "Tęsknię za tobą bardziej niż słowa mogą to wyrazić"

John Travolta opublikował post w mediach społecznościowych, w którym wspomina swojego zmarłego w 2009 roku syna. "Myślę o tobie codziennie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin" - napisał aktor.

John Travolta uczcił w mediach społecznościowych pamięć swojego zmarłego w styczniu 2009 roku syna. Wpis Travolty pojawił się na Instagramie dokładnie w dniu, w którym jego syn Jett skończyłby 30 lat.

"Mój najdroższy Jetty, tęsknię za tobą bardziej, niż słowa mogą to wyrazić. Myślę o tobie codziennie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Kocham Cię, Twój Tata" - brzmi treść opublikowanego przez gwiazdora wpisu.

16-letni wówczas syn Johna Travolty i Kelly Preston zginął tragicznie 2 stycznia 2009 roku podczas rodzinnych wakacji w hotelu Old Bahama Bay na wyspie Grand Bahama. Nastolatek uderzył głową w wannę po tym, jak dostał ataku padaczki. Niestety, mimo prób reanimacji, nie udało się go uratować.

John Travolta stracił również żonę

Śmierć 16-letniego syna okazała się nie być ostatnim tragicznym wydarzeniem dla Johna Travolty. 12 lipca 2020 roku w wieku 57 lat odeszła również jego żona Kelly Preston. "Z bardzo ciężkim sercem informuję Was, że moja piękna żona Kelly przegrała swoją dwuletnią walkę z rakiem piersi. Stoczyła odważną walkę dzięki miłości i wsparciu tak wielu osób" - napisał w 2020 roku w portalu społecznościowym Travolta. Para wzięła ślub w 1991 roku.

Autor:kkow//mro

Źródło: tvn24.pl/People

Pozostałe wiadomości